Hurda Sarı Fiyatları

Hurda sarı fiyatları her geçen gün değişmektedir. Bu sebeple fiyatlara sürekli güncelleme yapamıyoruz. Güncel hurda sarı fiyatları öğrenmek için iletişim kısmında bulunan telefon numaralarından bizleri arayabilirsiniz. En yüksek fiyatları sizlere sunuyoruz. Hurda sarı piyasasında en iyi fiyatı veren hurdacı olarak yer edindik.

Aslına bakılırsa sarı hurdası bir bakır hurda çeşididir. Bu sebeple bakır fiyatları da sarı hurda fiyatlarını etkiliyor. Sarı hurda alan yerler güncel fiyatlar üzerinden alım yapmaktadır. Eğer bizlerle iletişime geçerseniz yerinde alım yapabiliriz. Hurdacı kamyonlarımız ile gelip elinizde bulunan hurdaları alalım. Hurda sarı geri dönüşümü bakır da olduğu gibi oldukça önemli. Sert sarı olarak da geçen hurda sarı bakır hurda türevidir.

Hurda sarı alan firmalar öncelikle bunların ayırma işlemini yapar. Diğer metaller bir yana hurda sarı bir yana ayrılır. Yeterli miktara ulaşıldığında ise en büyük geri dönüşüm firmasına satılmak üzere yollanır. Kamyonlara yükleme işleminin ardından bu işlem gerçekleştirilir. Sarı hurdası yönünden en zengin olan ilçelerimiz Avcılar, Esenyurt ve Beylikdüzü’ dür. Bu ilçelerde istenilmediği kadar hurda sarı bulunur.

Bizlere gelen telefonlarda sorulan ilk soru hurda sarının kilosu ne kadar gibi sorular sorulur. Bu tarz sorularınızı anında cevaplıyor ve fiyatları sizlere söylüyoruz. Vermiş olduğumuz fiyattan memnun kalırsanız eğer anında hızlı alım yapmaktayız.

Hurda sarı piyasa da en fazla hurda musluk gibi ürünlerde yer alır. Bu sebeple hurda sarı fiyatları musluk fiyatlarını da etkiler. Paslanmaz özellikleri sebebi ile bu tercih edilir. Musluk yapımında sarı bakır kullanılır ve oldukça da dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu işlemlerin ardından evlere kullanılmak üzere gönderilir. Sürekli açma ve kapama işlemleri uygulanırsa bu hurda sarı musluklar bir süre sonra arızalanır ve kullanılmaz hale gelir. Bunun sonucunda bizim gibi hurda sarı alanlara bu sarıları satmalısınız. Hem kar elde edersiniz hem de çevreyi kirletmemiş olursunuz.

Yapılan araştırmalara bakılırsa her yıl tonlarca sarı doğaya atılmakta Hurda sarı fiyatları ise sürekli yükselmekte. Fiyatlar bu denli yüksek iken neden hurda sarıları hurdacılara satmak yerine doğaya atasınız ki. Bizlere ulaşın yüksek fiyatlar üzerinden alalım. Dilerseniz kendiniz getirin dilerseniz biz kendimiz alalım.