En Yakın Hurdacı

En yakın hurdacı arıyorsanız iletişim kısmındaki numaralardan bizleri aramanız yeterli olacaktır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hurdacı hizmeti vermekteyiz. Alımlarımızı güncel hurda fiyatları üzerinden gerçekleştiriyoruz. İstanbul’ da en yakın hurdacı hizmeti almak istiyorsanız İstanbul hurdacı hizmetinizde. Uzun yıllardır hurdacı sektöründe geri dönüşüm hizmeti vermekteyiz ve tüm hurda çeşitlerinin geri dönüşümünü yapmaktayız. Firmamız geri dönüşümde kullanılan tüm alet ve araçlara sahiptir. Çevre kirliliği yapmadan kontrollü ve sağlıklı bir şekilde geri dönüşüm çalışmalarını sürdürmekteyiz.

İstanbul’ un tüm ilçe ve mahallelerine yakın hurda merkezlerimiz ile anında ve hızlı olarak hurdacı hizmeti veriyoruz. Hurdacı telefonu numaralarımızdan bizimle iletişime geçip anında hurda metale fiyat verelim. Atık hurdaları geri dönüşüm tesisimize satarak nakit elde edebilirsiniz. Tüm alımlarımız nakit ve peşindir. İstanbul bölgesinde en yakın hurdacı olduğumuzu iddia etmekteyiz. Tüm hurdacı siteleri ile sürekli iletişim halindeyiz ve bir çok hurdacı sitesinden hurda alım ve satış işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Hurdacılık sektöründe en iyi hurda fiyatını veren hurdacılar arasında yer almaktayız. Avrupa yakası ve Anadolu yakasında hurda alımlarımız gün geçtikçe artmaktadır ve bu bağlamda alım hacmimiz de genişlemektedir. İstanbul Ostim bölgesinde bulunan fabrika ve iş yerlerinden demir hurdası, bakır hurdası ve alüminyum hurda alımlarımız mevcuttur. Hurda alımlarımızı yerinde yapmaktayız. Tüm nakliye ve yükleme işlemleri bize aittir.

Hurda alan en yakın hurdacı hizmetimizden faydalanmak ve elinizde bulunan atıkların değer kazanmasını istiyorsanız kapımız her zaman sizlere açık. 7 gün 24 saat bizleri arayıp hurda ve atıklarınızı satabilirsiniz. Hurda metal firmaları arasında köklü ve sağlam bir yere sahip firmamızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız. İstanbul hurdacı firmalarından birisi olan şirketimiz aynı zamanda maden hurdası alımlarını da yapmaktadır. Hurdacı şirketi olarak sizlerden gelen hurdanın kilosu kaç para sorusunu anında yanıtlıyoruz. Sadece hangi hurdayı araştırdığınızı söylemeniz yeterli.

En yakın hurda alan firmalar arasında yer edinmiş firma olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Satmak istediğiniz her hurda metalin alımını gerçekleştiriyoruz. Hurda firmaları genellikle tek bir yerde alım yapmaktadırlar. Bu yüzden müşteriye ulaşma konusunda daha büyük olanaklara sahibiz. İstanbul’da bulunan tüm bölgelerden kesintisiz hurda alımı yapmaktayız. İstanbul bölgesinde hurda alan yerler denince ilk akla gelen firmalardan birisiyiz.

Tüm hurda alımlarımızı peşin ve nakit olarak yapmaktayız. Hurda alan en yakın hurdacı arıyorsanız siz aradığınızdan 30 dk sonra adresinizde olma garantisi veriyoruz. Hurda alımında uzman kadromuz ile anında adresinizde olacağız ve hurda alımını gerçekleştireceğiz. Harda alan fabrikalar arasında verdiğimiz güncel fiyatlar ile sektörde yer edinmiş sağlam bir kuruluşuz. Aldığımız başlıca hurda çeşitleri demir hurdası, bakır hurdası, hurda alüminyum, hurda krom ve sarı hurdasıdır. Bunların haricinde tüm hurda çeşitlerinin alımını gerçekleştirmekteyiz.

Aynı zamanda çelik hurdası geri dönüşümü de gerçekleştirmekteyiz. Çelik hurdası sağlamlık yönünden ön plana çıkmaktadır ve sağlamlık gerektiren tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Çelik hurdası nikel ve demir hurdasının alaşımından meydana gelir ve oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Konteyner hurdası alımlarını da yerin de  değerinde peşin olarak yapmaktayız. Konteyner hurdaları zamanla çürür ve geri dönüşüme kazandırılması gerekir. Bu bağlamda hurdacı şirketimiz devreye girmektedir ve büyüklüğü ne olursa olsun konteyner hurda alımlarını gerçekleştiriyoruz.

Ülkemizde karton ve plastik hurdası geri dönüşümü de oldukça önemlidir. Tüm karton ve plastik hurdalarınızı satmak için iletişim kısında bulunan hurdacı telefon numaralarından bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Kağıt hurdası doğayı kirleten hurdaların başında yer alır ve geri dönüşümü yapılmadığı taktirde çevre kirliliği kaçınılmaz olur. Bu çevre kirliliğini önlemek ve daha yaşanılır bir çevre oluşturmak amacı ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Paslanmaz hurdası İstanbul bölgesinde bulunan hurda çeşitlerinden birisidir ve paslanmaz hurdasına oldukça sıklıkla rastlanır. Bu hurda alım konusunda profesyonel ekibimizle paslanmaz ve sarı hurdası alımlarını gerçekleştiriyoruz. Sarı hurdası diğer hurdalara göre daha değerlidir ve sarı hurdası satmak ve nakite çevirmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Bakır hurdası genellikle kablo hurdası işlenmesi sonucu ortaya çıkar ve kablo hurdası alan yerler arıyorsanız aynı gün içerisinde ekiplerimize satış işlemi gerçekleştirin. Yanmış bakır ülke ekonomisine zarar veren bir işlemdir. Bakır kabloyu yakmak yerine işleme tezgahlarında işlemek daha karlı olacaktır. Bu yüzden bakır kablo hurdasını yakmak yerine direk kablo hurdası olarak satma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul bölgesinde hurda alımı yaptığımız ilçeler ise şu şekilde sıralanabilir. Bu ilçelerde en yakın hurdacı için bize ulaşın.

Avcılar Ataşehir Arnavutköy
Ataşehir Bağcılar Bahçelievler
Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa
Beşiktaş Beylikdüzü Beyoğlu
Büyükçekmece Beykoz Çatalca
Çekmeköy Esenler Esenyurt
Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa
Güngören Kdıköy Kağıthane
Kartal Küçükçekmece Kağıthane
Maltepe Pendik Sancaktepe
Sarıyer Silivri Sultanbeyli
Sultangazi Şile Şişli
Tuzla Üsküdar Ümraniye
Zeytinburnu Adalar