Hurda Sac

Hurda sac alımlarını İstanbul da tüm ilçelerden yapmaktayız. Vermiş olduğumuz teklifler her zaman piyasa fiyatlarının üzerinde olmuştur. Sizlerde bizimle çalışmak ve yüksek fiyatlardan sac hurdalarını satmak için bizlere ulaşın. İstanbul hurdacı bölgede yıllardır sac alımlarını sürdürüyor. Sac hurdalarının yerinde alımını sağlıyoruz. Hızlı alım ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Hurda sac fiyatları sürekli değişmektedir. Bu fiyatlar metal borsasındaki dalgalanmalara göre oldukça farklılık gösterir. Yüksek fiyat teklifleri veren hurdacı sayısı nadir bulunmaktadır. Sac teneke hurdası olarak da geçer. Sac alan hurdacılar düşük fiyat teklifleri vererek daha fazla kar elde etmek isterler. Buna bağlı olarak da sizlerin ceplerinize girecek nakit para da azalma meydana gelir. Eğer yüksek fiyat ile tanışmak istiyorsanız bizler bir telefon kadar uzağınızdayız.

İnsanlar genellikle vermiş olduğumuz fiyatlara şaşırmaktadır. Bizler bu fiyatlar ile sizlerin güvenini kazanmak istiyoruz. Her zaman yerinde hurda sac almaya hazırız. Bizlere ulaştığınız taktirde aynı gün içerisinde gelip alabiliriz. Hurda merkezleri sac hurdalarının geri dönüşümünü yapan yerler arasında yer alır.

Eğer söküm işleminin bizim tarafımızdan karşılanmasını istiyorsanız işi bize bırakın. Çalışma ekibimiz ile gelip tüm çatı sacı söküm işlerini yapabiliriz. Siz sadece satışını yapın. Tüm işçilik tarafımızca karşılansın. Sac hurdası alan yerler her zaman bu hizmeti sunmazlar. Bu ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile diğer hurdacılardan ayrılıyoruz.

Hurda Çatı Sacı Alan Yerler

Çatı sacları çatı yapımında kullanılan hurdalara denir. Bu hurdalar bir süre sonra kullanılmaz hal alır ve satışı gerçekleştirilmek zorundadır. Uzun yıllar boyunca yağmur ve kar gibi faktörler sonucu bu hurda çatı sacları paslanabilir ve boyası atabilir. Paslanan saclar ise bir süre sonra işlevini yitirir. En güncel çatı sacı fiyatlarını anında sizlere iletelim.

Çatı sacının yanında aynı zamanda galvaniz sac, trapez sac, alüminyum sac, baklavalı sac, defolu çatı sacı gibi sac hurdaları da vardır. Bu saclar kullanım alanlarına göre farklılık gösterir. Örneğin baklavalı sac göze hitap eden yerlerde iyi durmaktadır. Galvaniz sac ise paslanması hiç istenmeyen yerlerde kullanılır. Görüldüğü üzere hurda sac farklı farklı yerlerde kullanılıyor.

Peki trapez sac nerelerde kullanılır diye soracak olursanız aslına bakılırsa diğer tüm sacların gördüğü işlevin aynısını fazlası ile yerine getirmektedir. Bazı durumlarda fabrikalarda üretilen saclar ise defolu çıkmaktadır. Bu defolu saclar bizim tarafımızdan alınıp ikinci el olarak satışı yapılabilmektedir. En uygun fiyattan satı yapılmaktadır. Bunlar paslanmaz sac olarak piyasada bulması oldukça zordur.