Çorlu Hurda Bakır

Çorlu Hurda Bakır Alımı

Özdemir Hurda Geri Dönüşüm Firması olarak Çorlu İlçemizde Hurda Bakır almaktayız. Hurda Bakırları değerinde ve Nakit Paraya Almaktayız. Çorlu Huda Bakır alımı 905539538366

Özdemir Hurda Geri Dönüşüme bir telefon kadar yakınsınız. Çorlu Huda Bakır alımı Sizin için çöp olan malzemelerin ayrımlarını yaparak bellirli bir ücret karşılığında bu bakır ve hurda türevlerini sanayide kullanmak üzere üretime kazandırmaktayız. Çorlu Huda Bakır alımı

hurdaci
hurdaci

 

Çorlu Hurda Hizmetler

Çorlu hurda bölgede her hurdacı hizmetini vermektedir. Çorlu Huda Bakır alımı  Bunlardan ilki fabrika temizliği yapıyoruz. Fabrika bölgesinde ne kadar işinize yaramayan atıl durumda hurda varsa Çorlu hurdacı bunları toplayıp parasını nakit olarak sizlere takdim eder.

Fabrika sökümleri yapılır. Kendi araç envanterimiz ile yıkım işlemi gerçekleştiriyoruz. Çıkan moloz ve atıkları kamyonlar ile nakil etmekteyiz. Hurda ayrıştırması yapıyoruz. Söküm işleri bölgede çok sayıda yaptığımız işlerdir. Çevre düzenlemesi gibi hizmetler de vermekteyiz.Çorlu Huda Bakır alımı

Tekirdağ Çorlu Hurdacılar

Hurda fiyat listesine ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda fiyatları her geçen gün değişiklik göstermektedir.  Tekirdağ çorlu hurdacıları ise bu fiyatları takip ederek müşterileri bilgilendiriyor. Çorlu hurda fiyatları genellikle yüksek tutulur. Çorlu hurda sektöründe hurda satışı yapan müşteriler yüksek karlar elde edecektir.

Fabrika üretim atığı hurdalarını fabrikalardan yerinde almaktayız. Bölge de çeşitli üretim yapan fabrikalar bulunmaktadır. Çevre kirliliğini önlemek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Makine hurdaları ise yine çok sayıda. Fabrika sayısının fazla olması bu sayıyı da artırıyor. Kullanım ömürleri tamamlanmış olan hurda makineler tarafımızca alınır.  Araiş hurda alımları yapılmaktadır. Araiş hurdaları sanayi hurdaları arasında önemli yer kaplar.

Çorlu Eski Sanayi Hurdacı Çorlu Hurda Bakır

Çorlu eski sanayi bölgesi hurdacı yönünden oldukça zengin bir bölge. Bölgenin geri dönüşüm kalbinin attığı nokta denilebilir. Bölge de bulunan bir çok hurda geri dönüşümü bura da yapılmaktadır. Çorluda ki hurdacılar burada işlerine devam ettirmektedirler. Sanayi hurda geri dönüşümü aşırı miktarda yapılıyor. Ayrıca Krom ve çelik gibi değerli hurda geri dönüşümleri de yapılmaktadır. Hurda paslanmaz diğer hurdalara oranla daha az getiri sağlamaktadır.

Hurda kablo ve soyulacak hurdaları Çorlu eski sanayi hurdacıları hemen alarak geri dönüşüme kazandırır. Hızlı hizmet almak istiyorsanız hemen gelip alalım. Elektronik atıkları da yüksek fiyatlar teklif ederek almaktayız.

Hurda inşaat demiri alımlarını ise yerinde çorlu hurdacılar bölgesinde yapmaktayız. Fabrika söküm hurdalarını hızlıca alıyor ve iş güvenliğine önem vererek taşıma işlemi uygulanıyor. Hurdalar ne olursa olsun satı işlemi yapabilirsiniz.

 

İletişim İçin