Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinesi hurdası alımı ve satımı yapmaktayız. İletişim kısmındaki numaralardan bize ulaşıp çamaşır makinesi alacağınızı ya da satacağınızı bildirmeniz yeterli olacaktır. Eğer hurda çamaşır makinesi alım işlemi yapacaksanız WHATSAPP uygulamasını kullanarak bizimle iletişime geçmenizde fayda var. Eğer istediğiniz ürün elimizde yoksa isim ve iletişim bilgilerinizi kayıt ediyoruz. Ürün elimizde olduğu zaman sizi arayıp bilgilendiriyoruz.  Hurdacıdan diğer ikinci el ürünlerimiz için İkinci El sayfasını inceleyebilirsiniz.

Çamaşır makinesi hurdaya en çok düşen ürünler arasındadır. Biz bu makinelerin çalışır durumda olanlarını ayırıp ikinci ele kazandırıyoruz. Bozuk olan çamaşır makinelerini ise elimizden geldiğince tamir etmeye çalışıyoruz. Kesinlikle çalışmayan çamaşır makinesi satmıyoruz.

Çamaşır makinesi alan hurdacı arıyorsanız bize telefon açmanız yeterli olacaktır. Bozuk ve eski çamaşır makinelerini almaktayız. En iyi fiyattan değerinde ve peşin alım yapmaktayız. Gelişen teknoloji ile çamaşır makineleri de sürekli yenilenmektedir. Her gün daha fonksiyonel bir ürün daha ortaya çıkıyor.

Genel itibari ile bu hurdanın değerli bir hurda olduğu söylenemez. Bu hurdanın en değerli parçası motoru ve iç kısmındaki krom metali. Motorunun içinde az da olsa bakır hurdası var. Elektronik kısmı çok da para etmeyecek bir hurda. İstanbul hurdacı olarak bu ürünün alımını yapmaktayız. İstanbul’ da beyaz eşya hurdacısı sayılmaktayız.

Bu hurdalarda demir, bakır, krom ve cam hurdası çıkmaktadır. Bu makineler motor, demir kasa, elektronik kısım ve kablolardan oluşur. Hemen hemen herkesin evinde bu makine vardır. Ülkemizdeki ve dünyadaki hanımların vazgeçilmezi olmuştur.

Bu makinelerin çalışma ömrü en fazla 5 yıl ile sınırlıdır. 5 yılın sonunda bu makineler hurdaya çıkar. Bu yüzden hurdacıların elinde bolca bulunur. Fabrika sahiplerinin bu makinelere verdikleri garenti süreleri de 5 yılla sınırlı kalmıştır. Bozulma sebepleri genellikle kireçli su, kullanım hatası ve elektrikteki voltaj kesintilerinden kaynaklanır.

Çamaşır Makinesi ve Hurdacı İşlemleri

Bir çamaşır makinesi hurdaya düştüğünde öncelikle ne durumda olduğuna bakılır. Eğer çok eski ve yıpranmış bir makine ise söküm işlemi tamamlandıktan sonra hurdaya atılır. Sökülen parçaları motor kısımları, krom kısmı, elektronik kısmıdır. Kalan kasa ise tamamen hurdaya atılır. Krom kısmı kroma ayrılır. Bakır bakıra. Hurdacı çamaşır makinesini kaça alır diye merak ediyorsanız bize ulaşınız.

Eğer makine yeni ve ufak tefek çizikleri varsa bu makineyi kenara ayırıyoruz. Sonra test işlemini gerçekleştiriyoruz. Makinenin ufak arızası var ise yapmaya uğraşıyoruz. Yapamazsak tekrardan hurdaya gidiyor. Eğer çalışır durumda ise müşterilerimiz için ayırıyoruz.  Hurdacıdan uygun fiyata çamaşır makinesi almak için bize ulaşın.

3 yorum

  1. Selam ben bozuk çamaşır makinaları almak istiyorum Bir adetini kaçtan satıyorsunuz bana 50 ve ya 100 makina lazım

  2. Çamaşır makinemi hurda olarak satmak istiyorum, ne kadara alırsınız

Yorumlar kapatıldı.