Esenyurt Hurdacı

Esenyurt hurdacı geri dönüşüm deneyimli ve tecrübeli personelleri ile hizmet vermektedir. İstanbul Esenyurt ve çevresinde hurda alımı yapıyoruz. Öncelikle bizlere iletişim kısmında bulunan whatsapp numaralarından ulaşınız. Kısa sürede fiyat teklifi alacaksınız. Hurdacı telefon numarası için buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Hurdacılar yerinde alım hizmeti vermelidir. Biz bu hizmeti vermekteyiz. Metal geri dönüşüm tesislerinde kazanılmak üzere metal hurdası toplamaktayız.

Cumhuriyet ve Yeşilket mahallelerine boş olarak her zaman birer kamyon bırakmaktayız. Avcılar Hurdacı ile sürekli iletişim halindedirler. Geri dönüşüm tesisleri bu çevrede yoğunluk gösterir. Bunun sebebi şehir merkezinden uzak olmasından kaynaklıdır. Hurdacılık için daha temiz bir ortam oluşturur burası.

Esenyurt Hurdacı Geri Dönüşüm İşleri Hurda Alanlar

Hurda alanlar bu çevrede toplanmışlar. Nedeni daha önce de denildiği üzere şehirden uzak olunması. Bakır alan yerler için bulunmaz bir konum. Kolayca bakır hurda alımı yapılabilmektedir. Esenyurt hurdacı geri dönüşüm İstanbul’ da demir kalbinin attığı nokta denilebilir.

Bayrampaşa gibi yakın bölgelerden ise alüminyum alımları yapılmaktadır. Bölgede bulunan fabrikalar bu konuda hurdacıları desteklemektedir. Çıkma pimapen hurdaları da yine bu ve yakın bölgelerden alınabilir. Yeni binalarda sıfır pimapen almaktansa ikinci el almak daha ucuza gelecek.

Hurda soyulacak kablo soyma makinelerinden geçirilerek soyulur. Bakır ve plastiği ayrılır. Ardından ayrı ayrı depolanmaktadır. Çinko madeni ise hurdadan çok fazla çıkmayan madenler arasında yer alır.

Sanayi ve İstiklal Mahallelerinde Kağıt Geri Dönüşümü Nasıl Yapılır?

Kağıt atıklarını toplam ve geri dönüşüme kazanım işlemi ağaçların kesilmesini önler. Böylelikle geleceğimizi garanti altına almış oluruz. Kağıt toplayıcıları bu sebeple değerlidir. 

Kağıtlara ek olarak makine sökümü işlemleri de uygulamaktayız. Makine kesimlerini uzman personellerimiz ile yapıyor çevreye zarar vermiyoruz. Makinelere örnek verirsek: iş makineleri, üretim makineleri, jeneratörler gibi makineler. Bu ürünler de en az kağıt kadar önemli.

Esenyurt hurdacı geri dönüşüm her türlü söküm işleri yapmaktadır.
Esenyurt hurdacı geri dönüşüm makineve motor söküm işleri yapılır.

Motor sökümü bazı durumlarda zor hal alabilir. Oksijen ile keme yapılmaktadır. Oksijen ile kesilirken dikkat edilmesi gerekir. Deneyimli olmayan kişiler motorları oksijen ile kesemezler. Bu sebeple çalışan kimsenin deneyimli oması gerekir. 

Hurda kola kutuları ise kullan at özelliklerinden dolayı çevreyi kirletir. İnsanlar az da olsa ekonomik durumlarına katkı sağlama amacıyla bu kutuları toplar ve ek gelir elde etmek isterler. Siz de elinizdeki kutulardan satıp kar elde etmek istiyorsanız bizi arayın.

2 yorum

Yorumlar kapatıldı.