Şişli Hurdacı

Şişli hurdacı olarak bölgedeki tüm yerlerden hurda alımı yapmaktayız. Hurdacı sektöründe güvenilir hurda alım yapmaktayız. İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi bu ilçemizde de tüm hurda çeşitlerini almaktayız. Hurda satmak için iletişim kısmındaki hurdacı telefon numaralarından bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Şişli de geri dönüşüm sektörü her geçen gün hız kazanmakta. Kentsel dönüşüm etkileri hızla belirgin hale gelmektedir.

Şişli hurdacısı bölgeden hurda almaktan hep mutluluk duymuştur. Yerinde alım hizmeti veriyoruz. Hurda alımlarımızı çevreye hiç bir zarar vermeden, gürültü yapmadan yüklüyor ve götürüyoruz. Hurda metal borsası her geçen gün değişmeye devam etmektedir. Sektörden çıkan hurdalar bu değişimi hızlandırıyor. İstanbul hurdacılar Şişli’de hurda alımlarına hız kesmeden devam etmekte.

Şişli’de bulunan hurda merkezimiz ile hurda alımları yapmaktayız. İsterseniz siz hurdanızı bize getirin. İstiyorsanız biz gelip hurdanızı alalım. Bölge de bulunan geri dönüşüm merkezi sayısı da oldukça fazladır. Geri dönüşüm merkezleri çevre temizliği ve hurda geri dönüşümü için çok önemli.

Şişli’de hurda alım hacmi gün geçtikçe artmakta. Artan hurda alımları ile hurdacılar tüm hurda alım satım işlerine yetişemez hala geldi. İstanbul Şişli’de hurda alan yerler ve firmalar arasında sektörde öncü firmalardan birisiyiz. Şişli’de hurda alan fabrikalar ise tam anlamıyla geri dönüşüm hizmeti vermektedir. Asıl geri dönüşüm işlemi burada yapılır.

Şişli çevresinde hurda toplayan hurdacı sayısı az miktarda bulunur. Bu yüzden hurda satıcıları en yakın hurdacı arama eğilimi gösterir. En yakın hurdacı arayarak nakliye masraflarını en aza düşürmeyi hedefleyen hurda satıcıları yapmak istediklerini genelde başarmakta. Şişli hurdacısı hızlı alım yapmakta uzman deneyimli çalışanlara sahip.

Şişli’ hurda alımı yaptığımız mahalleler şu şekilde sıralanabilir;

Şişli Hurdacı 19 Mayıs Mahallesi Demir Hurdası Alımı

19 Mayıs mahallesinde demir hurdası alımı yapıyoruz. Hurda demir kilosu fiyatları için bize ulaşın. Demir hurdası bu bölgede bolca aldığımız hurdalar arasında. Hurda demir fiyatları 2016 yılından bu yana değişiklik gösteriyor. Lama demir ve demir profil alımları yapmaktayız. Paslanmaz demir alım ve satışı da yapıyoruz. Demir alış ve satış işlemlerini bu mahallede öncü olarak yapmaktayız. Demirler farklı formlarda bulunabilir. Külçe demir olarak aldığımız hurda çeşitleri bulunmaktadır.

Duatepe Mahallesi Aldığımız Demir Hurdası Çeşitleri

Hurda demir sektörde en fazla bulunan hurda çeşitidir. Demir bir çok şeyin yapımında kullanılır. Aldığımız başlıca demir hurdası çeşitleri ise demir merdiven ve demir parmaklık. Şişli Duatepe mahallesinde aynı zamanda demir çit ve demir parmaklık alımı yapıyoruz. Bu hurdalar söktörde bolca bulunmakta. Aynı zamanda hurda boru, demir bor alımlarımız da mevcut. Eski evlerden ve inşaatlardan demir kapı ve demir direk hurdası alımımız mevcut. Zincir, civata, demir tozu ve demir talaşı da almaktayız. Demir hurdası alan yerler için bize ulaşın.

Eskişehir Mahallesi Bakır Hurdacısı

Eskişehir mahallesinde bakır hurda alımı yapmaktayız. Bakır hurda fiyatları güncel tutulmaktadır. En güncel bakır fiyatlarından hurda satım işlemini gerçekleştirin. Bakır hurda fiyatları bazı durumlarda günlük olarak bile değişmektedir. Dürüst ticareti ile öne çıkan firmamız tüm bakır hurdalarınıza talip olmaktadır. Hurda bakır fiyat listesi bakır piyasasında ki dalgalanmalara bakılarak belirlenir. Bakırlar kablo hurdası şeklinde olduğu durumda bunların soyulma işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Şişli hurdacı tüm soyma makinelerine sahip. Soyulmuş bakır fiyatı da diğer yanmış bakırlara oranla daha fazladır.

