Eyüp Hurdacı

İstanbul Eyüp hurdacı sektör ve ilçesinde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Bu bölge de hurda alım satım işlerini uzman kadromuz ile yürütüyoruz. İlçemizde hurda kablo, hurda demir ve hurda bakır alımlarına hız kesmeden devam etmekteyiz. Satmak istediğiniz hacmin bizim için hiç bir önemi yok. Miktar ne olursa olsun alım işlemi gerçekleştiriyoruz. Eyüp ilçesinin tüm mahalleleri ve çevre bölgelerinde hurdacı hizmeti vermekteyiz. Eyüp de depo rafı hurdası, fabrika çöp hurdası ve yıkım hurdası alımlarımız devam etmektedir. Geri dönüşüm hizmeti vermekle mutluyuz.

Hurda alım işlemini deneyimli çalışanlarımız ile yapıyoruz. Hurda nakliye ve yükleme işlemi için tüm araç envanterimiz hizmetinizde olacaktır. Araç envanterimiz kısıtlı kaldığı durumda kiralama yoluna gidilerek araç envanteri sayımızı artırıyoruz. Hurdacı telefon numarası arayanlar istedikleri zaman bizi arayıp sorularını yöneltebilirler. Hurda alımlarımızı güncel hurda fiyatları üzerinden yapmaktayız. Güncel fiyat teklifi verdiğimiz başlıca hurdalar ise motor hurdası, plastik hurdası ve kağıt karton hurdası olarak yazılabilir. Tartım işlemlerini isteğe bağlı olarak kendi kantarınız da ya da bize ait olan kantarda yapmaktayız. 50 ton tartım kapasitesi olan elektronik hassas kantarımız ile tartma işlemi gerçekleştirilecek. Güncel fiyat hizmeti vermekteyiz. Yapma sözünü verdiğimiz işleri her zaman gününden önce teslim ettik.

Sektörde bulunan hurdacılar arasında Eyüp Hurdacı olarak insanların saygınlığını kazanmış bir işletmeyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk ki bu da insanların bize olan güven ve saygısını artırdı. Bölgede aynı zamanda demir direk hurdası ve tüm demir hurdası çeşitlerinin de alımını yapmaktayız. Her zaman yaptığımız gibi yine yerinde alım gerçekleştiriyoruz. İstanbul hurda fiyatları borsa ile sürekli değişmektedir. Bu güncel fiyat listesini de etkiliyor. Ve yine yrinde alım yaptığımız bazı hurdalar şu şekilde sıralanabilir.

  1. Alüminyum Hurdsı
  2. Bakır Hurdası
  3. Demir Hurdası
  4. Plastik Hurdası
  5. Kağıt Hurdası

İstanbul Eyüp ilçesinde geri dönüşüm ve hurdacı hizmeti almak istiyorsanız 7 gün 24 saat telefon numaralarımız sizlere açık.

Bazı hurda merkezlerimiz şu şekildedir.

Avcılar Hurda Merkezi, Fatih Hurda Merkezi, Silivri Hurda Merkezi

Eyüp Hurdacı, Alım Yaptığımız Mahalle ve Semptler

Eyüp’de hurda alımı yapıyoruz. Hurda metali en yüksek fiyattan alarak ödemeyi hemen nakit yapıyoruz. Ödeme işleminiz hurda alımından önce gerçekleştirilir ve nakit olarak verilir. Bölgede yıllardır bu hizmette çalışmaktayız. Personellerimizin sürekli iş yaptığı bir ilçe ve bölgemiz.

Bölgede ki kentsel dönüşüm faaliyetleri sonucu bölgede bulunan demir hurdası ve bakır hurdası miktarında hızla artışlar gözükmeye başlandı. En fazla aldığımız metal çeşitlerinin başında bunlar gelmekte. Bunu fırsat bilen hurdacıların bölgeye yoğunlaşması ile hurdacılık sektöründe eşi benzeri görülmemiş bir rekabet ortamı oluştu. Demir hurdası fiyatları, bakır hurdası fiyatları ve alüminyum hurda fiyatları beklenmeyecek düzeyde artmış durumdadır.

