Step Motor

Step Motor hurdaya bolca düşen ürünler arasındadır. Bu ürünler genellikle fotokopi makinesi, pos cihazı, barkot makinesi, para sayma makinesi gibi hurda ürünlerin içinden çıkar.  Step motor satan hurdacı arıyorsanız iletişim kısmındaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Toplu alımlarda indirim yapıyoruz. Sizden ricamız lütfen whatsapp uygulaması ile msj gönderiniz. Gönderdiğiniz mesajda isteğiniz ürünün özelliklerini açıkça belirtiniz. Eğer mümkünse resim atanız. Mesaja isminizi eklemeyi unutmayınız. İstediğiniz ürün eğer elimizde varsa anında sizinle iletişime geçilecek. Eğer istediğiniz ürün yoksa isim ve iletişim bilgilerinizi kayıt ediyoruz. Ürün elimizde olduğu zaman sizinle iletişime geçiyoruz. Siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyarız.

Step motor satan hurdacı yok denecek kadar azdır. Hurdacılar genellikle bu hurdaları söküp ikinci el olarak satmak yerine motor hurdası fiyatından satmaktadır. Step motor diğer motorlara oranla daha değerli bir motordur. Biz hurdacı olarak bu hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz. Makinelerden step motor söküm işlemi oldukça zordur. Motora zarar vermeden motorun sökülmesi gerekir. Deneyimli personellerimiz ile ince işçilik yaparak motorları söküyoruz. Motorları sizlere göndermeden önce kontrol edip sonrasında gönderiyoruz. Herhangi bir sorun olduğu taktirde geri iyede  geri alıp paranızı veriyoruz. Bizimle alış veriş yapmaktan memnun kalacaksınız. 

En çok kullanılan step motorlar müşterilerimizden öğrendiğimiz kadarıyla nema 17 ve nema 23 step motorlar. Genelde hurdaya düşen step motorlar da bunlar olmaktadır. Her hurda fotokopi makinesinin içinden 10 taneye yakın bu motorlardan çıkmakta. Step motor satın al işlemini bizlere ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

Step Motor Satan Hurdacılar

Step motor satan yerler aramanıza gerek yok. İletişim kısmındaki numaralardan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Hurdacılar ikinci el ürünler satmaktadır ancak bu tür motorların değeri bilinmemektedir. Biz elimizden geldiği kadar bu motorların hurdaya atılmaması gerektiğini söylüyoruz. Bu motorların geri dönüşüme kazandırılması gerekir. Kullanım ömürleri çok fazla olan motorlardır.

Bu motorların aynı zamanda redüktörlü olanları da elimizde bulunur. Sürekli bu motorlardan satmaktayız. Redüktörlü olanlar müşterilerimizin öncelik verdiği motorlardan. Bunların yanında hurda dc motor, fırçalı motor, fırçasız motor da satmaktayız. Her türlü motor hurdası için bize ulaşabilirsiniz.Bu motorlar elektronik alet yapımında kullanılmakta. Kendin yap projelerinde bu motorlara yer verilir. Büz bu ürünleri gayet uygun fiyatlardan vermekteyiz.

 

 

 

 

5 yorum

  1. 2 adet nema 34 mümkünse redüktörlü , 2 adet de nema 23 step motor arıyorum elinizde varmıdır

Yorumlar kapatıldı.