Hurda Trafo

Hurda trafo hizmeti sunan firmamız işini en iyi ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Çıkma trafo alımı ile atıl durumda olan trafoların ülke ekonomimize tekrar kazandırılmaktadır. Bu sayede maddi olarak ülkemize önemli bir katkı sağlamış olmaktayız. İstanbul hurdacı sektörünün can damarı durumundadır. Firmamızda bu dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan İstanbul’da trafo hurdacısı hizmetimizle önemli bir noktada hizmet sağlamaktayız.

Firmamız sunduğu farklı hizmetlerle ve özellikle geri dönüşüm değeri olan trafo gibi ürünlerin hurdacılık hizmetini yapması ile fark yaratmaktadır. Trafo alan hurdacılar arasında gerek sunduğumuz ödeme imkanları ile gerekse sizleri mağdur etmemek adına sunduğumuz hurda trafo fiyatları ile fark yaratmaktayız.

hurda trafo
Hurda trafo geri dönüşüm çalışmaları yapıyoruz.

İstanbul’da hurda trafo alanlar içerisinde sağladığı koşullar bakımından örnek olan firmamız İstanbul’da hurda trafo konusundaki hizmetleri ile her zaman örnek olarak gösterilmektedir. Gerçekleştirdiğimiz hurda trafo hizmetlerinden bazıları ise şu şekildedir; trafo bakırı alımı, elektrik trafosu alımı, trafo kabini alımı ve kuru tip trafo alımı şeklindedir.

Hurdacıdan satılık trafo hizmetimizle Türkiye’nin dört bir yanından trafo ihtiyacı olan kişilerin uğrak yeri olan firmamız sunduğu bu hizmetle guru duymaktadır. Normalde oldukça pahalı olan bu trafoları uygun fiyatlarla vatandaşlarımızla buluşturarak hem atıl vaziyette olan trafoları ülke ekonomimize geri kazandırmakta hem de insanların bütçelerine katkı sağlamaktayız.

Hurda Trafo Hurdacı Geri Dönüşüm Çalışmaları

Hurda trafo hizmeti sunan firmamız trafo geri dönüşüm konusunda sunduğu hizmetlerle ülke ekonomisine değerli katkılar sağlamaktadır. Çünkü trafo gibi ürünler maddi değeri yüksek olan ve genelde ithal edilen ürünler olduğu için tekrar geri kullanıma kazandırdığımız tüm trafo hurdası ülkemizde paranın yurt dışına çıkmasına engel olacaktır.

Bunun bilinci ile hareket eden firmamız yatırımlarının geri dönüşüm alanına da yapmaktadır. İkinci el elektrik trafosu alımı yapan firmamız daha sonra bu elektrik trafolarının tekrar geri kazanılması için çalışmalar yapmaktadır. 2. el trafo alım satım fiyatları piyasadaki arz talep dengesine göre farklılık göstermekle beraber firmamız tüm alım işlemlerinde en iyi ve güncel fiyatı sunmaktadır.

Hurda trafo fiyatları bakımından iyi seviyelerde olması demek ekonomimize yeteri kadar fayda sağlayabildiğimiz anlamına gelmektedir. Zaten bu hizmeti sunarken ki amaçlarımızdan biride ülkemizin milli servetinin korunmasıdır.

Hurda trafo alımı gerçekleştiren firmamızın bunları muhafaza edecek yeterli alanı ve teknik donanımı mevcuttur. Elimizde bulunan tüm hurda trafoları ekonomimize hızlı bir şekilde kazandırabilmek adına her türlü bağlantı ve çalışmalarımızı profesyonelce yapılmaktadır.