Hurda Profil

Hurda profil alımlarını İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden yapmaktayız. Hurda profilleri hurdacı kamyonlarımız ile gelerek yerinde alıyoruz. Tüm işçilik ve nakliye masrafları tarafımızca karşılanacaktır. Sizlerin bizimle iletişime geçmesi yeterli. Hurda profil alan hurdacı olarak elinizde bulunan tüm profillerin geri dönüşümünü gerçekleştirelim. Geri dönüşüm sektöründe hurda profil alımını en güncel fiyattan yapan hurdacılardan birisiyiz. Eski fiyatlarla kesinlikle karşılaşmayacaksınız. Hurda profil fiyatları her geçen gün artmaktadır.

Telefonlarımız 7 gün 24 saat açık ve hizmetinizdedir. İstediğiniz zaman profil fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Hurda profil fiyatları metalin türüne göre farklılık göstermektedir. Hurda alüminyum profil fiyatları her zaman hurda demir alüminyum fiyatlarından daha yüksektir. Bunun nedeni alüminyum metalinin demir hurdasına oranla daha pahalı olmasından kaynaklanır. Haliyle hurda alüminyum profilin daha pahalı olması beklenir. Fiyatlandırma yapılırken elinizde bulunan profil hurdasının ağırlığının önemi de büyüktür. Elinizde bulunan hurda profil ne kadar kg değeri fazla ise o kadar yüksek teklif alırsınız.

Hurda geri dönüşüm hizmetleri arasında profil hurdası alan yerler gerekli tüm imkanları karşılamamaktadır. Hurdacılar Avrupa ve Asya yakasında hurdanın dükkana gelmesini isterler. Biz kamyonlarla gelerek anında yerinde profillerin alımını yapmaktayız. Profil boru bir başka hurda profil türü sayılabilir. Hurda ve ikinci el çelik profiller ise diğer tüm metal hurda profillere oranla daha sağlamdır. Bu profiller genellikle yapı sektöründe kullanılır. Profil alan firmalar bu profilleri ikinci el olarak değerlendirerek geri dönüşüme doğrudan katkı sağlamaktadır. İkinci el demir profiller de yine hurdacıların ikinci ele kazandırdığı profillerden birisidir.

Yapmakta olduğumuz alımları güncel demir profil fiyatları üzerinden yapmaktayız. Bu profil fiyatları belirlenirken colakoğlu gibi büyük firmaların verdikleri fiyatların ortalaması alınmaktadır. Eğer kafanızda profil kaç para ya da kaç lira gibi sorular varsa anında yanıtlayalım. Hurda profil fiyatlarını bizden duymadan inanmayın.

Aynı zamanda çatı profil kesim işlemi de yapmaktayız. Her hurdacı İstanbul bölgesinde bu hizmeti vermemektedir. İstanbul hurdacı olarak işinde deneyimli ekiplerimizle gelip çatı profillerini sökerek geri dönüşüme kazandırıyoruz. Profil makas denilen çatılarda kullanılan malzemelerin hem alımını hem de ikinci el satışını yapmaktayız. Bir başka profil demir türü ise u profil demirdir. Tüm profil çıkma malzemelerin alım ve satışını yapmaktayız. Her gün İstanbul’un çeşitli semtlerinden hurda profil alımını kamyon ve uzman personellerimiz ile yapıyoruz.

Profiller genellikle alüminyumdan yapılır. Hurda alüminyum alımlarını her ne kadar artırmış olsak da hurda demir profil alım hacmimizi de her geçen gün artırmaya çalışmaktayız. En fala alımı Avcılar başta olmak üzere tüm ilçelerden yapmaktayız.