Küçükçekmece Hurdacı

Küçükçekmece hurdacı her zaman güncel hurda fiyatları üzerinden çalışmaktadır. Demir alıcıları arasında en iyi fiyatı veren firmalardan birisidir. Demir en fazla bulunan hurda türüdür ve inşaat sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Bakır ise benzer şekilde demire oranla daha pahalıdır. Pahalı olmasına rağmen demir hurdasından daha fazla kullanıldığı söylenilebilir. Bakır alan firmalar bakır geri dönüşümünde kullanılan bir çok araç ve gerece sahip değildir.

Hurda metal alüminyum ise hurdacıların gözdelerinden birisidir. İstanbul bölgesinde başta Cumhuriyet mahallesi olmak üzere diğer mahallelerden de yerinde hurda alımı yapmaktayız. Atatürk mahallesi ise hurdacı ve geri dönüşüm işi ile uğraşanlar için mükemmel bir konumdadır. Elektronik hurdası geri dönüşümü İstasyon mahallesinde hızlı yapılan hurda alışveriş hizmetlerindendir. Kolayca elektronik hurdası alı satılmaktadır.

Hurda PVC ise genelikle yıkılan eski binalardan çıkmaktadır. ve PVC hurdaya gitmeden ikinci el olarak satılabilir. PVC hurdası bol miktarda hurda naylon içerir ve bu naylonların eğer yıpranmışsa demir profillerden ayrılması gerekmektedir. Atakent mahallesi hurdacıları bu ayrımı yaparak geri kazanım işlemi sağlamaktadır.

İnönü mahallesine yakın hurdacı arıyor iseniz hurdacı telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Küçükçekmecenin kardeşi konumunda bulunan Büyükçekmece mahallesinde hurda alımlarını yerinde ve hızlı yapmaktayız. Bu bölgelerde bulunan tüm karton hurdalarını alma kapasitesine sahibiz.

Yıkılan inşaat ve fabrikalardan inşaat demiri hurdası alımlarını yapmaktayız. Fabrika söküm hurdaları ise bolca inşaat demiri içermektedir. Bu inşaat dimiirlerini ayırarak ikinci el inşaat demiri olarak satmaktayız.  Aynı zamanda fabrika söküm hurdaları ise çeşitli hurdalar içermektedir. Bunlar başta demir, bakır, alüminyum olmak üzere birçok metali içerir.

Küçükçekmece hurdacı tüm hurdaları yerinde ve değerinde almaktadır.
Küçükçekmece hurdacı ve hurda alımları.

Atakent ve Fatih mahallesi yeni yapılmakta olan binalar sebebiyle bol miktarda şantiye hurdası barındırmaktadır. Şantiye hurdalarının alımını yapmak için inşaat şantiyelerine konteyner bırakmaktayız. Hurda motor alımlarını kendi söküm ekibimizle yaparak almaktayız. Hızlı söküm ile ünlenmiş Küçükçekmece hurdacı en kısa sürede işinizi teslim edecektir.

Uzman personelimiz çatı söküm işlerini de yürütmektedir.Sahip oldukları ekipmanlarla en güvenli şekilde çevreye zarar vermeden söküm işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bina soyma diğer adı ile bina içi boşaltım ise yıkılacak ya da terk edilmiş br bina içindeki değerli hurdaların geri dönüşüme kazandırılması anlamına gelmektedir.

Yine her bölgede olduğu gibi bu bölgede de pet şişe hurdaları çevreyi kirletmektedir. Pet şişe hurdalarını alarak çevre kirliliğini önlemekteyiz. Eğer pet hurdası satmak istiyorsanız bizi arayın.