Büyükçekmece Hurdacı

Büyükçekmece hurdacı İstanbul bölgesinde tüm ilçelerden hurda alımı yapmaktadır. Kolay çözümlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. Başta Kumburgaz mahallesi olmak üzere neredeyse tüm mahallelerden demir hurdası alımlarımız mevcuttur. Demir hurdası en çok bu bölgede bulunan fabrikalardan çımaktadır. Güvenilir hurda adresi ve demir hurdası satışı için hurdacı firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Her nevi hurdanın alımını yapan Büyükçekmece hurdacı size memnuniyet garentisi vermektedir.

Hürriyet mahallesinde bulunan bakır fabrikaları ile sürekli çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu bölge bakır hurdası açısından oldukça değerli bir bölgedir ve gerekli değerin verilmesi hurda geri dönüşümü için oldukça önemlidir. Alüminyum hurdası ise geri dönüşümü zor olan hurdalar arasına girmektedir ve Mimaroba mahallesinde bol bir şekilde alüminyum çıkmaktadır. Krom hurdası ise paslanmadığı için hurdacıların gözdesi haline gelmiştir.

Bütükçekmece hurdacı sektöründe galveniz hurdası alan hurdacı yok denecek kadar azdır. Galvaniz hurdası geri dönüşümü diğer hurdalara oranla daha zordur. Çatı sacı ise genellikle depo ve fabrika gibi yıkılan binalardan sökülür. Çatı sökümü oldukça meşakkatli bir iştir ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Eğer gerekli tedbirler alınmazsa ne yazık ki kazalar kaçınılmaz olur. Bazı satı sacları ise alüminyum sac olabilir. Bu saclar diğer saclara oranla daha iyi para getirisi olur. Bir başka çatıdan çıkan hurda ise çatı makasıdır. Çatı makası çatının sağlam olması içi kullanılır ve hurda alımlarımız içinde mevcuttur.

Hurda sarı aslında bir bakır hurdası türüdür. Büyükçekmece hurdacı işi yapanların çoğu sarı hurdasını alır ancak en iyi fiyatı veren hurdacıyı bulmanız sizler için daha avantajlı olacaktır. Hurda paslanmaz olarak da geçen sarı diğer hurdalara oranla getirisi daha iyidir. Büyükçekmeceye yakın olan Avcılar ilçesinde de tüm bu hurda çeşitlerinin alımın yapmaktayız.

Büyükçekmece Hurdacı ve Raf Hurdası Alımları

Raf hurdası dükkan, bakkal, market, fabrika gibi alanlardan çıkmaktadır. Rafların büyüklüklerine göre değerleri değişmektedir. Bazen hurdaları sağlamlaştırmak için lama demir hurdası kullanılır. Bu rafın daha sağlam olmasını sağlamaktadır.

Büyükçekmece hurdacı kapıda alım imkanı
Büyükçekmece hurdacı demir, bakır, alüminyum, çatı sacı, çatı makası.. hurda alımları.

Bölgede irili ufaklı çokça fabrika bulunmaktadır. Bu fabrikalar imalat atıklarını anında geri dönüşüme kazandırmak isterler çünkü depolama sıkıntıları çok fazladır. Bu depolama sorununu çözmek için Büyükçekmece hurdacı kapıda alım imkanı sunmaktadır.

Aynı zamanda büyük ve küçük hurda redüktör alımlarını üretim tesislerinden yapmaktayız. Redüktör hurdaları ikinci el olarak da satılabilir. Redüktörler oldukça değerli bileşenlerdir. Redüktörden nakit olarak faydalanmak istiyorsanız hurdacı şirketine satarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.