Bayrampaşa Hurdacı

Bayrampaşa Hurdacı geri dönüşüm sektöründe yıllardır hizmet vermekteyiz. Hurdacı olarak tüm hurda çeşitlerini alıyoruz. Bayrampaşa hurdacılar bölgesinde demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurda ve diğer hurda alımlarını yapmaktayız. Hurdacılık sektöründe yıllardır hizmet vermekteyiz. Bayrampaşa’da hurdacı arıyorsanız iletişim kısmındaki numaralardan bize ulaşmanız yeterli. Hurda metaliniz en güncel hurda fiyatı üzerinden alınacaktır. Hurda alımı yaptığımız yerleri öğrenmek için bizleri arayın. Telefon numaralarımız iletişim kısmında mevcuttur.

Aslanlar Hurdacılık olarak aynı zamanda ikinci el ürün alım ve satışı yapıyoruz. Elimize bir çok ikinci el ürün düşmektedir. Bunları almak için buraya tıklayabilirsiniz. İkinci el ürün sayfasından almak istediklerinizi bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Aynı zamanda ikinci el alım da yapmaktayız. Hurda alım ve satım işlemi hurda borsası üzerinden yapılmaktadır. Bayrampaşa hurda piyasasında yıllardır hizmet vermekteyiz. Hurda metal alımı ve satışı yapıyoruz.

Alımını yaptığımız hurda çeşitlerinden bazıları demir, bakır, alüminyum, paslanmaz hurdası, krom, çelik, nikel, kurşun… Çeşit fark etmeden bu hurdaların hepsini almaktayız. Hurda satışı için Aslanlar hurdacılık ile iletişime geçin. Çinko hurdası alımlarımız da mevcut konumda. Çinko hurdası bir kaç farklı şekilde olabilir. Bunlar külçe çinko, bakır çinko, çinko tel ve diğer çeşitler olarak sıralanır. Külçe çinko fiyatları sitemizde mevcuttur.

Krom hurdası geri dönüşümü de yapmaktayız. Krom sektörde çok fazla kullanılan bir hurda. Krom fiyatları sitemizde sürekli güncel tutulmakta. Krom madeni diğer madenlere oranla daha değerli. Krom madeni radyatör krom çubuk yapımında kullanılmakta. Krom kilosu fiyatları ihtiyaç arttıkça artmaya devam etmekte. Aynı zamanda krom kablolar sektörde ki kromların bir miktarını oluşturuyor.

Cevatpaşa Mahallesi Hurda Alımı

Bayrampaşa hurdacı işinde yıllardır demir hurdası alımı yapmaktayız. Demir hurdacıları bu bölgede çok fazla bulunmaktadır. İstediğiniz an demir hurdası alan yerler bulabilirsiniz ancak bizim gibi güvenilir bir hurdacı bulamazsınız. Bizi aradığınız taktirde hurda demir fiyatları listesini anında öğreneceksiniz. Tüm alımlarımız güncel demir hurda fiyatları üzerinden yapılmaktadır. Bu demir hurdalarının arasında;

 • Demir talaşı
 • Demir merdiven
 • Demir parmaklık
 • Demir çit
 • Demir korkuluk
 • Demir hurda boru
 • Demir kapı
 • Demir direk
 • Zincir
 • Civta
 • Demir tozu

Yer almaktadır. Biz bu demir hurdalarının hepsini alımını yerinde ve peşin olarak yapmaktayız.

Aynı zaman da Cevatpaşa mahallesi hurda alımı yaparken külçe demir almaktayız. Külçe demir fiyatları demir borsasına göre belirlenmektedir. Saf demir ise buna benzer şekilde fiyatlandırılabilir. Bu mahalle de aynı zaman da pirinç demir hurdası alımı yapıyoruz. Demir hurdası geri dönüşüm işlemi oldukça zordur. Bunun nedeni demir hurdası aşırı yüksek ısıda erimektedir. Hurda metal geri dönüşüm çalışanları bu zor şartlar altında hurda işlemi yapmaktadır.

Bayrampaşa Hurdacı Yenidoğan Mahallesi Hurdacı

Yenidoğan Mahallesi hurdacıları bol miktarda bakır hurdası geri dönüşümü yapmaktadır.  Bakır alıcıları bu bölge de bolca bulunur. Bayrampaşa hurda bakır konusunda en zengin mahalle burasıdır. Bakır fiyatları hurda bakıra olan ihtiyaçla ters orantılı olarak değişmektedir. Bakır elektronik sektöründe bolca kullanılır. Hurda bakır fiyatları ise her geçen gün atmakta. Bunun önlenmesi için geri dönüşüm çalışmaları hızlanıyor. 2016 yılından bu yana bakır fiyatları neredeyse 2 kat arttı denebilir.

