Hurda Krom

Hurda krom alımlarını İstanbul hurdacı olarak tüm bölgelerden yapmaktayız. Teklif ettiğimiz yüksek fiyatlar ile memnun kalacaksınız.  Krom hurdaları diğer metal hurdalara oranla daha değerli bir hurda durumunda. Bu da satıştan elde ettiğiniz karı çok miktarda artırır. Bu tür hurdalar çok fazla satılmadığından hurdacılar düşük fiyatlar teklif etmektedir. Bu düşük fiyatlar ile karşılaşmamak istiyorsanız bizimle iş yapmaktan mutlu kalacaksınız.

Hurda krom geri dönüşümü çok önemlidir. Krom metalin de çevreyi kirleten bir yapı bulunur. Krom İstanbul bölgesinde çoğunluklar Beylikdüzü, Avcılar ve Esenyurt çevrelerinden toplanır. Burada bulunan hurdacılar her gün tonlarca krom hurdasını geri kazanıma göndermektedir. Öncelikle hurda depolarında toplanan hurdalar yeterli miktara ulaştıktan sonra deneyimli personeller ile hurda katosu kullanılarak kamyonlara yüklenir.

Hurda piyasası krom hurda fiyatlarını olumsuz yönde etkiliyor. Olumsuzluk hurdacıları etkilemektedir. Satıcılar için herhangi bir olumsuzluk söz konusu olmamaktadır. Gönül rahatlığı ile krom hurdalarını bizlere satabilirsiniz. Kromun en büyük özelliklerinden birisi ise paslanaz bir yapıda olması. Hangi asitle ve sıvı ile temas ederse etsin kesinlikle pas tutmayan bir hurdadır.

Krom Alıcıları ve Krom Alanlar

Krom alıcılarına sorulan ilk soru kromun kilosu ne kadar sorusudur. Peki bu soruya sizce kaç hurdacı doğru cevabı veriyor. Bu sayı oldukça az çıkar. Çoğunlukla hurdacılar güncel krom hurdası fiyatları üzerinden hurdaların alımını yapmaz. Sizlere daha düşük fiyatlar teklif ederek elde edecekleri karları misli misli artırmak isterler.

Krom alanlara krom satmadan önce satılık kromun fotoğraflarını çekerek bizlere whatsapp uygulaması ile gönderin. Vermiş olduğumuz teklif sizleri memnun etmezse eğer diğer hurdacılar ile iletişime geçmekte özgürsünüz.

Hurda krom evlerde çok miktarda kullanılır. Bunun nedeni paslanmaz olmasıdır. Göze hoş gözüken bir parlaklığı var. Haliyle her ne kadar pahalı olsa da kendini sevdiren bir metal. Krom petekler de yeni yeni hurdaya düşmeye başladı. Kendine has özellikleri nedeni ile hurda krom ev lavabolarında kullanılır. Temizliği oldukça kolaydır. Uzun yıllar kullanılsa da kesinlikle matlaşmaz.

Yakın zamanlarda musluk şirketleri de muslukları krom kullanarak üretmeye başladı. Kısacası hurda krom her yanımızı sarmış durumda. Krom alan yerler ve firmalar bunu önlemeyi hedeflemekte