Hurda Elektrik Panosu

Hurda Elektrik Panosu Alan Yerler ve Hurdacılar

Hurda elektrik panosu alımı yapan hurdacı arıyorsanız bize ulaşın. Elektrik panosu hurdası genellikle fabrika söküm işleri neticesinde ortaya çıkmaktadır. Hurda pano söküm işlemi tamamen tarafımıza aittir. Siz sadece iletişim kısmındaki telefon numaralarından bizi arayın. İstanbul’un tüm ilçelerinde pano hurdası alımı yapmaktayız. Pano hurda alımlarını genellikle Fatih, Esenyurt, Silivri gibi sanayi fabrikalarının bol olduğu yerlerden yapmaktayız. Diğer ilçelerde de bu hurdanın alım işlemini gerçekleştirmekteyiz. Hurda elektrik panosu alan yerler yada hurdacılara gitmenize gerek yok. Biz hurda panonun yerinde söküm ve alımını gerçekleştiriyoruz.

Esenyurt Pano Hurdası Alımı

Esenyurt hurdacılık sektöründe de elektrik panosu hurdası alımları yapmaktayız. Bu bölge ve yakınlarında pano hurdacısı yok denecek kadar azdır. Bunun nedeni pano söküm işleminin zor ve tehlikeli olmasıdır. Her Hurdacı bu tehlikeyi göze alamaz ve söküm işlemini yapmaz. İçinden çıkan bakır hurdası ve diğer hurda çeşitlerinin geri dönüşüme kazandırılması oldukça önemli. Eğer Esenyurt ve çevresinde elinizde satılık elektrik panosu hurdası varsa siz hiç zahmet etmeyin. Biz gelip alalım.

İstanbul Avcılar Hurda Elektrik Panosu Fiyatları

Sürekli güncellenen hurda fiyatları sonucunda Avcılar bölgesinde pano hurdaların fiyatları da sürekli değişmektedir. Hurda pano fiyatlarını anlık öğrenmek çok kolay. Pano hurdası elektronik hurda kapsamına girmektedir. Panolar genellikle yüksek gerilim yüklemesi sonucu bozulur. En fazla arızalanan kısımları ise şalterleridir. Bu panoların bazıları tamir edilemeyecek durumda olur. Bunların söküm işlemleri gerçekleştirilir. Bazıları ise fabrika veya iş yeri yıkımları sonucu ortaya çıkar.

Beylikdüzü’nde Elektrik Panosu Alım ve Satışı

Biz bu çalışır durumda olan panoları ikinci el olarak satımını yapmaktayız. Değeri kaç para olursa olsun hurda fiyatından biraz fazla olacak şekilde hurda satışı yapmaktayız. Pano hurdalarına en iyi fiyatı verdiğimize inanıyoruz. Güncel hurda fiyatları üzerinden alımlarımız yapılacaktır. Bu panoların değerli olmayan kısımları da bulunur. Bu kısımlar özellikle plastik kaplı olan elektrik saati hurdalarıdır. Bu hurdalardan kar yapılması mümkün olmayacaktır. Üzerinde bulunan plastik değersiz bir plastik olduğu için. Bu yüzden pazarlık yoluna giderek müşterilerimizle anlaşıyoruz. Diğer pano hurdası aldığımız ilçeler ise.

Arnavutköy Bağcılar Bahçelievler
Bakırköy Başakşehir Çatalca
Bayrampaşa Küçükçekmece Büyükçekmece

Hurda Merkezlerimiz: Avcılar HurdacıFatih HurdacıBaşakşehir HurdacıBayrampaşa HurdacıSilivri HurdacıÇatalca Hurdacı