Şantiye Hurdası

Şantiye hurdası alımlarını İstanbul’un tüm bölgelerinden yapmaktayız. Hızlı alım gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız esnasında çalışma alanından en kısa sürede şantiye hurdası alımını gerçekleştiriyoruz. Satmak istediğiniz şantiye hurdası miktarına göre nakliye aracı göndermekteyiz. İletişim kısmındaki hurdacı telefon numaralarından bize ulaşarak şantiye hurdasını bize satabilirsiniz. İşinde deneyimli çalışanlarımız ile şantiyeden çıkan tüm hurdaların alımını yapmaktayız. Mümkün olan en kısa sürede hurdaya ayırdığınız malzemeyi alıyor ve karşılığını nakit olarak veriyoruz.

Şantiye hurda alımlarını İstanbul’un tüm bölgelerinden yapmaktayız. Kamyonlarımızla gelip yerinde hurda alımı yapıyoruz. Şantiye sahanızda en kısa sürede hurda alımını yaparak işimizi bitiriyoruz. Aynı zamanda hurda karşılığı bina yıkımı ilerini de yürütmekteyiz. Şantiyenizi kurmadan önce hurda karşılığı bina yıktırmak istiyorsanız bizlere ulaşın. Şantiye hurdası alan yerler arsında kaliteli ve hızlı hizmet veren bir geri dönüşüm kuruluşuyuz. Şantiye tesisinizden anında şantiye hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul hurdacı hizmetlerimiz arasında aynı zamanda şantiyelere konteyner bırakmaktayız. Yapı sektöründe bu hizmeti hurdacı firması olarak veriyoruz. Konteyner dolduğunda dolu olan konteyneri alıp yerine yenisini bırakmaktayız. Ayrıca şantiye konteyneri alımları da yapıyoruz. Eskimiş, yıpranmış ve çürümüş şantiye konteynerini yerinden alarak anında nakit ödeme yapmaktayız. Şantiye hurdası alan firma olarak aynı zaman da konteyner hizmetlerimiz de mevcuttur. Hurda alımı işinde uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Zamanla prefabrik ev ve yaşam alanları kullanılmaz hale gelir ve geri dönüşüme kazandırılması gerekir. Bura da devreye biz girmekteyiz. Şantiyeler de reklam amaçlı şantiye reklam direği hurdası ve afişi bulunmaktadır. Şantiye işinin bitmesinin ardından bu hurdaların geri dönüşümü sağlanmalıdır. Aynı zamanda bekçi kulübesi alımlarını şantiyelerden yapmaktayız. Bölgede en aktif inşaat şirketlerinden birisi Ağaoğludur.

Şantiyelerden en fazla çıkan hurda demir hurdasıdır. Demir hurdası betonla karışık demir hurdası olarak bulunabilir. Biz bu hurdayı da almaktayız. Şantiye inşaatı hurdası olarak geçen tüm hurdaların alımını uzman personellerimiz ile yapmaktayız. İnşaat hurdası İstanbul bölgesinde kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanması ile çok fazla arttı. Bu geri dönüşümün sağlanması için de İstanbul hurdacı elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Betonarme demir yine inşaat sahasında en fazla bulunana hurdalardandır. Doğrama hurdası da inşaat çalışmaların da çokça karşılaşılan hurda çeşitlerinden birisidir. Şantiye hurdası alıcısı olarak tüm doğrama hurdalarının alımını yapmaktayız. Kullanılmayan iskelelerin ise alımını anında yapıyoruz. Kalıp hurdası olarak kullanılan demir kalıpların alımını hızlıca yapmaktayız.

Kemer hurdası, yapı gereçleri hurdası ve şantiye borusu alımlarını tüm işçilik bizlere ait olarak topluyor ve yüklüyoruz. Ayrıca bazı durumlarda şantiyelerde kullanılan makineler arızalanabilir. Arıza yapmış şantiye makinesi hurdası alımlarını da yapmaktayız. Araçlar yer kaplamasın istiyorsanız geri dönüşüme kazandırın. Şantiye hurdacıları genellikle kantara sahip değildir. Biz kendi kantarımızda tartarak hurda alımlarını hızlı bir şekilde yapıyoruz. Şantiye inşaat demiri hurdası kesilmeleri sonucu küçük parçalar halinde hurdaya atılır. Tel hurdası demir bağlamada kullanılır ve şantiye alanlarında bolca bulunur. Çivi hurdası yine şantiyenin vazgeçilmez hurdası arasındadır.