Alım yaptığımız mahalleler ise şu şekilde listelenebilir:

Silahtarağa Rami Cuma Nişancı
Karadolap Işıklar Eyüp Merkez
Düğmeciler Çırçır Akpınar
Yeşilpınar Sakarya Prinççi
Mithatpaşa İslambey Güzeltepe
Esentepe Defterdar Alibeyköy
Ağaçlı Akşamseddin Çiftalan
Emniyettepe Göktürk Merkez İhsaniye
Mimarsinan Odayeri Topçular

Eyüp İlçesi Alibeyköy Mahallesi Hurdacı

Alibeyköy mahalleniz de elektronik hurdası alımı yapıyoruz. Elektronik hurda fiyatları listesini temin etmek için bizi arayın. Elektronik hurdası diğer hurda çeşitlerine göre daha değerlidir. Yerinde alım hizmeti sunuyoruz.

Topçular Mahallesi Hurda Alımı

Topçular mahallesinde külçe bakır alan firmalar arasında tekiz. Bakır hurdası çeşitli formlarda bulunabilir. Kablo ve külçe olarak satışı yapılmaktadır. Külçe alım fiyatları daha uygun olacaktır.

İhsaniye Mahallesi Geri Dönüşüm Hurdacı

Çinko hurdası yüksek sıcaklıklarda erimektedir. Eyüp Hurdacı olarak İhsaniye mahallesinde bakır çinko alımı yapmaktayız. Bakır çinko hurdası bakır ile çinkonun karışımına denir. Bakır çinko hurda ayırma işlemi güç bir iştir. Mahallede geri dönüşümü kendimize bir ilke olarak belirledik.

Çiftalan Mahallesi Çelik Hurdası Alımı

Çiftalan mahallesi çelik hurdası yönünden zengin bir mahalle. Çelik Hurda fiyatları da mahalleden çıkan çeliğe göre değişiklik gösteriyor. Çelik hurdanız profesyonel çalışanlarımız tarafından alınır. Kamyonlarımız alım işlemi için 7 gün 24 saat hizmet sunar.

Güzeltepe Krom Hurdası Alan Yerler

Hurda alan yerler arasına Güzeltepe mahallesin de krom hurdası alımı yapmaktayız. Hurda krom fiyatları her geçen gün artış gösteriyor. Bu artış sonucunda elde edilen gelir de hayli artmış durumda. Krom paslanmaz özelliği sayesinde bir çok ürünün içinde kullanılır. Mahallede krom alımı yapmaktan her zaman mutluluk duymuşuzdur.

Pirinççi Metal Hurdası Alımı

Metal Hurda alımını Eyüp hurdacıları arasında her yerde yapmaktayız. Pirinççi de hayli bol miktarlarda kurşun hurdası bulunur. Buradaki firma ve fabrikaların etkisi oldukça büyük. Hurda kurşun alımı oldukça fazla bir mahalle. Ayrıca hurda kurşun fiyatları öğrenmek için bize ulaşın. Hurda kurşun külçe olarak da satılmaktadır. Hatta kurşun hurda satışının büyük çoğunluğunu külçeler oluşturur.

Akpınar Mahallesinde Hurdacı

Akpınar mahallesinde en fazla hurda çinko alımı yapıyoruz. Çinko hurdasını genellikle fabrikalar satmaktadır. Çinko fiyatları bu fabrikaların sattıkları hurda miktarına göre değişiklik göstermektedir.

Eyüp Merkez de Hurdacı

Eyüp Merkez Mahallesinde sac hurdası alımı yapmaktayız. Aldığımız başlıca sac hurdaları;

  • Çatı sacı
  • Alüminyum sac
  • Trapez sac

olarak sıralanır. Bunların haricinde de tüm hurda sac çeşitlerini almaktayız. Ayrıca çatı söküm işleri de yapıyoruz. Sac hurdaları genellikle depo gibi yerlerin yıkımı sonucu ortaya çıkar. Buralarda demir direk ve sac hurdası bol bulunur. Fabrikaların yarı açık depoları buna örnek verilebilir.

Nişancı Mahallesinde Kablo Hurdası Alımı

Kablo hurdası bakır hurdalarının vazgeçilmezi konumundadır. Bakır hurdaları genellikle kablo hurdalarının soyulması ile oluşur. Kablo hurdaları genellikle soyma makinesi ile soyulur. Ancak yasak olduğunu bile bile bazı hurdacılar yakma ile bakırı çıkartıyor. Hurda kablo alımı yapmaktayız. Hurda kablo satmak için bize ulaşın. Hurda kablo fiyatlarını istediğiniz zaman bizleri arayıp öğrenin.