Çorlu Hurdacı

Çorlu hurdacı geri dönüşüm sektöründe hizmet vermektedir. Çorlu hurdacı telefon numarası arıyorsanız eğer iletişim kısmında bulunan numaralardan bizlere ulaşmanız yeterli. Çorlu hurdacılar verdikleri yüksek fiyat teklifleri ile dikkat çekmektedir. Bunun nedeni dükkan fiyatlarının biraz daha ucuz olmasından kaynaklıdır. Çorlu’dan İstanbul bölgesine kolaylıkla hurda nakil işlemleri gerçekleştirilebilir. Hurda merkezleri bölgede geniş yer kaplamaktadır. Hurdacılar sitesine gitmeye gerek kalmadan yerinde hurda alımı yapabiliriz. Hurdacılık sektöründe verdiğimiz hizmetler ile gurur duymaktayız.

istanbul hurdacı
istanbul hurdacı

Çorluda ikinci el kullanılmış hurda satışlarımız mevcuttur. Bir ürünün sıfırını almak her zaman pahalıya gelmektedir. Daha düşük maliyetlerde ürün almak için bizi tercih edin. Çorlu da hurda alan firmalar bu satışları yapmaktadır.

Çorlu hurdacı hurda demir ağırlıklı çalışıyor. Hurda demir alımlarımıza bölgede hız kesmeden devam ediyoruz. Demir hurdası bölgede en fala bulunan hurda türüdür. Ayrıca bakır hurdasına bölgede yüksek fiyatlar teklif ediyoruz. Alüminyum hurdası da her ne kadar bakır kadar kar getirmiş olmasa da yine de yüksek karlar üzerinden bizlere satışını yapabilirsiniz.

Çorlu Eski Sanayi Hurdacı Çorlu Hurda

Çorlu eski sanayi bölgesi hurdacı yönünden oldukça zengin bir bölge. Bölgenin geri dönüşüm kalbinin attığı nokta denilebilir. Bölge de bulunan bir çok hurda geri dönüşümü bura da yapılmaktadır. Çorluda ki hurdacılar burada işlerine devam ettirmektedirler. Sanayi hurda geri dönüşümü aşırı miktarda yapılıyor. Ayrıca Krom ve çelik gibi değerli hurda geri dönüşümleri de yapılmaktadır. Hurda paslanmaz diğer hurdalara oranla daha az getiri sağlamaktadır.

Hurda kablo ve soyulacak hurdaları Çorlu eski sanayi hurdacıları hemen alarak geri dönüşüme kazandırır. Hızlı hizmet almak istiyorsanız hemen gelip alalım. Elektronik atıkları da yüksek fiyatlar teklif ederek almaktayız.

Hurda inşaat demiri alımlarını ise yerinde çorlu hurdacılar bölgesinde yapmaktayız. Fabrika söküm hurdalarını hızlıca alıyor ve iş güvenliğine önem vererek taşıma işlemi uygulanıyor. Hurdalar ne olursa olsun satı işlemi yapabilirsiniz.

en yakın hurdacı
en yakın hurdacı

Çorlu’ da Hurda Alımı Yapılan Mahalleler:

 1. Cemaliye Mahallesi
 2. Deregündüzlü Mahallesi
 3. Havuzlar Mahallesi
 4. Kazımiye Mahallesi
 5. Muhittin Mahallesi
 6. Reşadiye Mahallesi
 7. Seymen Mahallesi
 8. Şeyhsinan Mahallesi
 9. Zafer Mahallesi
 10. Cumhuriyet Mahallesi
 11. Esentepe Mahallesi
 12. Hıdırağa Mahallesi
 13. Kemalettin Mahallesi
 14. Nusratiye Mahallesi
 15. Rumeli Mahallesi
 16. Silahtarağa Mahallesi
 17. Türkgücü Mahallesi
 18. Alipaşa Mahallesi
 19. Çobançeşme Mahallesi
 20. Hatip Mahallesi
 21. Hürriyet Mahallesi
 22. Maksutlu Mahallesi
 23. Önerler Mahallesi
 24. Sarılar Mahallesi
 25. Şahbaz Mahallesi
 26. Yenice Mahallesi

Tekirdağ Çorlu Hurdacılar

Hurda fiyat listesine ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda fiyatları her geçen gün değişiklik göstermektedir.  Tekirdağ çorlu hurdacıları ise bu fiyatları takip ederek müşterileri bilgilendiriyor. Çorlu hurda fiyatları genellikle yüksek tutulur. Çorlu hurda sektöründe hurda satışı yapan müşteriler yüksek karlar elde edecektir.

Fabrika üretim atığı hurdalarını fabrikalardan yerinde almaktayız. Bölge de çeşitli üretim yapan fabrikalar bulunmaktadır. Çevre kirliliğini önlemek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Makine hurdaları ise yine çok sayıda. Fabrika sayısının fazla olması bu sayıyı da artırıyor. Kullanım ömürleri tamamlanmış olan hurda makineler tarafımızca alınır.  Araiş hurda alımları yapılmaktadır. Araiş hurdaları sanayi hurdaları arasında önemli yer kaplar.

Çorlu Hurda Hizmetler

Çorlu hurda bölgede her hurdacı hizmetini vermektedir.  Bunlardan ilki fabrika temizliği yapıyoruz. Fabrika bölgesinde ne kadar işinize yaramayan atıl durumda hurda varsa Çorlu hurdacı bunları toplayıp parasını nakit olarak sizlere takdim eder.

Fabrika sökümleri yapılır. Kendi araç envanterimiz ile yıkım işlemi gerçekleştiriyoruz. Çıkan moloz ve atıkları kamyonlar ile nakil etmekteyiz. Hurda ayrıştırması yapıyoruz. Söküm işleri bölgede çok sayıda yaptığımız işlerdir. Çevre düzenlemesi gibi hizmetler de vermekteyiz.

Almakta olduğumuz bazı hurdalar:

Köşebent Çatı MakasıFlanşEkovat
KaloriferKolektörKalorifer Kazanı
Kalorifer BorusuJeneratörŞanzuman
FanDrenaj PompalarıHidrolik Piston
Enjelsiyon MakinesiPresTorna
EkskavatörKırma MakinesiChiller
Yük KonteyneriTır DorsesiKamyon Dorsesi
Klima SantralleriPet Şişirme MakinesiTaşyünü Paneli
PVC işleme MakinesiPUNCH makinesiKombi
ŞohpenKlimaKalorifer Peteği
Soğutma SistemleriMatkapSanayi Makineleri
Tekstil MakineleriSandwiç PanelMakine Parçası
Pik TalaşıKonstrüksüyonVaril
KompresörDOKO HurdasıTrafo
PanoJantElektrik Motoru
Döküm PetekAsansör KabiniKepenk
Yangı MerdiveniRulmanRedüktör
PİK Dökümİş MakinesiVinç
MakineMKEAlikobnt
PaletMuslukMıknatıs
Jeneratörİmalat AtığıHurda Gemi
Çelik HurdasıÇelik HalatÇelik Kablo
Çelik TalaşÇelik DirekÇelik boru
Paslanmaz BoruKrom KabloYük Rafları
Plastik Makine RulmanlarıŞanzıman RulmanlarıGranül Çekme Makinesi
Lama DemirPaslanmaz DemirDemir Boru