Bakır borsası bu fiyatlarını önleme adına birçok önlem aldı. Bunlardan ilki bakır tel fiyatlarını düşürmek oldu. Bununla birlikte fiyatlarda düşüş beklendi. Bu fiyatların karşılaştırması ancak listelenerek yapılabilir.Güncel bakır hurda fiyatlarının uygulanması ile birlikte fiyatlarda düşmeler gözlemlendi. Bakır hurdasına olan talep arttı. Bakır hurdasının birçok çeşiti bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi soyma bakırdır ve fiyatı her geçen gün artmaya devam ediyor. Soyma bakır fiyatları da bu na takiben artmaktadır. Bakır kablolar da bakır hurdası çeşitleri arasında yer almakta. Bakır piyasasının çoğunu bakır kablo hurdası oluşturur.

Soyulmuş bakırda bulunur. Adından da anlaşılacağı üzere bakırın soyulmuş hurdasıdır. Külçe bakır hurda olarak da satılabilir. Bakır külçesi fiyatlarını öğrenmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Kapıdan alım yapmaktayız. Hurda bakır kilo ve kg fiyatları bu bakır hurdası çeşitleri nedeni ile dalgalanmaktadır.

Alımını yaptığımız bakırlar ise bakır boru, bakır tozu, lama bakır, bakır dövme, bakır radyatör, katot bakır, saf bakır, bakır lama hurdası, bakır plaka hurdası, bakır boru hurdası, filmaşin bakır hurdası, trafo bakırı hurdası, kalıp bakır hurdası, bakır talaşı, bobin bakır hurdası, tombak bakır hurdası, teneke bakırı, olarak sıralanabilir. Biz bu hurdalara en güncel bakır hurdası fiyatı vermekteyiz. Bakır hurdası alan yer ve fabrikalar için bizlere ulaşın.

Muratpaşa Mahallesi Hurdacılık

Şirketimiz Muratpaşa mahallesinde alüminyum hurda alımı yapmaktadır. Alüminyum hurdası alan yerler ve fabrikalar için bizlere ulaşın. Yerinde alüminyum hurdası alımı yapmaktayız. Hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayın. Alüminyum hurdanın kilo ve kg fiyatı sürekli değişiklik göstermektedir. 2016 yılından bu yana hurda alüminyum fiyatları sürekli güncel tutulmakta. Alüminyum talaşı alüminyum hurda türüdür. Bayrampaşa hurdacı sektöründe tüm alüminyum malzemeleri almaktayız.

Alımını yaptığımız alüminyum hurda çeşitleri ise; sert alüminyum, alüminyum kablo, alüminyum teneke kutu, külçe alüminyum, alüminyum tel, araiş alüminyum hurda, doğrama alüminyum hurdası, imalat atıpı alüminyum hurdası, ofset matbaa alüminyum hurdası, kalop alüminyum hurdası, araç jant alüminyum hurdası, alüminyum makine hurdası, alüminyum kapı, alüminyum havalandırma kanalı olarak sıralanabilir. Bu hurda alüminyum fiyatlarının ne kadar olduğunu öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

İsmetpaşa Mahallesi Hurda Alan Fabrikalar

İsmetpaşa mahallesinde fabrika çöp temizliği yapmaktayız. Tecrübeli ve deneyimli çalışanlarımızla en iyi işçilikle işimizi yapmaktayız. Bize Bayrampaşa mahallesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda inşaat demiri, fabrika söküm hurdası, bina yıkım hurdası alımlarımızda mevcut. Bu hurdalara en iyi ve güncel fiyatı veriyoruz. Aynız zamanda sökülecek hurda, fırın hurdası ve hurda mıknatıs alımı yapmaktayız.

Bu mahallemizde hurda alım satışı yapan firmamız buzdolabı hurda alımı ve hurda gemi satışı yapmaktadır. En iyi ve güncel fiyat için kapımız sizlere her zaman açık. 7 gün 24 saat bekliyoruz. Jeneratörler elektrik üretimi için kullanılır. Bunların sıfırları pahalıdır. Biz hurda jeneratör alım ve satışı yapmaktayız.

 

Kocatepe Mahallesi Geri Dönüşüm Hurdacı

Kocatepe geri dönüşüm hurdacı adresleri arasında bizi ararsanız anında sizlere geri dönüş yapılacak. Hurdanız hızlı transfer ile alınacaktır. Bu mahallede asansör, kepenk, yangın merdiveni, rulman, redüktör, pik döküm ve kompresör hurda alımlarımız mevcut. Bunların yanında çatı söküm işleri de yapmaktayız. Bu iş güvenlik önlemleri alınarak yapılmalıdır. Saha temizliği önceliğimizdir ve hurda alımını titizlikle yapıyoruz.

