Hurda Konteyner

Hurda konteyner alım ve satımı yapmaktayız. İstanbul bölgesinde hurda konteyner satmak için iletişim kısmındaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Konteyner günümüzde epeyce kullanılmaya başlanmıştır. Çokça inşaat yapımı işlerinde işçilerin barınması için kullanılır. 2. el konteyner alım ve satımı yapan hurdacı arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Konteyner çeşitleri:

  • Üstü açık konteyner
  • Tank konteyner
  • Soğutuculu konteyner
  • Üstü açılabilir konteyner
  • Platform konteyner
  • Genel amaçlı konteyner
  • Dökme yük konteyneri
  • Açık konteyner

Biz İstanbul hurdacı olarak tüm bu ikinci el konteyner çeşitlerini almaktayız. Bu konteyner çeşitleri ithalat ve ihracat işinde de kullanılır. Günümüz şartlarında taşımacılıkta en fazla kullanılan araçlar konteyner olmuştur. Bu malzeme genellikle deniz yolu taşımacılığında kullanılır. Konteynerler genellikle demir ya da çelikten üretilirler. Bunun sebebi taşınılan ürünün korunmasının sağlanmasıdır. Böylelikle nakliye sorunsuzca hedefe ulaştırılmış olur.

Biz sektörde konteyner hurdacısı işi de yapmaktayız. Hurda konteyner yerinde, değerinde ve peşin olarak alınır. Kendi araçlarımızla alım yapmaktayız. Sizin satmanız yeterli. Biz gerekirse parçalayıp götürüyoruz. Parçalanmasına gerek olmayan küçük bir konteyner ise tek seferde alım yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Konteynerler barınma ve taşımacılıkta kullanılır. Barınma ihtiyacını geçici karşılamak için mükemmel bir çözümdür. Ülkemizde inşaat sektörünün hızla gelişmesi hurda hurda konteyner fiyatlarını artırdı. Bunun nedeni sürekli alımın karşılanamaması. İnşaat firmaları sıfır konteyner almaktansa ikinci el satılık hurda konteyner tercih etmektedir.

Firmalar bu konteynerleri alırken insanların ihtiyaçlarını karşılayacak mini evler almak ister. Bu yüzden konteynerlerin duşlu, tuvaletli ve mutfaklı olmasına özen gösterirler. Bu konteyneri kullanacak insanlar sadece içinde yatmayacağı için kaynaklıdır. Örnek vermek gerekirse inşaat firmaları işçilerin barınması için konteyner alır. Bir binanın aylarca yapım aşamasının süreceği düşünülürse konteynerlerin tüm ihtiyaçlara karşılık vermesi gerekmektedir.

Konteyner alan hurdacı yok denecek kadar azdır. Biz yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerinde bu işi yapmaktayız. Konteyner taşıma işlemi zor olması nedeniyle hurdacılar bu hurdanın alımını yapmak istemezler. Profesyonel bir ekip çalışması gerektirir. Bazı durumlarda konteynerin kesilerek taşınması gerekir. Bu işlem sırasında oksijen kaynağı kullanılır.

Hurda Konteyner Alımı ve Çeşitleri

Konteyner satan ve alan yerler arıyorsanız bize ulaşın. Hurda konteyner çeşitleri arasında hurdaya en fazla düşen soğutuculu konteynerdir. Bu konteynerler soğuk tutulacak gıdaların taşımasında kullanılır. Örnek vermek gerekirse süt, yoğurt, peynir, tavuk gibi gıda ürünlerinin taşınması için idealdir. Aksi taktirde bu ürünler bozulur. Hiçbir şirket bunun olmasını istemez. Bu yüzden soğutuculu konteyner kullanır.

Fabrika ve şantiyelerde hurda konteyner kullanılır. Konteynerin barınmanın dışında çevre temizliği işlevi de vardır. Bu iş için genellikle üstü açık konteyner kullanılır. Fabrika ve şantiyelerde atık metaller yada diğer atık hurda çeşitleri bu konteynerler ile muhafaza edilir. Konteyner dolumundan sonra hurdacı çağrılır ve konteyner boşaltım işlemi yapılır. Ardından yerine yenisi getirilir. Bu işlem fabrika ve şantiyeler için çok önemlidir. Bunun nedeni daha temiz ve ferah bir ortam oluşturmak için bu hurdaların gri dönüşüme kazandırılması gerekir. Fabrikalar da yer sıkıntısının önüne geçmiş olur. Şantiyelerin ise daha temiz olmasını sağlar.

Hurda konteyner fiyatları ve in iyi fiyattan satım işlemi için bizi arayın. Bizden teklif almadan satmayın. En güncel fiyattan peşin ödeme yapılacaktır.