Gülbahar Mahallesi Bakır Alan Yerler

Bu mahalle de bakır alan yerler olarak her zaman hizmet sunmaktayız. Sektördeki hurda fiyat dağılımlarını düzenli olarak takip ediyoruz. Bakır çeşitli formlarda satılabilir. Fabrikalarda genellikle külçe bakır hurdası bulunur. Aynı zamanda bakırlar sarı bakır olarak da adlandırılabilir. Bakır alan firmalar tüm bu hurda bakırlarını alırlar. Tüm güncel hurda fiyatları konusunda müşterilerimize en doğru hizmeti veriyoruz. Bazı hurdacılar bakır kablo hurdasını yakmanın yasak olduğunu bildikleri halde yakma işlemi uygulamaktadır. Yakma işlemi hem doğaya hem de ülke ekonomisine zarar verir. Yanmış bakır fiyatları da buna bağlı olarak değişiyor.

Halaskar Gazi Mahallesi Alımını Yaptığımı Bakır Hurdaları

Bakır metal değerini hiç kaybetmeyen üzerine hep koyan bir hurda. Bakır maden fiyatları da güncelliğini korumaktadır. Bakırlar kalaylı olarak da bulunabilir. Bakır hurdası çeşitlerini ise şöyle sıralamak mümkün olacaktır. Bakır lama hurdası, bakır plaka hurdası, levha bakır hurdası, bakır boru hurdası, filmaşin bakır hurdası. Bu bakır hurda çeşitleri genellikle fabrikalarda bulunur ve fabrikalardan alım hizmeti vermekteyiz. Trafo bakırı hurdası, kalıp bakır hurdası, bakır talaşı da fabrikalardan çıkan diğer hurda çeşitleridir. Hızlı şekilde hurda alımı yapmaktayız. Bobin bakır hurdası, tombak bakır hurdası, yanık bakır hurdası, teneke bakırı da iyi fiyat verdiğimiz bakır hurdaları arasında yer alıyor. Şişli hurdacı sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

İzzetpaşa Alüminyum Hurdası Alımı

İzzetpaşa mahallesinden en fazla alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Şişli İzzetpaşa Mahallesin de  alüminyum hurdası alan yer ve hurdacılar için bize ulaşabilirsiniz. Şişli hurdacı sektöründe alüminyum hurdasına değer veriyoruz. En güncel alüminyum hurda fiyatları üzerinden yerinde hurdanızı almaktayız. Hurda alüminyum fiyatları sizlerin sattığı alüminyum miktarına göre değişiklik göstermektedir. Şişli hurdacılar alüminyum hurdası almaktan mutluluk duyar. Bunun nedeni alüminyum alım ve yüklemesinin çok kolay yapılmasıdır. Alüminyum hurdası satmak için iletişim kısmındaki numaralardan bizleri aramanız yeterli. Hurda alüminyum kilo fiyatları en güncel fiyatlandırma ile sunulur.

Şevketpaşa Mahallesi Aldığımız Alüminyum Hurda Çeşitleri

Şişli’nin bu mahallesinde çok çeşitli alüminyum hurdası vardır. Alüminyum hurdalar alüminyum talaş şeklinde bulunur ve alımları yapılır. Talaş yükleme işlemleri zor olduğu için özel hurda ekibi çalıştırmaktayız. Alüminyum borsası İstanbul bölgesinde satılan alüminyum hurda miktarına göre çıkar yada düşer. Alüminyum teneke kutu yapımında kullanılır. Bunların başında kola kutuları gelir. Hurda kola kutusu fiyat hizmeti de verdiğimiz fiyat desteği arasında yer almaktadır.

Külçe alüminyum da fabrikalarda kullanılan bir başka alüminyum türü olarak karşımıza çıkar. Fabrikalarda en fazla bulunan alüminyum hurda çeşitleri araiş alüminyum ve doğrama alüminyumdur. Aynı zamanda imalat atığı alüminyum hurdalarının da geri dönüşüme kazandırılması gerekir. Hurdacılar fabrikalardan bu hurdaları alarak yer sorunun önüne geçer. Daha ferah bir çalışma ortamı oluşturur.