Bayrampaşa hurdacı şirketi aynı zamanda kurşun hurdası alımı yapmakta. Kurşun hurdası özel ihtiyaçlar için kullanılır. Kurşun hurdası fiyatları bu ihtiyaçla doğru orantılı değişir. Kurşun madeni topraktan işlemek zordur. Kurşun genelde külçe kurşun olarak satılır. Ham kurşun satışları da mümkündür. Kurşun metalini Bayrampaşa hurdacı sektörü bolca almaktadır. Çinko hurdası alımı da yapmaktayız. Çinko laboratuvar çalışmalarında en fazla ihtiyaç duyulan maden. Çinko fiyatları da da bu bağlamda değişiklik gösteriyor.

Terazidere Mahallesi Aldığımız Hurda Çeşitleri

Bayrampaşa ilçesi Terazidere mahallesinde fabrika atık temizliği ve moloz nakliyesi işleri yapılmaktadır. Hurdacılar genellikle bu işleri yapmazlar. Biz en iyi hizmeti bu işlerde sizlere sunmaktayız. Ücretsiz keşif ekibimiz ile sizlerin yanında olacağız. Bina yıkım işleri oldukça zor ve araç gerektirir. Uzman bir ekiple çalışmak önceliğimiz olacak. Fabrika, tesis, depo ve şantiyelere konteyner bırakıyoruz. Dolduğunda gelip yenisini bırakmaktayız.

Hurda konteyner alımımız da mevcut. Hurda konteyner fiyatlarına en iyi teklifi sunmaktayız. Vinç ve çalışanlarımızla nakit olarak almaktayız. Çevreye hiç zarar ve gürültü yapmadan alım işlemini gerçekleştiriyoruz. Galvaniz hurdası galvaniz sac alımlarımız da mevcut. Sac çeşitleri

Hurda sac Trapez sac Çatı sacı
Alüminyum sac Baklavalı sac Baklava sac
Defolu çatı sacı Çatı paneli Sac hurdası

 

Yıldırım Mahallesi Hurdacılık Sektörü

Yıldırım mahallesi hurdacılık sektörü için çöp taşımacılığı çok önemli. Güzel mahallemizin temiz tutulmasını sağlamaktadır. Aynı zaman da bu çöplerin atık ayırma işlemlerinin yapılması tarafımızca sağlanmaktadır. Bunu hurda işleme makineleri ile yapıyoruz. Yıldırım mahallesinde jant, elektrik motoru, kalorifer kazanı, hidrolik piston, enjeksiyon makinesi, hurda kırma makinesi ve hurda kamyon dorsesi alımları yapılır.

Yıldırım mahallesi kağıt hurdacıları yönünden zengin. Buradaki kağıtçılar hurda kağıt, hurda karton, atık kağıt, gazete kağıt toplama işi yapmakta. Hurda kağıt fiyatları toplanan bu hurdaların miktarına ve Bayrampaşa hurdacı kağıt toplayıcılarına göre değişmekte.

Altıntepsi Mahallesi Hurdacı

Altın tepsi mahallesi hurdacı sektöründe birçok hurda çeşiti alımı yapmaktayız. Bunların başında hurda veril alım  ve satışı gelmektedir. Bayrampaşa da en fazla hurda varil satan hurdacı şirketi biziz. Aynı zamanda hurda çuval da satmaktayız. Depolama ihtiyaçları için ideal bir ürün hurda çuval. Fabrika temizliği işlemi de yapmaktayız. Fabrika temizlik işlemleri hurdacılar tarafından titizlikle yapılmalıdır. Aksi halde tüm hurdaların toplanması sağlanamaz.

Plastik makine rulmanları, baskı rulmanları, granül çekme makinesi hurdası alımları yapılmaktadır. Rulmanlar açısal dönme için kullanılan harika ürünlerdir. Aynı zamanda şanzıman rulmanları alımı yapılmaktadır.İmalat atığı DKP, kalorifer borusu, hurda şanzıman, hurda pres makinesi için bize ulaşabilirsiniz. Hurda ekskavatör alımlarımız da mevcut. Bayrmpaşa şantiye yıkım ve temizliği işleri hızla bu mahallemiz de yürütülmektedir.

