Silivri Hurdacı

Silivri hurdacı sektöründe yıllardır hizmet vermekteyiz. Silivri’ de tüm hurda çeşitlerini almaktayız. Bizim bu güne kadar Silivri de bir çok çalışmamız oldu. Genellikle fabrikalardan hurda alımı yapmaktayız. İsterseniz kendi aracımızla geliyoruz. Eğer isterseniz hurda metali siz kendiniz getiriyorsunuz. İşinde uzman ekibimizle gelip hurdayı almaktayız. Silivri hurdacı sektöründe en güvenilir hurdacılardan birisi biziz. Yıllardır çalıştığımız fabrika ve şirketler bulunmakta. Silivri hurdacı denince neredeyse ilk akla biz geliyoruz. Örnek vermek gerekirse yaptığımız işlerden bir tanesi 100 dönüm üzerine kurulan bir fabrika yıkım işlemi gerçekleştirdik. Bu fabrika çok geniş alana yayılmış bir fabrikaydı. Neredeyse küçük bir ilçe büyüklüğünde denebilir. Çalışanlarımız ve araçlarımızla fabrika söküm işlemini gerçekleştirdik. Fabrikadan tonlarca moloz çıktı.

Silivri hurdacı bu molozları kamyonları ile belediyenin belirlemiş olduğu noktalara döktü. Her ne kadar belediyenin belirlemiş olduğu noktalar çok uzak olsa da biz işimizi temiz yapıp bu noktalara molozu döktük. Silivri hurdacı işini temiz yapan sektörde tanınmış bir şirkettir. Bizler bu bölgede yıllardır çalışmaktayız. Hurda pazarı sektöründe bizde varız. Silivri hurdacı telefon numarası arıyorsanız iletişim kısmındaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Hurda alım işlemi şu şekilde gerçekleşmektedir. Öncelikle sizler bizi ararsınız. Eğer hurdayı siz getirecekseniz biz telefonda fiyat teklifi verebiliriz.

Karışık hurda getiriyorsanız eğer hurdanın fotoğrafını çekmenizi isteriz. Fotoğrafa bakarak fiyat verebiliyorsak veririz. Eğer fiyat veremiyorsak. Hurdaya bakmamız gerekiyorsa keşif ekibimizi gönderiyoruz. Keşif ekibimiz hurdayı inceledikten sonra anında sizlere fiyat desteği veriyor. Sizlerin de uygun gördüğü takdirde eğer hurdayı satmaya karar verirseniz uzman çalışan ekibimizi ve iş makinelerimizi getiriyoruz. Hurda iş makinelerinin taşınması her ne kadar zor olsa da işin kısa sürmesi ve çevreye verilen gürültünün önlenmesi için yapılması gerekir. Uzman çalışanlarımız öncelikli olarak keşiflerini tamamlıyorlar. Buradaki amaç can ve mal kaybı için işleri sıraya koymak.

Silivri Hurdacı ve Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Bizler daha öncede denildiği gibi Silivri de tüm hurdacı hizmetlerini vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz

Hurda karşılığı bina yıkımı: Hurda karşılığında eskiyen bina ya da fabrikanızı yıkıyoruz. Yıkım işlemini tamamen bedava yapmaktayız. Tüm hafriyat taşıma maliyeti de bize ait. Bu işi yapmak için gereli tüm iş makinelerine sahibiz. Yanmış yada göçmüş evlerinize bu işlemi uygulamaktayız. Çıkan tonlarca molozu yerinden kaldırıyoruz.

Şantiye temizliği yapmaktayız: Türkiye de bir çok yeni bina yapılmaktadır. Bu binalar irili ufaklı sayıları oldukça fazla. Bunların yapım aşamasında şantiyeler kurulur. Bu şantiyeler yapılan binaların büyüklüğüne göre değişir. Çok büyük ya da küçük olabilirler. Şantiyelerden çıkan demir, bakır, alüminyum ve diğer hurda çeşitlerini almaktayız. Aynı zamanda şantiyelerden konteyner hurdası da alıyoruz.

Bina içi temizlik: Bina içi temizlik binanın değerli eşyalarının sökülmesine denir. Bu eşya ve hurdaların arasında başlıcaları kalorifer petekleri, bakır kablolar, kombi, demir kapı ve pencereler gelir. Bunları satarak güzel karlar elde edebilirsiniz. Hurdaya gideceğine hurdacıya gitsin.

Çevre Temizliği Silivri: Biz Silivri hurdacı Silivri bölgesinin temizliğini üstlenmiş durumdayız. Ne yazık ki tüm temizlik işlerini gerçekleştiremiyoruz. Sadece metal temizlik yapmaktayız. Bunun yanında çevre düzenlemesi de yapıyoruz.

