Esenler Hurdacı

Esenler hurdacı geri dönüşüm hurda alımlarını Esenler ve çevre ilçelerinde yapmakta. Hızlı alım imkanı ile yerinde hurda alımı sunuyoruz. Hurdacı iş yerimiz Davutpaşa mahallesine yakın bir konumdadır. Menderes mahallesi ve çevresindeki bölgelerden başta demir hurdası olmak üzere tüm hurdaların alımını yapmaktayız. Güvenilir büyük hurdacı için buraya tıklayın. 

Hurda bakır ve alüminyum hurdası alımlarımız ise genellikle Birlik ve Fatih mahallelerinde yoğunlaşmıştır. Bu mahallelerde bulunan bakır işi yapan fabrikalardan bakır alımı yapmaktayız. Hurda bakıra değerinde fiyat vermekteyiz. Kazım Karabekir mahallesi ise atık kağıt alımlarını en fazla yaptığımız mahallelerden birisidir. Atık kağıtların geri dönüşümü doğanın kirletilmemesi ve ormanlar için önemlidir.

Esenler Hurdacı Geri Dönüşüm Hizmetlerinin Çevreye Katkıları

Esenler bölgesinde hurda plastik alarak çevre temizliği yapmaktayız. Plastiğin doğada kalma ömrü çok uzundur ve geri dönüşümünün sağlanması önem arz eder. İstanbul’da hurdacılar plastik alımlarını genellikle yapmaktadır. Kuruluşumuz her nevi hurda alımını yapıyor. Kurumsal hurdacı firmaları tüm hurdaları alan hurdacı kuruluşa denir.

Maden alımlarımız da mevcuttur. Hurda pirinç ve hurda nikel genellikle özel iş makinelerinin bazı kısımlarında bulunur. Bu hurdaları ayrıştırarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Maden fiyatları özelikle pirinç ve nikel başta olmak üzere diğer hurdalara oranla daha pahalıdır. Daha fazla gelir elde etmek için bu hurdaları geri dönüşüme kazandırın. Hurda genel ayrıştırma merkezimiz Avcılar hurdacılar bölgesinde yer almaktadır.

Esenler’ de Alımını Yaptığımız Diğer Hurdalar

Sektörde hurda pimapen asla tükenmeyen hurdalar arasında yer alır. Esenler hurdacı geri dönüşüm pimapen hurdalarını eğer düzgün durumda ise 2. el fiyatlarından almaktadır. Ayrıca 2. el pimapen alımı yapmak için arayın.

İnşaat atıkları ise çokça demir barındırır. Demirin yanında tel hurdası, demir direk hurdası, iskele hurdaları gibi hurdalar da olabilir. İlk olarak bu hurdaların ayırma işleminin yapılması gerekmektedir. Eğer karışık olarak satmak istiyorsanız ortalama bir fiyat veriyoruz. Bakır ve alüminyumla karışık olarak da satabilirsiniz.

Esenler hurdacı geri dönüşüm her tür hurda alımı yapıyor.
Esenler hurdacı geri dönüşüm.

Depo rafı hurdaları fabrika depoları için vazgeçilmezdir. Yıkılan ya da sökülen depolan çıkan raf hurda alımlarını yapmaktayız.

Fabrikalarda eskimiş ya da hurdaya ayırmış olduğunuz makine hurdalarını fabrikadan yapabiliriz. Mail yoluyla ya da iletişim kısmındaki numaralarımızdan bizleri aramanız yeterli. Krom kablolar da yine günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu kullanım neticesinde hurdaya düşen miktar da artıyor.

Paslanmaz boru hudalar 2. el olarak tarafımızca satılmaktadır. Paslanmaz boru almak istiyorsanız dükkanımıza geliniz. Satım işlemi için ise ulaşmanız yeterli olacak.