Çatalca Hurdacı

Çatalca hurdacı yıllardır İstanbul Çatalca bölgesinde hurda alımı yapmaktadır. En güncel ve en iyi fiyattan hurda satmak için bizi arayın. Çatalca bölgesinde hurdacı arıyorsanız iletişim kısmındaki numaralardan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Her çeşit hurdayı almaktayız. Tüm hurda ve hurda türevlerini alıyoruz. Güzel Çatalca ilçemizin aynı kalması için çalışmaktayız. Çatalca’da hurdacı telefon numarası arıyorsanız buna hiç gerek yok. Buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz. Çalışanlarımız en kısa sürede sizlere cevap verecektir. Aynı gün içerisinde satış yapabilirsiniz.

Çatalca hurdacı Hurdacılar Sitesi bölgesinde de bulunmaktadır. Hurdacılar sitesi hurdacıların olduğu yere denir. Daha doğrusu toplu olarak olduğu noktaya denir. Hurdacılara belediye ve ya devlet hurda alımı için belirli bölgeler açmıştır. Bu bölgelerde işlerini devam ettirirler. Hurda araç ve kamyonlar için yeterli alana sahip insan nüfusundan uzak yerlerdir. Kesintisiz sanayi elektriği verilen bu bölgeler üretimin sürekliliğini sağlar. Ulaşım daha rahattır. Bir yerden bir yere gitmek zaman almaz. En hızlı şekilde ulaşım sağlanır.

Demir, bakır, alüminyum… hurdası alan yerler arıyorsanız bizi arayın. En kısa sürede verdiğiniz adrese geleceğiz. Dilediğiniz sürede hurda alımını gerçekleştiriyoruz. En kısa hizmet bizde. Gürültü yapmadan insan güvenliği önlemini alıp işimizi yapıyoruz. Müşterilerimiz bizden hep övgüyle söz eder. Her zaman güzel ilişkilerimiz olmuştur. Hurdacı dükkanlarımızı ziyaret etmeye gelenler vardır. Bizlerde hurdacı olarak verdiğimiz hizmetten gurur duyarız. İstanbul bölgesinde en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz.

Şirket olarak ikinci el ürün alım ve satışı da yapmaktayız. Bu ürünleri görmek için İkinci El menüsüne tıklamanız yeterli. Orada bulunan ikinci el ürünlerin hangisinden istiyorsanız alın. İster kendi aracınızla gelin isterseniz biz kendimiz getirelim. En yakın hurdacı arıyorsanız doğru adrese geldiniz. Biz ürüne hiç bir zarar vermeden size getireceğiz. Yıkım işlemi sırasında da çevreye zarar vermeden işimizi yapıyoruz. gürültü ve doğaya zarar vermemek önceliğimiz. Bizler bu konuda tecrübe sahibiyiz. En iyi çalışanlara sahibiz.

Çatalca Hurdacı ve Sanayi Konumu

Hurdacılar genellikle hurdanın ayaklarına gelmesini ister. Bu onlar için en karlı seçenektir. Hurdayı gidip yükleme ve nakliye işinden kurtulurlar. Hiçbir iş yapmadan hurda ayaklarına gelir. Kantarlarında tartıp parasını peşin verir. Bu işlem sonucunda hurdacı hiçbir iş yapmadan parasını kazanır. Hurdacılık sektöründe en çok beklenen iş bu olur. Şöyle bir durum var. Bu davranışlar yüzünden hurdacı sektörü giderek gerilemede. İnsanlar ellerinde bulunan hurdaları elden çıkarmıyor. Sadece hurda metale yerinde alım gerçekleştirmekte.

Hurda çeşitlerine ve diğer karışık hurdalara en iyi fiyatı vermekteyiz. En güncel fiyat desteği için bizi arayabilirsiniz. Hurda fiyatları anlık olarak değişir. Bu fiyatları her şey etkiler. Borsa piyasası nasıl değişken ise hurda fiyatları da bu şekilde değişir. Değişimler anlık olur. Bu işlemi takip etmesi de oldukça zordur. İnsanlar bu işleri takip etmesi için özel çalışan alır. Borsaya göre hurda alımı yapmaktayız.