Silivri’de Şantiyelere konteyner bırakıyoruz: Silivri bölgesinde çok sayıda fabrika ve şirket var. Bu şirketlerin sürekli hurda atığı oluşmakta. Bunun sonucu olarak da bu hurdaların bir şekilde uzaklaştırılması gerekir biz Silivri hurdacı fabrika ve şirketlere konteyner bırakıyoruz.

Silivri depo yıkımı: Silivri de depo yıkımı yapmaktayız. Depolar kullanım amaçlarına göre büyük yada küçük olabilirler. Depolar ne kadar büyükse o kadar fazla hurda çıkar. Depolardan çıkan bu hurdaları almaktayız. Depolarda genellikle sanayi tipi büyük raf hurdaları vardır. Bunun yanında bakır hurdası da çıkar.

Makine söküm işlemi: Dev iş makinelerinin söküm işlemini gerçekleştiriyoruz. Bazı işlerde kullanılan makineler ömürlerini tamamladıktan sonra geri dönüşüme kazandırılması gerekir. Bu makineler bolca demir, bakır, alüminyum, krom, nikel hurdası içerir. Bu hurdaları geri dönüşüme kazandırarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız.

Alımını yaptığımız hurda çeşitleri:

 • Silivri de demir hurdası alan şirket ve fabrika arıyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Demir hurdasına en iyi fiyatı vermekteyiz. En güncel fiyat üzerinden hurda alıyoruz. En iyi demir hurdacı hizmetinizde. Ton kantarımız da tarttıktan sonra paranızı veriyoruz.
 • Bakır hurdası almaktayız. Bakır hurdası demire göre ve diğer hurda çeşitlerine oranla daha değerli bir hurda. En iyi fiyattan satış yapmak için bizlere ulaşın.
 • Külçe alüminyum ve normal alüminyum hurdası satmak için bize ulaşabilirsiniz.
 • İkinci el konteyner alımı ve satımı için bize ulaşın . Hurda konteyner alımı yapıyoruz.
 • Krom hurdası alan yerler arasında sadece biz varız. Satmak istediğiniz krom ne durumda olursa olsun alıyoruz.
 • İnşaat demiri hurdası alımı yapmaktayız. Aynı zamanda inşaat demiri satışı da yapıyoruz. Almak ya da satmak için bize ulaşın
 • Nikel hurdası işlemesi en zor metaller arasındadır. Yaklaşık 1000 derecede erir. Bu rakam çok yüksek bir değerdir.
 • Kurşun hurdası kolay eriyen ancak zor bulunan bir hurda türüdür. Kurşun hurdası iyi para yapar. Kurşun hurdası alımı da yapmaktayız.
 • Pirinç
 • Akü hurdaya düşen ürünler arasındadır. Ülkemizde kullanılan araç sayısı düşünülürse hurdaya bol miktarda akü hurdası düşer. Bu hurdalar doğaya zarar verir çünkü içlerinde kimyasallar vardır. Bu kimyasalların doğaya atılması uzun yıllar sonucun da kuraklığa neden olacaktır. Bunun önlenmesi için bu hurdaları bize satmanızı tavsiye ederiz. Silivri hurdacı akü hurdası geri dönüşümü yapmaktadır.
 • Fabrika sökümü
 • Bina yıkımı
 • Motor sökümü
 • Söküm işleri
 • Bina içi boşaltım
 • Elektronik kart hurdasının içinden altın madeni çıkar. Altın iyi bir iletkendir. Bu sebeple elektronik malzemelerin içinde kullanılır. İstanbul bölgesinde elektronik hurdası geri dönüşümü yapmaktayız.
 • Gemi hurdası da alıyoruz. Gemi hurdası sökümü en zor hurdalar arasın da dır. Sizinde anlayacağınız üzere tonlarca metalin birbirinden ayrılması gerekir. Bu metaller oksijen kaynağı ile kesilir ve kamyonlara yüklenir.

Aldığımız diğer hurda çeşitlerinden başlıcaları: Çelik, kablo, hurda sarı, paslanmaz, plastik, kağıt, motor, karton, sökülecek hurda, bina yıkım hurdası, fabrika söküm hurdası, buzdolabı motoru, demir korkuluk…

Geri dönüşüm ve Silivri

Silivri de geri dönüşüm oldukça önemli. Güzel Silivri ilçemizin doğa güzelliklerinin aynı kalması için geri dönüşüm çalışmalarının her zaman yapılması lazım. Silivri İstanbul iline bağlı bir ilçemiz. İstanbul’un batısında yaklaşık 80 km mesafede. Tam bir sahil cenneti. Burada insanlar genelde yazlık alırlar ve şehirden kaçmak için buraları kullanırlar. Buranın böyle kalması için Silivri hurdacı gönüllü olarak çalışmaktadır. İstanbul Silivri ilçesi Tekirdağ ve Çorlu’ya oldukça yakındır. Bu ilçe tatil kenti olarak kullanılmakta. Bu bölge henüz yeni kurulan bir bölge. Ancak kısa zamanda kentleşmiş ve nüfus miktarı artmıştı. İlçe aslında bir tatil köyü havasındadır.

