Bilgisayar Hurdası

Bilgisayar hurdası alım ve satışı yapmaktayız. Bilgisayar hurdası hurdacılara bol miktarda düşmektedir. Lütfen bilgisayar hurdası alacaksanız iletişim kısmındaki numaralardan whatsapp programı aracılığı ile msj atınız. Hurda bilgisayar fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Bilgisayar hurdası elektronik hurda kapsamına girmektedir. İstanbul hurdacıları genellikle bilgisayar hurdası geri dönüşümü yapmazlar. PC hurdasının geri dönüşüme kazandırılması çok önemlidir çünkü bu hurdaların içerisinde altın bulunur. Bazı işlemlerden geçirilerek bu altınlar elektronik hurdasının içerisinden çıkartılır. Altın doğa da az bulunan bir metal olduğu için ülkemizin de bu altına ihtiyacı vardır. Bilgisayar hurdası alan firmalar bu altının geri dönüşümüne katkı sağlar. Biz firma olarak bu hurdanın geri dönüşümünde kullanılan tüm aletlere sahibiz.

Hiç bir kimyasal kullanmadan, çevreye zarar vermeden altın ayırma işlemini gerçekleştiriyoruz. Hurdacıların çoğu bu işlem sırasında kimyasal kullanmaktadır ve bu da doğa için zarar oluşturur. Çıkan gaz yüzünden insanlar zarar görebilir. Bizim bu işlemi yapmak için uzman personellerimiz bulunmakta. Yıllarda bu işin içindeyiz ve İstanbul’un tüm bölgelerinden PC hurdası alımı yapmaktayız. Dilerseniz arayın evinizden alım yapalım. Whatsapp programı aracılığı ile konumunuzu gönderin en kısa sürede gelip hurdanızı alamım .Güler yüzlü çalışan ve yöneticilerimizden memnun kalacaksınız. İstanbul’un en iyi hurdacıları arasındayız.

Hurda bilgisayar parçası fiyatlarını öğrenmek için de bilgi desteği veriyoruz. Bu parçalar çok çeşitlilik gösterir. Bilgisayarlar bir çok parçanın bir araya gelmesi ile oluşur. Bir bilgisayarın temel parçalaır:

 • Monitör
 • PC Kasası
 • Kılavye
 • Fare
 • Yazıcı
 • Hoparlör

Bu parçalar çoğalabilir ancak bir bilgisayarı oluşturan malzemeler yukarıda yazılanlardır. Bu parçalar bir araya gelince bir bilgisayarı oluşturur. Bu bilgisayar parçalarının fiyatları arttıkça kalitesi de artar. Daha iyi bir bilgisayar toplamak için daha çok ücret ödenir. Hurdacıdan bilgisayar toplama işlemi de yapabilirsiniz. Hurda ya tüm bilgisayar markalarının hurdası düşmektedir. Bu markalar

 • ASUS hurdası
 • MSI hurdası
 • HP hurdası
 • CASPER hurdası
 • ACER hurdası
 • TOSHİBA hurdası
 • SAMSUNG hurdası
 • DELL hurdası
 • SONY hurdası
 • LENOVA hurdası
 • APPLE hurdası

İstamiş olduğunuz bu hurda bilgisayar parçalarını elimizde olduğu zaman satmaktayız.  Bilgisayar hurdacıları genellikle sadece bilgisayarların geri dönüşümü ile ilgilenmektedir. Bilgisayar hurdası geri dönüşümü yukarıda da anlatıldığı üzere çok zor. Her hurdacı bilgisayar hurdası geri dönüşümünü yapamaz.

Bilgisayar Hurdası ve Geri Dönüşümünün Önemi

Önceden de denildiği gibi bilgisayar hurdalarının içerisin de az da olsa altın metali bulunmaktadır. Bu metal iletkenlik özelliğinden dolayı bilgisayarlarda kullanılır. Daha hızlı ve kontrollü şekilde elektrik sinyallerinin iletimi sağlanmış olur. Bu teknoloji yıllardır kullanılmaktadır. Hemen hemen her elektronik malzemede altın ve bileşenleri kullanılır. En ucuz elektronik aletler de bile altın metali vardır. Ülkemizde ve dünyada ki teknolojik gelişmeler sonucunda bu altın kullanımı arttı. Ülkemizde de her geçen gün altına olan ihtiyaç artmakta. Altını toprağın altından çıkarmaktansa geri dönüşümü çok daha kolaydır. Bilgisayar hurdası geri dönüşüm işlemi bu yüzden önem teşkil eder. Bu hurdaların geri dönüşümü ile hem çevre temiz tutulmuş olur hem de altın elde edilir.

Hurda bilgisayar ve bilgisayar satışı hakkında tavsiye ve önerilerinizi beklemekteyiz. Bu bilgisayarlar elimize düşünce bir kenara ayırıyoruz. Müşterisi çıktığında uygun fiyattan vermekteyiz. Bu bilgisayarların çalışır durumda olanları da düşmektedir. İnsanlar bir markanın yenisi çıktığında umursamadan çöpe atıyor. Bize gelen hurdaların arasında çalışan bu bilgisayarları da satıyoruz. Bu çalışanlar diğerlerine oranla daha hızlı satılmaktadır.

Topladığımız bilgisayar hurdalarını son geri dönüşüm aşamasının uygulanması için büyük geri dönüşüm firmalarına gönderiyoruz. Bu yerler bilgisayar hurdası alımı yapmaktadır. İstanbul’un her yerinde bu işi yapmaktayız. Büyük şirket ve fabrikalarla çalışıyoruz.Ne kadar ya da kaç para soruları için bizi arayın. Kilo fiyatından değil ikinci el fiyatından alım yapalım. En iyi fiyattan bizlere satın.