Maslak Hurdacı

Maslak hurdacı geri dönüşüm sektöründe hizmet vermektedir. Hurda satışı yapmak istiyorsanız iletişim kısmında bulunan numaralardan bizlere ulaşmanız yeterli. Hızlı hurda alım hizmeti sunuyoruz. Tüm hurdacı hizmetleri tarafımızca verilmektedir. Ofis boşaltma işleri de dahil tüm hurda ve yıkım işleri tarafımızca yapılmaktadır. Hurda satışından önce fotoğraflarını çekerek WHATSAPP uygulaması ile bizlere gönderebilirsiniz. Anında fiyat teklifi verelim ve en hızlı şekilde hurda alımını yapalım. Yıllardır sektörde hizmet veren kurumumuz deneyimli çalışanlar ile hizmet vermektedir. Çevreye hiç bir zarar vermeden alım işlemi uygulanıyor.

istanbul hurdacı
istanbul hurdacı

Maslak hurdacı telefon numaraları ile bizimle iletişime geçmeniz çok kolay. 7 gün 24 saat iletişime geçin. Anında hizmet sunulacaktır. İstanbul ili ve çevresinde ki illerin tamamından hurda alımı yapılır. Maslak hurda merkezi bu bölgede ne yazık ki bulunmamaktadır. Bu sebeple çevre bölgelerden hurdacı çağırmalısınız.En iyi hurda fiyatı ile dikkat çeken firmamıza hurda satışı yaparak yüksek karlar elde edin. Maslak hurda alanlar bölgeye gelmeyi genellikle istememektedir. Az miktarda bulunan hurda metal almak için kesinlikle gelmezler. Bu hurda firmaları yerine bizlere satış yapabilirsiniz.

Maslak hurdacılar

Hurda fiyatları listesi desteği sunuyoruz. Hurdanın kilosu kaç para, kaç lira, ne kadar gibi sorularınızı anında cevaplayan hurda fiyatlarını takip eden bir ekibimiz bulunmaktadır. Bu takip günlük olarak yapılıyor. En güncel hurda fiyatları aktarılıyor. Maslak da yerinde hurda alan firma olarak tüm hurdacı hizmetleri verilmektedir. Peşin ve nakit ödeme ile hurda alımları mevcut. Tüm işçilik masrafları nakliye de dahil tarafımızca karşılanır. Kurumsal büyük ve güvenilir hurdacı şirketi.

Maslak Hurdacı En Yakın Hurdacı

Maslak da en yakın konumda bulunan hurdacı demir hurdası alımları yapmaktadır. Çelik ve krom hurdaları değerinden alınır. Hurda alüminyum ve hurda bakır satarak yüksek karlar elde edin. Hurda çelikleri ise yerinde alıyoruz.

Hurda paslanmaz denilince akla bir çok hurda gelir. Hurda paslanmaz alım ve satışı yapılmaktadır. Hurda sarı alımları yapılmakta. Elektronik  hurda ve ofis geri dönüşleri için bizimle iletişime geçin.Tüm hurdacı hizmetleri verilmektedir. Hızlı hurda alım imkanı sunulur.

Maslak da hurda alımı yapan yerler:

 1. Badem Sokak
 2. Mim Kemal Saraçoğlu Sitesi
 3. Gülistan Sokak
 4. Fıstıklı Köşk Sokak
 5. Karabaş Sokak
 6. Nar Çıkmazı
 7. Gülistan Sokak
 8. Sarıbal Sokak
 9. Mecidiye Sokak
 10. Muhtar Sokak
 11. Fatih Caddesi
 12. Okul Sokak
 13. Siral Sitesi
 14. Eti Tek Sitesi
 15. Gözde Sokak
 16. Yeni Ulus Sitesi
 17. Korukent Sitesi
 18. Kara Hasan Sokak
 19. Belediye Sitesi
 20. Okul Yolu Sokak
 21. Sevil Sokak

Alımı Yapılan bazı hurdalar:

Kalıp BakırBobin BakırTombak Bakır
Teneke BakırAlüminyum KabloAlüminyum Tel
Doğrama Alüminyumİmalat Atığı DKPİmalat Atığı Alüminyum
Ofset Matbaa AlüminyumKalıp AlüminyumJant Alüminyumu
Alüminyum KapıAlüminyum HavalandırmaBaskı Rulmanları
Döküm HurdasıTel HurdasıSoğuk Hava Deposu
İkinci El HurdasıVinç ParçalarıBilgisayar Hurdası
Radyatör Krom ÇubukBoruBakır Çinko
GalvanizGalvaniz SacTrapez Sac
Çatı SacıAlüminyum SacBaklavalı Sac
Çatı PaneliAsma TavanÇatı Makası
Defolu Çatı SacıKuru AküKola Kutusu
Teneke KutuAlüminyum KutuGazete