Meşrutiyet Mahallesi Hurda Alımı ve Hizmetler

Bu mahalle de ofset matbaa alüminyum hurdası alımlarımız bulunmakta. Bu hurda şişli bölgesinde nadir olarak bulunsa da aralıklarla alımını yapıyoruz. Kalıp alüminyum hurdası ise kalıp makineleri için kullanılan bir hurda türü. Araç jant alüminyum hurdası bölgede bulunan sanayi ve oto sanayilerden bolca çıkmaktadır. Daha önce de denildiği üzere bölgede bulunan fabrikalar aktif konumda. Vermiş olduğumuz hizmetlerden biri de alüminyum makine hurdası alımı. Bunlar bölgede bulunan fabrika ve firmalardan çıkıyor. Alüminyum kapı hurdası da almaktan vaz geçemediğimiz hurdalar arasında yer almaktadır.

Yayla Hurdacılık

Şişli hurdacı yayla mahallesinde hurdacılık yapmaktadır. Bu güzel ve nezih mahallemizde alüminyum havalandırma kabalı alımı yapıyoruz. Alüminyum havalandırma kanalı bu bölgede bulunan hurdalar arasında başı çekiyor. Makine kimya hurdaları bölgede hurda alımı yaptığımız bir diğer tür. Üretim fabrikalarında bölgesel taşıma işlemleri genellikle hurda ray demirleri ile yapılıyor. Aynı zamanda Yayla Mahallesin de yerinde buzdolabı hurdası almaktayız. Mahallenin her yerinden hurda jeneratör satmak için bize ulaşın. Hurda mıknatıs fiyatları alma ve mıknatıs hurdası alım ve satışı için hizmetinizdeyiz.

Bozkurt Hurdacılık

Bozkurt mahallesi Şişli’nin en güzide mahallelerinden bir tanesidir. Bu mahalle de geri dönüşüm sektöründe öncü firma konumundayız ve pet plastik hurdası alımları yapıyoruz. Bu hurda son yıllarda çok artmış durumda çünkü su şişeleri pet plastiğinden yapılmaya başlanmıştır. Hurda musluk alımlarımız da bu mahallede mevcut. Hurda musluklar aç kapa sonucu bir süre sonra bozulurlar ve hurdaya çıkarlar. Bu Muslukların çöpe atılmasındansa hurdaya kazandırılması her zaman daha iyi olacaktır.

Ergenekon Mahallesi Alikobant Hurdası Alımı

Alikobat hurdasını Ergenekon mahallesinden alıp hurda merkezimize götürüyoruz. Merkezde bulunan tartımızda hurda tartım işlemi gerçekleştikten sonra sizlere paranızı ödeyeceğiz. Alikobant hurda fiyatları için bizi aramanız yeterli olacaktır. Kablo soyma işlemlerini hurda kablo soyma makineleri ile yapıyoruz. Hurda makineler bu işte olmazsa olmazdır. Bu makineler sayesinde geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Fabrika atık hurdası alım ve satım işlemlerimizi iste uzman personel çalışanlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Şişli Hurdacı Merkez Mahallesi Hurdacısı

Merkez mahallesi şişlinin en fala fabrika ve üretim tesisi barındıran mahallesi. Haliyle bu mahalleden çıkan imalat atığı hurdası ve fabrika araiş hurdası miktarı bol olacaktır. Bu hurdaların geri dönüşümünü kendimize amaç edindik. İnşaat atığı hurdaları ise bölgede bulunan kentsel dönüşüm çalışmaları sonucunda çoğalmış durumda. Şişli hurdacı bu inşaat artığı hurda alımlarını yerinde yapıyor. Yerinde alım yapan hurdacı mı arıyorsunuz. Tam adresine geldiniz. Sanayi Hurdası ve fabrika hurdası alan yerler için bizi aramanız yeterli.

Hurda alımı yaptığımız diğer mahalleler ise şu şekilde sıralanır.

 • Teşvikiye Hurda alımı
 • Kuştepe Mahallesi Hurdacı
 • İnönü Mahallesi
 • Esentepe Mahallesi hurdacı
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Paşa Mahallesi
 • Mecidiyeköy Mahallesi
 • Kaptan Paşa Mahallesi
 • Harbiye Mahallesi
 • Halide Edip Adıvar Mahallesi
 • Feriköy Hurdacı