Hurda Kalorifer Kazanı

Hurda kalorifer kazanı alımı yapmaktayız. Eski kalorifer kazanları verimsiz çalışmaktadır. Yeni teknoloji ile üretilen kalorifer kazanları ise hem daha küçük hem de daha kullanışlıdır. Biz İstanbul hurdacı şirketi olarak kalorifer kazan hurdasının yerinde alımını gerçekleştiriyoruz. Hurdacı sektöründe aynı zamanda kalorifer hurdası söküm ve kesim işlerini de yapmaktayız. Hurda kalorifer kazanı kesim işlemi yapılmadan binadan çıkarılması mümkün değildir. Bu yüzden öncelikle söküm ve kesim işleminin yapılması gerekir.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının İstanbul bölgesinde yoğunlaşması ile, hurdacılar hurda kalorifer kazanı alımlarını artırmıştır. Kalorifer kazanları genellikle eski yapılarda yer alır ve doğalgaz tesisatının yapılması ile bu kazan hurdaları boşa çıkacaktır. Nakit elde etmek istiyorsanız kazan hurdasını hurdacı firmamıza satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Kazan hurdaları ağırlıklı olarak demir hurdası ve dökme demir hurdası içerir. Ayrıca kazan hurdası kesimi sonucunda demir boru hurdaları da ortaya çıkar.

Geri dönüşüm sektöründe kazan hurdası alan hurdacımız İstanbul bölgesin de tüm ilçelerde hurda alımı yapmaktadır. Tüm kazan kesimi ve sökümü işlemleri bizlere aittir. Isıtma kalorifer sistemlerini yenilemiş ve kazan hurdası da boşa çıkmış durumda ise anında nakite çevirelim. Kalorifer kazan hurdası genellikle merkezi ısıtma sistemine sahip eski binalardan çıkmaktadır. Bu binaların yıkım işlemleri gerçekleştirilmeden önce kazan hurdasını nakite çevirmek doğru bir adım olacaktır. Hurda yakıt tankı denilen kısımda yanma işlemi gerçekleşir ve böylelikle ısıtma sağlanır.

Isıtma sistemi söküm işleri zor denecek işler kategorisine girer. Her hurdacı bu hizmeti vermemektedir. Söküm işlemi yapılırken beton ve duvar kırma işleri yapılabilir. Kesim yapılmadan kazan hurdasının alınması mümkün değildir. Kalorifer sistemleri sökümü şirketimizde bulunan deneyimli personeller ile yapılmaktadır. Eskiden merkezi ısıtma amacı ile kullandığınız kazan hurdalarının alımını yapıyoruz. Hurda kalorifer kazanı alan hurdacı arıyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kalorifer kazanı alanlar genellikle söküm ve kesim işlemlerini yapması için satıcıdan eleman tutmasını isterler. İstanbul bölgesinde bulunan çoğu hurdacı kesim ve söküm işlemini gerçekleştirmez. Biz hurdacı şirketi olarak kesim ve söküm işinden anlayan elemanlar çalıştırmaktayız. Kalorifer kazanları bakır ve alüminyum gibi değerli hurda türlerini içermemektedir. Neredeyse hurdanın tamamı demir hurdası içerir.Hurda kalorifer kazanı alan yerler olarak en güncel fiyatlar üzerinden alım gerçekleştireceğiz. Hurdacı telefon numaralarımızdan bizleri arayarak aynı gün içerisinde satış gerçekleştirebilirsiniz.

Hurda Kalorifer Kazanı Çeşitleri:

  1. Hurda mazotlu kalorifer kazanı.
  2. Hurda pistonlu kalorifer kazanı.
  3. Hurda stokerli kalorifer kazanı.
  4. Kömürlü kat kaloriferi.
  5. Kat kaloriferi.

Aynı zamanda 2. el kalorifer satışı da yapmaktayız. 2. el kaloriferleri geri dönüşüme kazandırarak ortaya çıkan yüklü maliyeti de önüne geçebilirsiniz. 

Hurda kalorifer kazanı aldığımız İstanbul ilçeleri:

Avcılar Ataşehir Arnavutköy
Ataşehir Bağcılar Bahçelievler
Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa
Beşiktaş Beylikdüzü Beyoğlu
Büyükçekmece Beykoz Çatalca
Çekmeköy Esenler Esenyurt
Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa
Güngören Kdıköy Kağıthane
Kartal Küçükçekmece Kağıthane
Maltepe Pendik Sancaktepe
Sarıyer Silivri Sultanbeyli
Sultangazi Şile Şişli
Tuzla Üsküdar Ümraniye
Zeytinburnu Adalar