Hurda Bakır

Hurda bakır alımlarını güncel hurda fiyatlarına bakarak almaktayız. Hurda bakır fiyatları her geçen gün artıyor ve satıcılara daha fazla nakit imkanı sunuyor. Avcılar’ da bulunan hurdacı merkezimizde bakırları topluyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bakırın durumu ve ağırlığı ne olursa olsun yerinde alım yapılmaktadır. Whatsapp uygulaması aracılığı ile fotoğraf atmanız yeterli olacak. Değişken bakır fiyatlarının takibini yapamıyorsanız istediğiniz zaman iletişim kısmındaki numaralardan bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hurda bakır alımı
Her tür hurda bakırı İstanbul bölgesinde her yerden yapmaktayız. Bakır alımı yapan hurdacı.

Müşterilerimiz sürekli bizlere bakırın kilosunun ne kadar olduğunu sormaktadır. Anında en güncel bakır fiyatlarını müşterilerimize aktarıyoruz. Buna ek olarak bakır fiyatlarının ne zaman artacağı hakkında görüşlerimizi de aktarmaktayız. Bize güvenerek hareket eden müşterilerimiz he r zaman kazanıyor. Bakır borsasını takip ederek bu bilgilendirmeleri yapıyoruz. 

İstanbul bölgesinde günlük tonlarca bakır alımı ve satışı yapılmaktadır. Bu da bakır piyasasının sürekli canlı ve hareketli kalmasını sağlıyor. Değişken bakır fiyatları bazı durumlarda satıcılara zarar ettirmektedir. Bu yüzden profesyonel insanlarla çalışıyoruz.

Silivri hurdacı bölgeleri ve Çatalca hurdacı bölgelerinde bulunan ve hurda bakır geri dönüşümü yapan firmalar arasında köklü bir geçmişe sahibiz. Müşterilerimizle her zaman sıcak ilişkiler kurduk.

Hurda Bakır Denilince Akla Neden Soyma Bakır ve Bakır Kablo Gelir?

Hurda da dönen hurdacıların arasında en fazla alım satım yapılan bakır hurdası türü soyma bakır ve bakır kablodur. Soyma bakır kablonun soyularak açılmış haline denir. Soyma işlemi makine ile yapılır veya işçilikle de yapılabilir. Biz hurda bakır alan firma olarak bakır geri dönüşümü için gerekli tüm makinelere sahibiz. Elimizi bile değdirmeden bakır soyuyoruz. Diğer bir bakır ise fi 8 bakırdır. Fabrika bakır hurdası olarak bilinir.

Külçe bakır ve lama bakırı da yine fabrikalardan alınır. Bireysel kurum olmayan müşterilerimiz de bu gibi hurdalar bulunmaz. Bizim için atığın bakır olması yeterlidir. Bakır olan her şeyi alıyoruz. Soyulmuş bakıra gösterdiğimiz hassasiyeti bunlara da göstermekteyiz.

Hurda bakır tel olarak bilinen hurda bakır ise bakırın plastikten ayrılmış hali ile aynıdır. Yani soyulmuş bakır denilebilir. Tel bakır diye bir şey yoktur ancak özel amaçlı üretilen bakır teller mevcut. Tel üreten firmalar külçe bakır alan firmalardır. Bakır madenin topraktan çıkartılması ile külçe bakır yapılır. Fatih hurdacı İstanbul bölgesinde en fazla külçe bakır alan firmadır. 

Bakır Alım Satım İşleri

Bakır alım satım diğer hurdaları almaktan ve satmaktan daha zor. Bunun nedeni daha pahalı olmasından kaynaklı. Pahalı olan her mal zarar etme riskini de artırır. Bu yüzden İstanbul hurdacılar toplu bakır alımı yapmaktan kaçınır.

İstanbul bakır borsasını takip ederek alım yapıyoruz. Dilerseniz dükkanımıza getirin, dilerseniz adresinizden kendimiz alalım. Genellikle kırkambar bakır alımı yapıyoruz. Avrupa ve Anadolu Yakaların’da çeşit bakır alımı yapılmaktadır.

Hurda bakır geri dönüşümü
Hurda bakır, kırkambar bakır, bakır madeni, külçe bakır, soyma bakır, soyulacak bakır alınır