Hurda Demir

Hurda demir hurda piyasasında en fazla alınan ve satılan hurdalar arasında yer almaktadır. Hurdacılar temel olarak demir geri dönüşümünü benimsemiş ve çoğunlukla bu iş üzerine çalışırlar. Sektörde en fazla talep gören demir hurdası ise inşaat demiri. Bu demirleri sıfır almak yerine hurda inşaat demiri alarak daha az maliyetle alım gerçekleştirebilirsiniz. Çıkma inşaat demirleri sektörde çok miktarda bulunmaktadır. Çıkma inşaat demiri alımı yapmak ve 2. el inşaat demiri sahibi olmak istiyorsanız tarafımıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Avcılar hurdacı sektörde bol demir alan bir hurdacı. İnşaat demiri genellikle yeni tamamlanan şantiyelerden çıkmaktadır. Şantiyelerden arta kalan demirler hurdacılar tarafından alınır ve 2. el olarak satılır. Kesinlikle yıkım hurdası olan demirleri kullanmayınız. Elimizde sürekli bulunan demirler 8’lik 6’lık ve 12’lik demirlerdir. Dilediğiniz zaman bu demirleri almak istiyorsanız İstanbul Hurdacı dükkanımıza uğrayabilirsiniz.

Güncel hurda demir fiyatları İstanbul ve çevresinde neredeyse günlük olarak değişmektedir. Bu değişim metal borsasındaki değişiklerle doğru orantılı olarak gerçekleşir. Demir fiyatlarını etkileyen bir çok faktör bulunmaktadır. Türkiye’ de başta inşaat sektörü demir fiyatlarını etkiler. Arsa ve ev fiyatlarının artması demek demir hurdası fiyatlarının da artmasına sebebiyet verir. Şirketimiz demir fiyatlarının sürekli takibini yapmaktadır, Silivri ve Çatalca hurdacı bölgelerinde en güncel fiyatları teklif etmektedir.

Hurda demir İstanbul bölgesi alımları.
Hurda demir alımlarını Avcılar, Çatalca, Silivri, Bayrampaşa, Başakşehir ve diğer İstanbul ilçelerinde yapmaktayız. Her türlü hurda demir alımı.

Demir kg fiyatı bakır gibi madenlere oranla daha azdır ancak çok fazla kullanılmasından ötürü tek seferde tonlarca demir satışı gerçekleştirilir. Fiyattaki çok küçük bir artış bile edinilen kazancı ciddi oranda artıracaktır. Biz de bu sektörün içerisinde bulunmamız sebebi ile “Demir fiyatları düşer mi?”, “Demir fiyatları yükselir mi” sorularını kolayca cevaplayabiliriz. Demir fiyatlarının yükseleceği zamanı müşterilerimize tahmini olarak söylüyoruz. Böylece müşterilerimiz demir satışından daha fazla kar etmektedir. 2016 yılında Bayrampaşa ve Başakşehir hurdacılarına verdiğimiz tavsiyeler ile en iyi fiyattan hurda satışı yaptırdık.

Hurda Demir Alımları Güngören Hurdacı Geri Dönüşüm

Güngören hurdacıları her türlü demir hurdasını almaktadır. Bölgede en fazla alım ve satışı gerçekleşen hurda ray demiri hurdacıların ve satıcıların yüzünü güldürmektedir. Satışları yerinde yapan satıcı müşterilerimiz her zaman hizmetimizden memnun kaldılar. 

Avrupa yakası hurdacı sektöründe demir biriktirilen belirli noktalar bulunmaktadır. Hurdacılar aldıkları demir hurdalarını bu yerlere satarak kar elde etmeye çalışır. Büyük geri dönüşüm noktaları çok işe yarar. Hurda köşebent demir adı üzerinde köşeli demire denilmektedir. Sıva yapılırken köşelerin düz olması amacı ile kullanılır.

Hurda demir Hurdacı
Hurda demir alımlarını tüm şantiyelerden yapabiliriz. Şantiye ve inşaat demiri alımlarımız mevcuttur.

Demir talaşı da daha çok demir fabrikalarının olduğu bölgelerden elde edilir. Büyükçekmece gibi sanayi kuruluşlarının olduğu bölgeler buna örnek verilebilir. Büyükçekmece hurda merkezi demir talaşı alımı yapmakta. Hasır demir de yine bu bölgeden alınır. Ayrıca diğer hurdalara nazaran bu bölgeden demir sac alımları yapılmakta.

Şantiye Hurdalarını Neden Geri Dönüşüme Kazandırmalıyız?

Şantiye hurdaları Fatih ve Şişli gibi bölgeler başta olmak üzere İstanbul’ un tüm bölgelerinde geri dönüşümü yapılmaya sağlanmaktadır. Şantiye hurdaları bol miktarda demir hurdası içerir. İnşaat atığı olarak geçen bu hurdalar inşaat demiri hurdası yönünden de zengindir. İnşaat hurdaları ayrıştırılarak 2. el olarak satılabilmekte.

Ve yine bina yıkım hurdalarında da bol miktarda demir hurdası bulunur. Yıkım sonucu ortaya çıkan demirlerin alımını yapmaktayız. Demir alanlar arasında hurda karşılığı yıkım işi yapan sayılı kuruluşlardan birisiyiz.