Beylikdüzü Hurdacı

istanbul hurdacı
istanbul hurdacı

Beylikdüzü hurdacı en güncel fiyatlar üzerinden hurda alımı yapmaktadır. Güncel demir, bakır, alüminyum fiyat teklifleri yapıyoruz. Aynı zamanda ikinci el satışımız da mevcuttur. İkinci el ürün alım işlemi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İstanbul Beylikdüzü Hurdacı bölgede bulunan tüm mahallelerde yerinde hurda alımı yapıyor ve karşılığını nakit olarak ödüyor. Bölgede hurdacı sektöründe en yüksek fiyat teklifi veren kuruluş konumundayız. Geri dönüşüm işlemi için sizlerden telefon beklemekteyiz. 

Bölgede bulunan en eski geri dönüşüm firmaları dahil olmak üzere çoğu firmadan hurda alımı yapıyoruz. Bu bağlamda Beylikdüzü hurdacı en yüksek fiyat teklifini kanıtlamış olmaktadır. Kentsel dönüşüm çalışmaları ile bölgeden alınan demir hurdası miktarında beklenmedik bir artış yaşanıyor. Aynı zamanda sürekli gelişen sanayisi ile bölge hurda bakır üretiminde İstanbul bölgesinde zirveye koşuyor.  Alüminyum bölgede değerli sayılan metal hurdaları arasına girmiyor olsa da müşteriler alüminyum satışlarından güzel karlar elde ediyorlar.

Beylikdüzü hurdacı Yakuplu ve Güneşli mahalleleri

Beylikdüzü Hurdacı Yakuplu Mahallesi Hizmetleri

Yakuplu mahallesi sanayisi ile gelişmiş bir mahalledir ve sanayiden bol miktarda flanş hurdaları çıkmaktadır. Flanş hurdalarını avcılar hurdacılar bölgesinde bulunan diğer depomuza nakil etmekteyiz. Ekovar hurdaları ise İstanbul bölgesinde yuğun olarak buz dolabı hurdalarının içerisinden çıkmaktadır. Adnan Kahveci Mahallesi’ nde bulunan beyaz eşya tamircileri hurdacılara bu hurdayı bol miktarda satmaktadır.

Cumhuriyet mahallesi ise ekovat üreticilerinin bulunduğu bölge. Bu bölgede üretilen artık ekovat hurdaları hurdacılara satılarak gelir elde ediliyor. Ekovat hurdaları bu bölgede geçim kaynakları arasında yer alıyor. Miktarı ne olursa olsun kamyonlarımız ile yerinde alım yapmaktayız. Kavaklı mahallesi hurdacıları ise hurda kalorifer boru alımlarını hızlandırdı. Kalorifer boruları zamanla yıpranarak İstanbul Beylikdüzü hurdacıları tarafından alınır.

Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi Geri Dönüşüm

Gürpınar mahallesinde bulunan tüm jeneratör hurdalarını alıyor ve güncel fiyat teklifi sunuyoruz. Jeneratörler elektrik üretimi amacı ile kullanılır ve ömrünü tamamladıktan sonra hurdaya ayrılırlar. Hurdacı firmamız ile iletişime geçerek jeneratör satışı gerçekleştirebilirsiniz.  Fan hurdalarını ise çoğunlukla havalandırma sistemlerinden söküyoruz. Fan hurdaları havalandırma sistemlerinin olmazsa olmazı. Hava sirkülasyonu amacı ile kullanılıyor ve daha ferah ortamlar sağlıyor. 

Hidrolik piston arızları sıklıkla yaşanmaktadır. Barış mahallesinde bulunan piston hurdacıları bu hurdaların durumu ne olursa olsun alım yapıyor. Bazı durumlarda 2. el fiyatları uyguluyor. Beylikdüzü hurdacı Marmara, Büyükşehir ve Sahil mahallelerinde ise enjeksiyon makinesi hurdalarını deneyimli personelleri ile vinç yardımı alarak alım gerçekleştiriyor. Esenyurt hurda merkezin de ise depolama işlemini gerçekleştiriyor.