Bu tatil kentinin ve doğal güzelliklerinin korunması için hurda alan yerler arasında yerimizi aldık. İnsanlar bu ilçeye ağırlıklı olarak yaz mevsimlerinde giderler. İstanbul ilimizin en küçük ilçelerinden birisidir. Ancak şehir gün geçtikçe gelişiyor ve büyüyor. Buna bağlı olarak da nüfusu artıyor. İnsanlar günü birlik yada orada sürekli kalmak için bu ilçeye gitmekte. Gezilecek ve görülecek bir sürü mekan var. Tarihi anlamda gerçekten her yönüyle tarih kokan bir cennet. Biz hurda merkezlerimizi bu tarihi yerlere uzak yapmak için elimizden gelen çalışmayı yapmaktayız. Silivri hurdacılar sitesi yakınlarında da bir hurdacı dükkanımız bulunmaktadır. Çok sayıda çalışanımız ile hizmet veriyoruz.

Silivri’de Hurdacı Piyasası

Silivri hurdacı bakımında zengin bir bölge değildir. Bu bölgedeki hurdaların çoğunu Avcılar ve Esenyurt bölgesinde ki hurdacılar alır. Bu hurdacıların aldığı başlıca hurda çeşitleri demir korkuluk, plastik boru ve granül. Silivri de hurdacıların aldığı hurda çeşitleri ise şu şekilde sıralanabilir.

Silivri Hurdacı Hurda Alımı Yaptığımız Noktalar

Silivri’nin tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız. Yeriniz neresi olursa olsun bizi aramanız yeterli olacaktır. Yerinde, değerinde ve peşin alım yapıyoruz. Hurda kg  fiyatlarını öğrenmek için bize ulaşın ve ne kadar olduğunu söyleyelim. Hurdalar son yıllarda giderek pahalanıyor. En güncel fiyat üzerinden hurda alımı yapacağız.

Silivri de mahallelerden tutun köylerine kadar hurda alıyoruz. Silivri köylerine gitmekte hiç sıkıntı çekmiyoruz. Her zaman boşta hurdacı kamyonumuz bulunur. En kısa sürede en yakın hurdacı sizinle iletişime geçecektir. Sizler arayın biz gelip alalım. Eğer kendi aracınıza sahipseniz kendiniz de getirip bizlere satış yapabilirsiniz. Silivri hurdacı güvenin adresidir. Vermiş olduğumuz hizmetler ve alımını yaptığımız hurda çeşitleri yukarıda yer almaktadır. Geri dönüşüme verdiğiniz destek ile güzel Silivri İlçemiz daha güzel bir yer haline gelecek. Biz de bu güzelliğe bir nebze olsun katkı sağlıyoruz. Yaptığımız işler tam olarak bunlar. Hurda piyasasında güzel bir noktaya sahibiz.

 • Yolçatı Mahallesi
 • Yeni Mahalle
 • Seymen Mahallesi
 • Semizkumrular Mahallesi
 • Selimpaşa Mahallesi
 • Sayalar Mahallesi
 • Sancaktepe Mahallesi
 • Piri Mehmet Paşa Mahallesi
 • Ortaköy Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Küçük Sinekli Mahallesi
 • Küçük Kılıçlı Mahallesi
 • Kurfallı Mahallesi
 • Kavaklı Mahallesi
 • Kadıköy Mahallesi
 • İsmetpaşa Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Gümüşyaka Mahallesi
 • Gazitepe Mahallesi
 • Fevzipaşa Mahallesi
 • Fener Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Danamandıra Mahallesi
 • Çeltik Mahallesi
 • Çayırdere Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Büyük Sinekli Mahallesi
 • Büyük Kılıçlı Mahallesi
 • Büyük Çavuşlu Mahallesi
 • Beyciler Mahallesi
 • Bekirli Mahallesi
 • Balaban Mahallesi
 • Alipaşa Mahallesi
 • Alibey Mahallesi
 • Akören Mahallesi

2 yorum

 1. Merhaba iyi aksamlar ben yeni ciflikten nedim arkadasim bana 2 ad 60×80 2ad60×90 1 ad 60× 120 ebatlarinda cikma saglam guzel isinan sorunsuz petek lazim elinizde varmi varsa toplam fiyatinirica etsem mumkunmu Alirsam nakliye nasil olur bilgilendirrseniz memnun olurum Tesekkurrler

  1. Nedim bey maalesef elimizde şuanda petek bulunmamaktadır.

Yorumlar kapatıldı.