Hurda Kalorifer Peteği

Hurda kalorifer peteği alımlarımız mevcuttur. Hurda petek satmak istiyorsanız telefon numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli. Aynı zamanda 2. el kalorifer peteği satışlarımız da mevcuttur. İkinci el petek alımı da yapabilirsiniz. Kalorifer peteği hurdası alımlarını özellikle yaz aylarında fazlaca yapmaktayız. Bunun sebebi kalorifer tesisatı değişim işlemlerinin yazın daha fazla yapılmasıdır. Eski döküm kalorifer peteği hurdaları ise genellikle eski binalarda bulunur. Yeni sistem daha verimli kaloriferlerin gelişmesi ile bu petek hurda satışlarında artış gözlemlendi. Whatsapp uygulaması ile petek hurdalarının fotoğrafını çekip bizlere gönderirseniz anında fiyat desteği alabilirsiniz.

Petek hurdaları genellikle demirden yapılmaktadır. Petek alımlarını bu bağlamda demir hurdası fiyatları üzerinden yapmaktayız. Buna ek olarak alüminyum kalorifer peteği hurdası alımları da yapmaktayız. Ancak alüminyum olanlar ile nadiren karşılaşıyoruz.  Alüminyum petekleri alüminyum hurda fiyatları üzerinden almaktayız. Eski kalorifer petekleri genellikle dökme demirden yapılmaktadır ve bu da fazladan ağırlık ve verimsizlik oluşturur. Yeni teknoloji kalorifer petekleri ise parça halinde demir levhaların birleştirilmesi ile oluşur. Bu yüzden eski kalorifer peteği kullananların geri dönüşüm ile yeni kalorifer peteği kullanmaları daha verimli olacaktır. Biz alım hizmetimizi İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasın da yapmaktayız. Hurda kalorifer peteği alan yerler arıyorsanız bizimle irtibata geçiniz.

İstanbul bölgesinde çalışan hurdacı şirketi olarak aldığımız petek hurda çeşitleri: 

  1. Kombi petek
  2. Doğalgaz petek
  3. Kalorifer tesisatı
  4. Kalorifer borusu
  5. Kalorifer radyatörü
  6. Banyo kaloriferi
  7. Kalorifer paneli hurdası

Yapılması gereken tüm işçilik bize aittir. Sizlerin bizimle iletişime geçmesinin ardından çalışanlarımız araç ile adresinize geleceklerdir. Eğer hurda kalorifer peteği sökülmüş durumda değilse söküm işlemini yapıyoruz. Söküm işleminin ardından tartma işlemi gerçekleştirilerek paranız nakit olarak verilecektir. Petek hurdası satmak bu kadar kolay. Siz elinizi bile sürmeyin. Tüm çalışmaları deneyimli işçilerimiz yapsın ve hurda metali nakit paraya çevirin. Hurdacı olarak İstanbul bölgesinde hurda kalorifer peteği alımlarımızı yedi gün 24 saat yapmaktayız.

Hurda kalorifer peteği alan hurdacı ve peteğin durumuna göre 2. el fiyatından alacak hurdacı arıyorsanız en güncel fiyatlar üzerinden destek alacaksınız. Daha önce de belirtildiği üzere çoğu petek hurdası demirden yapılmaktadır ve alımlara demir hurda fiyatları uygulanır. 2. el kalorifer peteği alımlarını ise kaloriferin durumuna göre yapmaktayız. Kullanılabilir durumda bir petek hurdası ise 2. el olarak alım yapabiliriz. Aksi takdirde hurda fiyatından alım yapılacaktı. Tüm kalorifer tesisatı hurdalarının da alımları mevcuttur. Ayrıntılı bilgi için kombi hurdası ve hurda kalorifer kazanı sayfalarını okuyabilirsiniz. Petak hurda fiyatlarının kaç para ve kaç lira olduğunu merak ediyorsanız bizden destek alabilirsiniz.

Avcılar Ataşehir Arnavutköy
Ataşehir Bağcılar Bahçelievler
Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa
Beşiktaş Beylikdüzü Beyoğlu
Büyükçekmece Beykoz Çatalca
Çekmeköy Esenler Esenyurt
Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa
Güngören Kdıköy Kağıthane
Kartal Küçükçekmece Kağıthane
Maltepe Pendik Sancaktepe
Sarıyer Silivri Sultanbeyli
Sultangazi Şile Şişli
Tuzla Üsküdar Ümraniye
Zeytinburnu Adalar