Güngören Hurdacı

Güngören hurdacı bölgede hurda alımlarını 7 gün 24 saat yapmaktadır. Öncelikli olarak Akınlar Mahallesi başta olmak üzere diğer tüm mahallelerde yerinde hurda alımı yapıyoruz. Hurda alımlarımızın tamamını nakit olarak yapmaktayız. İstanbul hurdacıları iletişim kısmındaki numaralardan bizleri arayarak hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgede en fazla aldığımız hurdalar arasında hurda demir yer almaktadır. Sizlerin de bildiği üzere demir hurdası piyasada en fazla bulunan hurda türüdür.

Hurda bakır alımlarını ise çoğunlukla Sanayi mahallesinde yapmaktayız. Sanayi mahallesinde bulunan fabrika ve iş yerlerinden hurda bakır alımlarında güncel hurda fiyatlarını teklif etmekteyiz. Güngören bölgesinde bulunan tüm hurda alüminyum türlerini toplama kapasitesine sahibiz. Alüminyum hurda kilogram miktarının hiç bir önemi yok. Miktarı ne olursa olsun alım yapmaktayız. Hurda krom ise Tozkoparan mahallesinde bulunan elektronik hurdası toplayan iş yerlerinden çokça çıkmaktadır.

Hurda kablo geri dönüşüm makineleri ile kablodan ayrılmalıdır. Aksi yöntemler hem doğaya zarar verecektir hem de satıştan daha az kar elde etmenize neden olacaktır. Hurda fiyatları öğrenmek istiyorsanız istediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.  Güngören hurdacı ayı zamanda yakın bir bölge olan Fatih bölgesinde de hurda alımı yapmaktadır.

Kentsel dönüşüm hurdacı sektörünü tüm durumlardan daha çok etkiledi. Kentsel dönüşümle hurdaya düşen mallar katlanmış durumda ve hurdacılar tüm bu atıkların geri dönüşümünü yapmakta. Büyük hurdacılar tüm bu işlerin hepsine yetişememektedir. Bu işlemler ile hurdaya düşen döküm hurdası miktarı da artarak devam etmektedir.

Tel hurdası daha çok inşaat ve sanayi bölgelerinden çıkmaktadır. Üretim esnasında hurda tel bolca çıkar. Soğuk hava depolarının kesim ve parçalanmasının ardından çıkan atıkların temizlik işlerinin tamamı da tarafımızca karşılanır. İkinci el hurdası genellikle boşaltılan ev ve iş yerlerinden çıkmaktadır. Çöpe atmayıp Güngören geri dönüşüme satabilirsiniz. Vinç parçaları ise ağır çalışma koşullarında kırılır ve bu parçalar da sıklıkla hurdaya düşer.

Güngören Hurdacı ve Alımı Yapılan Diğer Hurdalar

Diğer hurdalar olarak artık günümüzde her evde bir bilgisayar bulunmaktadır. Bilgisayar teknolojisinin gelişmesi ile bilgisayar hurdası alımları da arttı. Ayrıca her bilgisayarın içerisinden bir adet anakart hurdası çıkmaktadır. Anakart hurdası da yine değerli hurdalar arasında yer alır. En fazla hurda alımlarımızı da Merkez mahallesinde yapmaktayız. İlçenin en yoğun mahallesi olması sebebi ile bol hurda çıkan bir bölgedir.

Hazır içeceklerin tüketiminin arttığı bu günlerde hurda alüminyum kutu yoğunluğunun da artması doğal olarak gözlemlenmiştir. Alüminyum kutuları genellikle sokakta gezen hurdacılar toplar ve tarafımıza satarlar. Günümüzde gazete okuma oranı az da olsa gazete hurdası alımlarını da yerinde yapmaktayız. Ayrıca bölgede bulunan tüm okul, matbaa ve diğer tüm iş yerlerinden hurda kağıt alımları yapıyoruz. Güngören hurdacı arayarak kaliteli hizmet alabilirsiniz.

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.