Hurda İş Makinesi

Hurda İş Makinesi Hizmetleri

Hurda iş makinesi kaynaklarının sınırsız olmadığı bir dünyada yaşıyoruz. Bu yüzden yeni hammaddeleri bulmak kadar elde olan imkanların da sonuna kadar kullanılması büyük önem arz etmektedir. Bu sebepten dolayı geri dönüşüm gelişmekte olan ülkeler için Hurda iş makinesi ve bunların tekrar ekonomiye kazandırılması oldukça önemlidir.

hurda iş makinesi
Hurda iş makinesi alımları ve ikinci el iş makinesi parçaları satışı.

Aynı zamanda doğaya bırakılan atık miktarında büyük azalma sağlanmasıyla birlikte ekolojik sistemin korunmasında büyük katkı sağlanmaktadır. Firmamız bu durumun son derece bilincinde olduğu için yatırımlarını ve hizmetlerini nu alanda geliştirmektedir. Türkiye gibi henüz gelişmekte olan ülkeler için beklide gelişim yönündeki en büyük engel olarak enerji temini ve hammaddeye olan gereksinim olarak gösterilebilir. Ülkemiz yurt dışından ithal edilen ürünler arasında iş makinelerinin oranı çok büyüktür. Mitsubishi, Kavazaki, New Holland,  Kumatsu iş makineleri, Hitachi iş makineleri gibi firmalar ülkemizde kullanılan iş makinelerinin büyük bir bölümünün üreticisi konumundadır.

Hurda İş Makinesi Geri Dönüşüm Hizmetleri

Yerli üretici sayısının çok düşük olduğundan dolayı İş makinesi hurdacısı bu konuda kısıtlı olan ülke dövizinin ülke içresinde kalmasında ciddi yardımları dokunmaktadır. Hurda iş makineleri kullanım zamanlarını doldurduktan ve artık daha fazla faydalanmanın yüksek maliyetlere sebep olacağından dolayı hurda ayrılırlar.

Hurda olarak ayrılan bu araçlar ilk önce maden olarak kullanmayıp daha yüksek maddi değere sahip olan hurda ikinci el iş makinesi parçaları olarak değerlendirilmek istenmektedir. Kullanılmamış yedek parçalara göre oldukça ucuz olan bu parçalar sanılanın aksine orijinal olmayan yedek parçalara nazaran oldukça güvenilirlerdir. Hurda iş makineleri gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonrada kullanıma sunulmaktadır. İstanbul iş makinesi hurdacıları kullanılamayacak durumu gelmiş bu makinelerinin tekrar ülke ekonomisine kazandırılmasında oldukça hünerlidir.

Hurda iş makinesi alanlar bu aşım için ana motivasyonları genellikle iş görebilecek makineleri en uygun fiyatla almaktır. Hem uygun fiyatlarıyla alıcısını memnun eden hem de olası döviz kazanımlarıyla hurdaya ayrılmış iş makineleri yılda nerdeyse 1 milyar dolara veren bir tasarruf yapılmaktadır. Geri dönüşüm yoluyla kullanıma kazındırılan makineler arasında akla gelen ilk makine hurda kepçelerdir. Satılık hurda iş makineleri içerisinde ilk sırayı yılda 2000 bin adedin üstü rakamıyla kepçeler almaktadır.

İş Makinesi Hurdaları

Malzeme yükleme konusunda akla ilk gelen satılık hurda forkliftler ise vinçlerden hemen sonra gelmektedir. Sürekli olarak gelişen inşaat sektörüyle birlikte hurda vinçlerde bu sıralamada ön yerlerde kendine yer buldu. Hurda iş makineleri sadece bu saydığımız makinelerden ibaret değil sadece. Greyder dozer kamyon gibi aklına gelebilecek her iş makinesinin hurdasına uygun fiyatlarla ulaşmak mümkündür. Hem ülke ekonomisi hem de alıcının bütçesine yaptığı katkılarla hurda iş makinesi fiyatlarına ve ayrıntılı bilgiye sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.