Sarıyer Hurdacı

inşaat, fabrika, şantiye, ikinci el gibi tüm hurda çeşitleri Sarıyer hurdacı firmamız tarafından teslim alınıyor. Böylelikle bir daha kullanmayacağınız hurdaları paraya çevirebilirsiniz. Üstelik bunun için herhangi bir zahmete girmenize de gerek yoktur. Firmamızı arayarak hurdalarınızın teslim alınmasını talep edebilirsiniz. Şirketimizi whatsapp uygulaması ile fotoğraf gönderebilirsiniz.

Neler Hurda Olarak Alınır?

Hurdacıya vermek istediğiniz ürünler var ancak alınıp alınmayacağından emin değilseniz firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ancak sizlere fikir teşkil etmesi açısından Sarıyer hurdacı firması olarak satın aldığımız hurdaların neler olduğuna değinelim. Firmamız hem metal hem de kâğıt türü hurdaları teslim almaktadır. İstanbul ilimiz sınırları içerisinde nerede olursanız olun sizler de demir, krom, sac, çelik, alüminyum, bakır, sac, kurşun ve sarı gibi metallerinizi hurda alan firmamıza verebilirsiniz. Bunun yanı sıra kablo, kâğıt ve elektronik malzemeleri de firmamıza teslim edebilirsiniz.

 

 Sarıyer Hurdacı Telefon Numarası

Sizler de güncel hurda fiyatları üzerinden hurda satmak istiyorsanız sitemizde yer alan iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. Personellerimiz 7/24 sizlere hizmet verecek ve söküm işleri de dahil olmak üzere hurdalarınızı alacaklardır. Böylelikle gözünüzde büyüyen ve giderek daha da çok başınızı ağrıtacak hurdalardan da kurtulmuş olacaksınız.

Sarıyer hurdacı en yüksek fiyatlardan hurda alımı yapmaktadır.

Neden Firmamızı Tercih Etmeli?

Hurda alan firmalar sayıca çok olmasına rağmen neden Sarıyer hurdacı olarak firmamızı tercih etmeniz gerektiğini soruyor olabilirsiniz. Bu sorunuza karşılık pek çok gerekçe mevcuttur. Ancak en önemlisi firmamızın profesyonel bir şekilde bu işi yürütmesidir. Ek iş olarak ya da kaçak yollardan değil yasalarımıza uygun bir şekilde profesyonel bir şekilde hurda işleri yürütülmektedir.

Bir diğer önemli gerekçe ise firmamız sayesinde en güncel fiyat üzerinden hurdalarınızı satabilecek olmanızdır. Hurda alan yerler arasında ön plana çıkmamızı sağlayan hususlardan bir diğeri de bu dürüstlüğümüzdür. İşte sizler de hurdacı telefon numarası ile firmamızı arayarak hurdalarınızı derhal satabilirsiniz.

Kimler Hurda Verebilir?

Geri dönüşüm firması olarak hurdalarınızı ekolojik sisteme yeniden kazandırıyoruz. Böylelikle farkında olmadan çevreyi de korumuş olacaksınız. Nitekim çöpe gidecek bu madenlerin yerine yenilerini üretmek için maden sahalarının daha hızlı bir şekilde genişlemesinin önüne geçmiş olacaksınız. Peki sadece büyük firmalar ya da inşaat alanları mı hurda satabilir? Tabi ki de hayır. Sizler de Sarıyer hurdacı firmamız ile iletişime geçerek elinizdeki hurdaları satabilirsiniz. Eğer yukarıda saymış olduğumuz hurda malzemelerinden elinizde var ise sizler de hurda satışı yapabilirsiniz. Nitekim firmamız ikinci el hurdası, şantiye ve fabrika hurdaları, karışık hurda gibi çok çeşitli sektörlerden hurda toplamaktadır. Dolayısıyla evinizden çıkan hurda malzemelerini dahi firmamıza verebilirsiniz.

Hurda Fiyatları

Hurda satacak kimseler için en önemli konulardan birisi hurda fiyatlarıdır. Bu bağlamda firmamızın son derece avantajlı olduğunu ifade edebiliriz. Zira Sarıyer hurdacı olarak tartıda herhangi bir yanlışlığa izin vermediğimiz gibi hurda fiyatlarına da bağlı kalmaktayız. Dolayısıyla piyasa fiyatlarının üzerinde bir fiyat alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sanayi hurdası gibi ağır tonajlı hurdalarda firmamızın etkisini daha iyi hissedeceksiniz. Zira bu gibi durumlarda ciddi fiyat farkları oluşacaktır. Ayrıca düzenli olarak hurda satışı yapmanız durumunda aradaki farkın ne kadar büyük boyutlara ulaşabileceğini sizler de takdir edebilirsiniz.

Ülkemizin lokomotif sektörlerinden olan inşaat sektöründe faaliyet gösteren kimseler için de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu kapsamda inşaat hurdası satışlarınızı firmamıza kolaylıkla yapabilir ve büyük tasarruf elde edebilirsiniz. Böylelikle sizin işinize yaramayacak olan demir, bakır, krom gibi malzemeleri de paraya dönüştürme imkânı elde edeceksiniz.

7/24 Hizmet

Sarıyer hurdacı olarak sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Acil bir şekilde alınmasını istediğiniz hurdalar için de firmamızı arayabilirsiniz. Personellerimiz en kısa süre içerisinde hurdaların bulunduğu yere gelecek ve hurdalarınızı toplayarak gideceklerdir. Sizlere zor gelen hurdalar da bu şekilde ortadan kalkacaktır. O halde daha fazla vakit kaybetmeden sitemizdeki hurdacı telefon numarasından bizleri arayabilirsiniz. Deneyimli personellerimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.