İkinci El Çatı Makası

İkinci el çatı makası alım ve satışı yapmaktayız. Bu makasları genellikle inşaat yıkımları sırasında elde etmekteyiz. Uzman çalışanlarımız ile ürüne hiç bir zarar vermeden söküm işlemi uyguluyoruz. Depolarımız da muhafaza ederek ihtiyaç duyulduğu takdirde müşterilerimize satış yapmaktayız. Hurda çatı makası alan hurdacı arıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Hurdacılar ne yazık ki bu gibi ürünleri değerlendirmemektedir. Direk olarak çıkan hurda metalleri geri dönüşüme veren çok sayıda hurdacı bulunmaktadır. Bu şekilde yapmalarının temel nedeni malzemeyi saklayacak yerlerinin olmamasından kaynaklanır. Bu hurdanın İkinci el çatı makası olarak satılması mümkünken geri dönüşüme verilerek eritilmesi bizce çok saçma.

Hurda çatı makasları nasıl fiyatlandırılır sorusuna gelince ise öncelikli olarak makasın içerdiği metal miktarı önemlidir. Bazı durumlarda mecburen hurda fiyatından alım yapmaktayız. Bunun sebebi hurdanın artık kullanılmaz hale gelmiş olmasından kaynaklanır. Aynı zamanda yıpranmasa dahi özel amaçla yapılmış çıkma çatı makasları da bulunmaktadır. İstanbul ve çevre bölgelerinde bu hizmeti yürütüyoruz. Fiyatları belirlerken söküm işleri ve maliyeti de ne yazık ki dikkate almalıyız. Eğer dikkate almazsak verimli bir ticaret yapmamız mümkün değildir.

Hurda Çatı Makası Satan ve Alan Yerler

Daha önce de bahsedildiği üzere İstanbul bölgesinde hurdacılardan çatı makası bulma imkanı oldukça düşük. Peki nasıl bulurum sorusunu cevaplayacak olursak bizler gibi deneyimli ve işini iyi yapan hurdacı firmaları bulmalısınız. Bizlerin si istediğinizde elimizde ikinci el çatı makası olmadığı taktirde. numaranızı kayıt ederek sonradan sizlere ulaşıyoruz. Eğer ihtiyacınız varsa alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Satılık çatı makası aramanıza hiç gerek yok. Tam adresine gelmiş durumdasınız. İstediğiniz ürünü anında sizlere temin edelim. Dilerseniz kendi araçlarınızla gelin alın dilerseniz biz ayağınıza kadar getirelim. Teklif ettiğimiz fiyatları duyunca gerçekten şaşıracaksınız. Hurda fiyatına çatı makası satıyoruz.

Çatı makasları kullanım alanlarına göre demir çatı makası, alüminyum çatı makası, çelik çatı makası gibi yapıda olmalarıdır. Haliyle en dayanıklı olanları ise çelik makastır. Çelik makaslar daha çok ağırlık taşıması gereken noktalarda kullanılır. Alüminyum çatı makasları ise çok az yük taşıması gereken çatılar da kullanılır. Metalinin cinsine göre fiyatlandırma yapılır. En iyi karı hurda alüminyum çatı makası satarken yapacaksınız. Diğer hurdalara oranla daha pahalı bir metaldir. İkinci el çatı makası genellikle demir ve çelik olmaktadır.

1 yorum

  1. 25 eni uzunu 50 metre yer kapatacam elininde varmı sonrada olur çelik olacak Fiat alabilirmiyim Aksaray 68 05332357705

Yorumlar kapatıldı.