Kombi Hurdası

Kombi hurdası hurdaya düşen elektronik hurdalar arasında yer almaktadır. Çok sık bozulmayan elektronik makineler olmaları sebebi ile her zaman hurdaya düşen hurda türlerinden birisi değildir. Nadir de olsa kombi hurdası alımları yapmaktayız. Kombi hurdası satmak ve nakit kazanç elde etmek istiyorsanız iletişim kısmındaki numaralardan bizleri aramanız yeterli olacaktır. Whatsapp uygulaması ile resim gönderirseniz anında fiyat desteği alacaksınız.

Değişik markalarda kombi hurdası alımlarımız mevcuttur. Başlıca kombi üreticileri Arçelik, Beko, Buderus, Baymak, Demirdöküm, Ariston, ECA, Bosh, Vailant, Viessmann, Airfel, Alarko, MAKTEK, Ferroli, Termodinamik, Baykan, İmergas, Daylux, ve Protherm’dır. Biz marka fark etmeksizin tim markaların kombi hurdalarını geri dönüşüme kazandırıyoruz. Kombi hurdası eğer çalışır durumda ise ikinci el fiyatından alım gerçekleştirmekteyiz.

Kombi hurdaları yaklaşık olarak 30-40 kilo civarında hurda içermektedir. Bu hurda az miktarda sarı hurdası ve bakır hurdası içermektedir. Geri dönüşüm tesisimizde parçalama ev ayrıştırma işlemini gerçekleştirerek geri dönüşüme kazandırma işlemini gerçekleştiriyoruz. Hurda kombiler az da alsa elektronik hurdası içerir. Şık gözükmesi amacı ile kaplamaları genellikle plastikten yapılmaktadır. Kombi hurdası alan hurdacı arıyorsanız İstanbul’un tüm ilçelerinden hurda kombi alımı yapıyoruz.

Kombi hurdası fiyatları hemen hemen aynı fiyatlara yakındır. Bunun nedeni hurda olarak alınan kombilerin ağırlık olarak aralarındaki fark çok azdır. Ancak çalışır durumda 2. el olarak alacağımız kombi fiyatları oldukça değişiklik gösterir. 2. el aldığımız kombileri görmeden fiyat verememekteyiz. Bu yüzden adresinize gelip bakmamız gerekmektedir. Hurda alımlarımızı güncel hurda fiyatları üzerinden yapmaktayız. Alım fiyatlarımızı belirlerken sektörde dev firmaların vermiş olduğu fiyatların ortalaması alınarak fiyatlarımız belirlenir. Örnek vermek gerekirse Colakoglu ve Denir-Çelik referans aldığımız fiyatı veren firmalar arasındadır.

Hurda kombi alımlarını İstanbul bölgesinde tüm hurdacılar yapabilirler ancak hiçbir hurdacı ikinci el fiyatından hurda kombi alımı yapmamaktadır. Metal hurda geri dönüşüm sektöründe ün salmış hurdacı şirketimiz ile bizimle yapmış olduğunuz ticaretten memnun kalacağınız garantisini veriyoruz. Atık durumda deponuzda yer kaplayan kombi hurdalarını bize satarak gelir elde edebilirsiniz.

2 yorum

Yorumlar kapatıldı.