Hurda Güç Kaynağı

Hurda güç kaynağı elektronik hurdası kapsamına girmektedir. Bir çok makinenin içerisinden güç kaynağı çıkmaktadır. Güç kaynağı geri dönüşümüne önem veren firmamız bu ürünlerin alımını ve satışını yapmaktadır. Hurda güç kaynağı almak ya da satmak istiyorsanız bizi aramanız yeterli. İkinci el çalışır vaziyette güç kaynağı satışımız mevcuttur. Alım işlemi için whatsapp uygulaması aracılığı ile iletişime geçiniz.

Hurda güç kaynağı
Hurda güç kaynağı alım ve satışı.

Bir diğer adı ile power supply hurdaları en fazla bilgisayar hurdalarının içerisinden çıkmaktadır. Her bilgisayar kasasında 1 adet güç kaynağı kesinlikle bulunur. Bilgisayarın çalışması için gerekli enerji bu güç kaynağı sayesinde karşılanmaktadır. Hurda güç kaynağı fiyatları bakır borsası fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir. Hurda borsasındaki dalgalanmalar bu fiyatları da etkilemektedir.

İstanbul hurdacı vermekte olduğu geri dönüşüm hizmetlerinden faydalanmanız amacı ile sizleri davet ediyor. Bilgisayar güç kaynakları 12 volt gerilime sahiptirler. Minimum 15 amper akım vermektedirler. 25 ampere kadar çıkan bilgisayar güç kaynakları da mevcuttur. Hurdacıdan bu güç kaynaklarını almak oldukça zor olacaktır. Bunun nedeni hiç bir hurdacı bu hurdaları ayırıp satmayı amaçlamamaktadır.

Hurda bilgisayar güç kaynağı
Hurda bilgisayar güç kaynağı alım ve satışı.

Özel makinelerin içerisinden ise yüksek akım verebilen güç kaynakları çıkabilmektedir. Müşteriler bu ikinci el malzemeleri tercih etmektedir ve biz de bu ürünleri zarar vermeden söküyoruz. Güç kaynakları AC olan elektriği DC elektriği çevirir ve sistemin elektriğini karşılar. Aldığımı hurda güç kaynağı hurdalarını Silivri hurda merkezi aracılığı ile nakil etmekteyiz. Hurda güç kaynağı satışı yaparak gelir elde edebilirsiniz. Çıkkma ya da kullanılmış güç kaynağını hurdacıdan alarak daha az ödeme yaparsınız.