Kablo Hurdası

Kablo hurdası alımlarını İstanbul’un tüm ilçelerinde yapmaktayız. Kablo hurdası alan hurdacı arıyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır.Kablo hurdası bakır hurdası içeren bir hurda türüdür. İsterseniz kablonun soyma işlemini gerçekleştirdikten sonra bize satabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak kablo hurdası olarak da satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer çok miktarda kablo hurdasına sahipseniz sizlerin de bu kabloları soymanız zor olacaktır. Biz hurdacı olarak kablo soymada kullanılan tüm araç ve gereçlere sahibiz. Bu yüzden kablo hurdası alımlarını ve kablo hurdası geri dönüşümlerini kolayca gerçekleştirmekteyiz. Yapmanız gereken tek şey iletişim kısmındaki numaralardan bizi aramanız.

Hurdacı şirketi olarak hurda kablo alımı hizmetini deneyimli çalışanlarımız ile veriyoruz. Biriktirdiğiniz kabloların alımını yerinde yapıyoruz. Bizi aradığınız taktirde aynı gün içerisinde adresinize gelerek alım işlemini gerçekleştiriyoruz. Bizim için İstanbul’un hangi bölgesinde olmanızın hiç bir önemi yok. Aynı gün içerisinde alımlarımızı nakit olarak yapmaktayız. Hurda kabloyu soymakla uğraşmadan hiçbir değer kaybı olmadan hurdacı firmamıza satabilirsiniz. Biz kablo hurdası geri dönüşüm araçları ile kablo hurdası soyma işlemini kolayca gerçekleştirmekteyiz.

Kablo Hurdası Nasıl Satılır?

 1. Kablo hurdasının öncelikle fotoğrafını çekip whatsapp uygulaması ile bize gönderebilirsiniz.
 2. Sonrasında yetkili çalışanlarımız sizlerle iletişime geçecektir.
 3. Aynı gün içerisinde adresinize gelip atıl durumda olan hurdanın kontrolü gerçekleştirilecek.
 4. Son olarak sizlere fiyat teklifi sunulacaktır.

Alımını yapmakta olduğumuz çoğu kablo bakır kablosudur. Bunun haricinde alüminyum kablo alımlarını da yapmaktayız. Kablolar bakır ve alüminyumdan yapılmış olabilir. Bu çeşitlilik ihtiyacın karşılanmasına yönelik ortaya çıkmıştır. Diğer metallerden yapılmış kablolarda vardır. Hurda kablo alan yerler ve firmalar bu kabloların tamamını almaktadır. Hurdacı geri dönüşüm sektöründe hurda kablo geri dönüşümü temel işlerden birisi haline gelmiştir.

Siz müşterilerimizden ricamız lütfen sahip olduğunuz hurda kabloyu yakarak bakır hurdası ayırma işlemini gerçekleştirmeyin. Bu işlem hem bakır madenine zarar vermektedir hem de ülke ekonomisine. Biz hiç bir değer kaybı olmadan kablo hurdası olarak zaten alım yapmaktayız. Lütfen kablo hurdası yakma işlemi yapmayın. Yanmış bakır soyulmuş bakırdan daha değersizdir. Kablo hurdası yakma işlemi de yasal olarak yasaktır. Kabloları yakmaktansa soyma işlemlerini gerçekleştirerek kablo plastik hurdası satarak da kar elde edebilirsiniz. Kablonun soyduğunuz kısmındaki plastiklerin alımlarını yapıyoruz. Hurda kablo satış işlemlerini personellerimiz ile gerçekleştiriyoruz

Kablo piyasası kablo fiyatlarını belirleme de belirleyici etkendir. Buna bağlı olarak soyulmamış bakır fiyatları ve bakır kablo kilo fiyatları sürekli değişmektedir. Güncel kablo fiyatları için destek vermekteyiz. Fiyatları belirlerken bir çok sektörde dev olan firmanın fiyatlarının ortalaması alınarak fiyat belirlenmektedir. Örneğin Colakoglu aldığımız belirleyici şirketlerden birisidir. Satmak istediğiniz kabloların ise kalınlıkları farklı olabilir. İnce kablo, kalın kablo ve tel kablo olabilir. Bizim için bunun hiçbir önemi bulunmamaktadır. Hurda kablonun durumu ne olursa olsun alım işlemi gerçekleştiriyoruz.

Bazı durumlarda hurda kablo elinizde depolanmış olarak bulunmayabilir. Örnek vermek gerekirse yıkmak istediğiniz bir inşaatın kablo hurdalarını sökmek istiyorsunuz ama söküm işlemi ile uğraşmak istemiyorsanız biz inşaat kablosu sökümlerini personellerimiz ile yapıyoruz. Yapılan bütün işçilik bize aittir. İş makinesi ve elektronik makinelerden de kablo hurdası sökümü yapıyoruz. Tesisat kablosunu söküyor ve parasını nakit olarak ödüyoruz.

Başlıca kablo hurdası çeşitleri şunlardır:

 • Antigron kablo hurdası
 • Karışık kablo hurdası
 • İç ve dış tesisat kablosu
 • Hurda TRT kablosu
 • Yer altı enerji kablosu
 • Fare yemez kablo
 • PPT hurda kablo
 • Fiber optik kablo
 • Sinyal kabloları
 • Alçak gerilim kabloları
 • Telefon kablosu
 • Elektrik kablosu

Hurdacı şirketi olarak ikinci el kablo satışlarımızda mevcuttur. Bazı durular da geri dönüşüme kazandırılabilecek hurda kablo alımı yapıyoruz ve bu kabloları 2. el olarak satıyoruz. Genelde inşaat tesisat kabloları talep görmektedir. İş yerimize gelerek bu ikinci el hurda kabloların alımını yapabilirsiniz. Bunların haricinde başka işlerde kullanılacak özel kablo türleri de bulunmaktadır. Hizmetlerimizi Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasın da sürdürmekteyiz. Kablo hurdacıları için hizmetinizdeyiz.

Avcılar Ataşehir Arnavutköy
Ataşehir Bağcılar Bahçelievler
Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa
Beşiktaş Beylikdüzü Beyoğlu
Büyükçekmece Beykoz Çatalca
Çekmeköy Esenler Esenyurt
Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa
Güngören Kdıköy Kağıthane
Kartal Küçükçekmece Kağıthane
Maltepe Pendik Sancaktepe
Sarıyer Silivri Sultanbeyli
Sultangazi Şile Şişli
Tuzla Üsküdar Ümraniye
Zeytinburnu Adalar