Parça demir hurdası ihtiyaç olan uzunlukta demirin kesilmesinin ardından meydana çıkar. Bazen demir hurdaları yağmurun altında bekletilirse paslanır. Paslanmış demir hurdasını normal demir hurdası fiyatından almaktayız. Şantiyelerde vinçler sıklıkla kullanılır. Ağır malzemeleri üst katlara çıkarmak için kullanılırlar. Vinç hurdası alımlarını peşin olarak yapıyoruz. Çiroz ve inşaat demir direği alımlarında en güncel fiyatları uygulamaktayız. Teleskop direk hurdası ise demir direğin ayarlı haline denmektedir. Kullanılmamış etrelerinizin alımını da yapmaktayız. Bizim için metal olması yeterli olacaktır. Vinçlerde kullanılan halatlar koparak hurdaya ayrılır. Çelik halat hurdası satmak için bize ulaşın.

Şantiye işinin bitmesinin ardından su tankı gibi hurdalar geri dönüşüme kazandırılır. İstanbul bölgesinde şantiyede bulunan her türlü şantiye hurdası temizliği yapılmaktadır. Şantiye temizliğine önem veriyorsanız titiz çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Kırılan, bozulan ve kullanılmayan dış cephe kaplama hurdalarınızı almaktayız. Aynı zamanda beton ile karışın hurdaları da alıyoruz. Demir sürgülü kapı alımlarını şantiyelerden yapmaktayız. Şantiyenin kalkmasının ardından dikenli tel hurdası ve korkuluk hurdası kullanılma gereği duyulmadığı için inşaat atığı yerine geçer.

Bazen şantiyenin etrafı korkuluk yerine teneke hurdası ile çevrilmektedir. Demir merdiven yine inşaatlarda sıkça kullanılır. Demir kalıp hurdası kullanan ustalarda vardır. Demir kalıp hurdası plywood hurdasına oranla daha dayanıklıdır. Demir blok yapımında kullanılırlar. Musluk hurdası alımlarını da en iyi fiyatlar üzerinden yapmaktayız. Karışık ve çıkma hurdaları şantiye hurdası fiyatları üzerinden değerlendiriyoruz.

İnşaatlarda yine çokça bakır elektrik kablosu bulunur. Yanlış ve hatalı kullanım sonucu hurda elektrik kablosu konumuna düşerler. Yüksek gerilim kabloları ise şantiyede kullanılan elektriğin sağlanması amacı ile kullanılır. Elektrik panoları ile elektrik kontrol edilir. Şantiye sahasının tamamlanmasının ardından inşaat atığı olan hurdalar geri dönüşüme kazandırılır.

İkinci el ve hurda inşaat hurdası alımlarını tüm şantiyelerden yapmaktayız. Şantiye yıkım hurdaları alan hurdacı şirket konumundayız. Şantiye tesisatı hurdası alımlarında tüm işçilik bizlere aittir. Şantiyede kullanılan şantiye inşşat malzemesi hurdalarının alımını da yapıyoruz.

İstanbul hurda alımı yaptığımız ilçeler şu şekilde sıralanabilir.

 1. Zeytinburnu
 2. Ümraniye
 3. Üsküdar
 4. Tuzla 
 5. Şişli
 6. Şile
 7. Sultangazi
 8. Sultanbeyli
 9. Silivri
 10. Sarıyer
 11. Sancaktepe
 12. Pendik
 13. Maltepe
 14. Küçükçekmece
 15. Kartal
 16. Kağıthane
 17. Kadıköy
 18. Güngören
 19. Gaziosmanpaşa
 20. Fatih
 21. Eyüp 
 22. Esenyurt
 23. Esenler
 24. Çekmeköy
 25. Çatalca
 26. Beykoz
 27. Büyükçekmece
 28. Beyoğlu
 29. Beylikdüzü
 30. Beşiktaş
 31. Bayrampaşa
 32. Başakşehir
 33. Bakırköy
 34. Bahçelievler
 35. Bağcılar
 36. Avcılar
 37. Ataşehir
 38. Arnavutköy