Hurdanın alımının yapılması için önce tartılması gerekir. Satıcılarımızın kendi kantarları ver ise kendi kantarlarında tartım işlemini gerçekleştiriyoruz. Bir çok fabrika da kantar vardır. Kantar bir çok işe yarar. Fabrikalar kilogram ile değil ton ile çalışır. Bunun sonucu olarak da kantar her zaman lazım. Sürekli ücretli kantara çıkmaktansa kendi kantarında tartılmak daha karlı olur. Bu yüzden fabrikalar kantar edinir. Kantar da çalışacak işçiler bulunur. Böylelikle bir ürünün miktarının ne kadar olduğu ölçülür. Kaç para edecekse o fiyata satılır.

Geri dönüşüm belgesi İstanbul’da zor alınmakta. Bu zorluğu önlemek için çalışmalar yapılıyor. Çatalca hurdacı bölgesin de çok az hurdacı da geri dönüşüm belgesi var. Hurdacılar sitesinde  bu belgeye ihtiyacı var. Aksi halde ağır yaptırımlar uygulanır. Cezai işlemler uygulanabilir. Bu belge şirket için önemli. İş yerleri geri dönüşüm belgesine bakarak hurda satışı yapmakta. Biz bu şirketlerden kolaylıkla hurda alımı ve satışı yapıyoruz.

Geri dönüşüm Çatalca Hurdacı sektörünün vazgeçilmezi. İnsanlar geçimlerini bu işle sağlıyor. Ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmakta. Ülke geri dönüşüm ile kalkınmaya devam etmekte. Gelirin iyi bir dilimini geri dönüşüm oluşturmakta. Geri dönüşüm bölgedeki canlıları koruyor. Korumanın yanında onların yaşam alanlarını büyütüyor. Ormanları öldürmek yerine onları korumakta.

Çatalca Hurda Fiyatları

Aynı zamanda 7/24 alım ve satış hizmeti veriyoruz. İstediğiniz her saatte bize ulaşın ve hurda alalım. Bazı müşterilerimiz trafik nedeniyle akşam hurda satmayı tercih eder. Akşam trafik daha az olur. Araç yoğunluğu azalacak. İnsanların çoğu evinde bulunacak. Adresten hurda alımı yapıyoruz.

Maden alımı yapmaktayız. Nikel, krom, pirinç, hurda sarı ve diğer madenler. Sarı hurdası musluk gibi sert metaller de kullanılır. Saru hurdasının alımı yapılarak geri dönüşüme katkı sağlanır. Sarı hurdası boca bulunur. Sürekli alımı yapılmaktadır. Sarı hurdası fiyatları anlık değişir. Fiyatlandırma borsaya göre belirlenir. Borsadaki dalgalanmalar fiyatları etkiler .Gün içinde tepe değerlere sıçramalar olabilmekte. Bu yüzden sarı hurda alım ve satışı için uygun zaman beklenmeli .Gerekirse eliniz de tutun. Biz İstanbul Hurdacıları olarak bir şey kaybetmeyiz. Bizim için siz daha değerlisiniz.

Atıklar insana zarar veriyor. Her geçen saniye insan ömrü kısalıyor. Hava kirliliği artmakta. İnsanlar nefes almada güçlük çekmekte. Ve daha dirençsiz sürekli hastalanan vücutlar. Hurdacılar bu durumların olmaması için çalışır, hizmet verir. Çevreyi ne yazık ki biz insanlar kirletiyor. Biz yani Silivri Hurdacılar ise temizlikten sorumlu. Temizleme bizim işimiz.

Kullanılmayan eşya ve aletler hurdaya düşer. Bu hurdaların ikinci el olrak kazanılması önemli. Yenisinin üretilmesi tekrar maliyet demek. Yenisi pahalı olur ama ikinci eli ucuz. Buna bağlı olarak insanlar ikinci el tercih eder. İkinci el ülkeye de katkı sağlar. Bazı aletler yıldırım çarpması ile yanabilir. Bunlar tamir edilerek kullanılır. Özellikle buz dolabı hurdalarının çoğu bu şekildedir. Buz dolaplarına yıldırım çarpması sonucu yanmış ekovat olur. Ekovat hurda buz dolabının motoruna denir. Bu motor yanınca ya tamir edilmeli ya da yenisi alınmalı. İçinde az da olsa bakır hurdası bulunur.