Büyük Hurdacı

Büyük hurdacı tüm hurda türlerini alan ve geri dönüşüme kazandıran firmaya denir. Bu geri dönüşüm amacı ile elinde tüm araç ve imkanlara sahip olması gerekir. Büyük hurdacılar ile çalışmak satıcılar için her zaman daha karlı olacaktır. Böylelikle hurda satışından elde edeceğiniz karı artırmış olursunuz. Büyük hurdacılar ülkenin her yerinden hurda alımı yapabilirler. Geri dönüşüme katkıları çok fazladır. Çevre kirliliğinin önlenmesinde büyük rol oynamaktadırlar.

Büyük hurdacı arıyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli. En kısa sürede çalışanlarımızdan sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Güler yüzlü çalışanlarımız ile çalışmak sizleri mutlu edecek ve karınızı artıracak. Çalışanlarımız yıllardır bu işlerde tecrübeli çalışanlardır. Yapmış olduğumuz tüm ileri sorunsuz bir şekilde bitirdik ve teslim ettik. Bu sektörde deneyimli çalışan bulması kolaydır ancak gerçekten deneyimli çalışanı bulması zordur.

Bizler de bu yönde araştırmalar yaparak çalışan edindik. Her türlü hurdacı hizmeti vermekteyiz. Söküm işlerinden tutun fabrika yıkımlarına kadar her türlü işlemi uyguluyoruz. Büyük hurdacı bu işlerin tamamını yapmalıdır. Şantiye ve fabrikalara konteyner bırakıyor dolduğu zaman alıyoruz.

Kurumsal Hurdacı Firmaları

Kurumsal hurdacıların yerleşke bölgeleri genellikle şehrin dış bölgeleri konumunda. Bunun sebebi bu firmalar geniş alana ihtiyaç duyar. Geniş alanlar şehirlerin iç bölgelerinde oldukça pahalıdır. Bu gibi pahalı fiyatlardan arsa almak oldukça mantıksız. Şehir merkezinden uzak alanlar daha ucuz ve çalışmaya elverişlidir. Büyük hurdacı özellikle böyle yerleri tercih ederler. Her türlü metali başta demir, bakır, alüminyum olmak üzere bu alanlarda geri dönüşüme kazandırırlar.

Şehir merkezinin dışında bir iş yeri seçilmesinin bir başka nedeni de gürültü sorunudur. Hurda geri dönüşümü oldukça gürültülü bir iştir. Hurdaların parçalanması ve ayrıştırılması sonucu ortaya bol miktarda ses çıkar. Bu ses de diğer insanları rahatsız edecek ve şikayetler gelecektir. Bu şikayetler dükkanınızın kapanmasına hatta ceza almasına neden olabilir. Bu gürültüyü çıkarmadan da geri dönüşüm mümkün değil. Her parçalama işleminin uygulanması ve hurdalar çeşitlerine göre ayrıştırılmalıdır.

Güvenilir Hurdacı

Bir hurdacıya güvenmeden ve malınızı teslim etmeden lütfen o şirket hakkında yapılan yorumlara bakınız. Büyük hurdacı genellikle güvenilir hurdacılar olur. Öncelikle hurda satışı yapacağınız şirketin daha önce iş yaptığı insanlar ile iletişime geçin. Onlardan hurdacı firma hakkında bilgiler isteyin. Kafanıza takılan her soruyu yöneltebilirsiniz. Eğer bu insanlara ulaşamazsanız firmadan referansları olup olmadığını sorun. Referansı olan firmalar büyük firmalardır.

Yapılması gereken bir başka işlem ise bu referans numaralarını aramak olacak. Eğer eski müşterilerin yorumları iyi yönlü ise rahatlıkla elinizde bulunan hurdaların satışını yapabilirsiniz. İstanbul bölgesi büyük hurdacı aramanıza hiç gerek yok. Bizimle iletişime geçiniz.