Firma hakında

Her türlü hurdacılık faaliyetleri için hizmet vermekteyiz :
20 Yıllık Profesyonel tecrübemiz ile güvenli ve kaliteli hurdacılık hizmeti sağlanmaktayız.
Şirketimiz 7/24 çalışma prensibi ile hareket etmekte ve kaliteli hurdacı hizmeti sağlamaktadır.
Geri dönüşüm için çıkan hurdalarınızın değerinde satın alınması ve nakledilmesini sağlamaktadır. Şirketimiz aldığı bütün projeleri başarılı güvenli bir şekilde zamanında tamamlamaktan gurur duymaktadır .
İstanbul Hurdacıları Profesyonel ve güvenli bir şekilde tüm hurdalarınız değerinde alınır. Firmamız Türkiye Marmara bölgesi ve çeşitli şehirlerde kaliteli hurda ve hafriyat faaliyetlerine devam etmekte olup; Siz değerli müşterilerimize en yüksek standartlarda kaliteli hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.
Misyonumuz : Müşterileri memnuniyetini gözeterek her türlü beklenti ve ihtiyaçlarına bağlı kalarak, doğru hizmet sunmak. Hurdalarını değerinde alıp değerinde satmak.

Vizyonumuz : Hurdacılık Sektöründe, Marmara bölgesi içerisinde doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli tüm doğru çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, müşteri kazanmayı şiar edinen doğru ve kaliteli hizmeti eksik etmeyen. Sektöründe ismi gibi Güvenli ilkeli bir firma olmak ve almış olduğu hurdaları tüm dünya şirketlerine pazarlamak birinci amacımızdır.

İstanbul’un Hurdacısı ismindende anlaşılacağı üzere; merkez yönetimi, İstanbul Avrupa yakası, Avcılar semtinde olup, hem Anadolu Yakası’nda hem de Avrupa Yakası’nda hizmet vermeye devam etmektedir.

“Doğa için çalışıyoruz” sloganıyla hizmet vermeye başlayan, İstanbul’un hurdacısı, çevre temizliğine verdiği önem sebebiyle, atık maden ve ambalaj ürünlerinin, geri dönüşüm ile tekrar kullanıma kazandırarak bir yandan atık maddelerin doğaya verdiği zararı önlerken, diğer taraftan milli ekonomiye destek vermek için çalışmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası’nda Avcılar Hurdacı olarak hizmet veren firmamız sizlerinde destekleriyle her geçen büyümektedir.

istanbul hurdacı
istanbul hurdacı