Vatan Mahallesi En Yakın Hurdacı

Vatan mahallesi en yakın hurdacı yıllardır hizmetinizde. Hurda soğuk hava deposu ve soğuk hava paneli hurdası almaktayız. Bu hurdalar çok miktarda maden içerir ve geri dönüşüm önemlidir. Bayrampaşa da aynı zamanda balyalama presi hurdası alımı da yapmaktayız. Bina yıkım işlerini bu mahalleden yürütüyoruz. Yıkımını istediğiniz inşaat veya binalar için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Yıkım işi yapan hurdacı hizmetinizde.

Sanayi tipi yük rafları, asansör kabini alımlarımız mevcuttur. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında yıllardır bu hurdaları almaktayız. Bu mahalle de vinç parçaları, klima santralleri, yük konteyneri, hurda torna, ray demiri, jeneratör, tarafo hurdası, hurda döküm petek alımlarımız mevcut. Ray demiri fiyatları için bizlere ulaşın. Bu bölgede bulunan demir çelik fabrikalarından fabrika atık nakliyesi yapılmaktadır.

Bayrampaşa hurdacı alımını yaptığımız diğer hurda çeşitleri:

Araiş hurdası Plywood hurdası Makine Hurdası
Satılık çöp nakliye aracı Çarı hurdası Pik talaşı
Radyatör Sanayi Makineleri Taşyünü paneli
Pet Şişirme Makinesi Soğutma Sistemleri Sandwiç panel
Konstrüksüyon Granül Alikobant fiyatları
Şantiye hurdası Depo rafı hurdası Fabrika çöp hurdası
Yıkım hurdası Doko hurdası Fabrika üretim atıkları
Çatı Paneli DKP Tekstil makineleri
Matkap Punch makinesi PVC işleme makinesi

 

Ortamahalle Hurda alan yerler

Ortamahalle hurda alan yerler arıyorsanız iletişim kısmındaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi isteyen müşterilerimize anında destek veriyoruz. Bu mahalle ve çevresinde hurda karşılığı bina yıkımı yapmaktayız. Aslanlar hurdacı tüm araç envanteri ile hizmetinizde olacaktır. Bu mahalle de elektronik hurdası alımlarımız mevcut. Elektronik hurdası altın yönüyle zengin bir hurda. Bunun geri dönüşümü çok önemli. Ülkemize altın kazandırıyoruz.

Elektronik hurda fiyatları altın fiyatları ile oldukça ilişkili. Altın fiyatları değiştikçe elektronik hurda fiyatları da değişmektedir. Elektronik hurda sadece telefon, bilgisayar, leptop olarak adlandırılamaz. Tüm elektronik aletler bu kapsama girmektedir. Elektronik hurdaları sıralamak gerekirse bunlar;

 1. Telefon hurdası
 2. Bilgisayar hurdası
 3. Hurda anakart
 4. Elektronik kart
 5. Hurda leptop
 6. Bilgisayar kartı
 7. Anakart
 8. Televizyon hurdası
 9. Beyaz eşya hurdası

olarak sıralanabilir. Tüm elektronik hurdaları satmak ya da almak için bize ulaşın.

 

Kartepe Mahallesi Hurdacı Hizmetlerimiz

Başlıca hizmetlerimizi sıralarsak;

 • Makine sökümü
 • Motor Sökümü
 • Hurda sökümü
 • Demir merdiven kesimi
 • Söküm işleri
 • PVC pencere sökümü
 • Depo yıkımı
 • Fabrika sökümü
 • Çevre düzenlemesi
 • Bina içi temizlik
 • Bina içi boşaltım
 • Bina soyma
 • Çevre temizliği

olarak sıralanabilir. Biz bu işlerin hepsini titizlik ile yapmaktayız. Metal hurdası alım ve satımı yapmaktayız. Bu hizmetlerimizin yanı sıra hurda alımları da yapmaktayız. Bu hurdalar tır dorsesi, chiller, asma tavan, fan, kolektör, ekovat, pano ve diğer hurda çeşitleri.

Pet hurdası Bayrampaşa bölgesinde bol miktarda bulunur. Bunun nedeni insanların pet şişe suyu almasından kaynaklıdır. Bu fazlalığın geri dönüşümü sağlanmazsa doğaya büyük zararı dokunur. Pet hurda fiyatları için bizlere ulaşabilirsiniz. Daha önce de denildiği üzere ikinci el hurda alım ve satışı yapmaktayız. Palet hurdasını hurda dükkanımıza gelip almanız mümkün. Hurda kablo soyma makinelerini tamir ederek sektöre kazandırıyoruz. Hurda makineler tamir edildiği taktirde kullanılır hala gelebilir.

Fabrika atık hurdası, imalat atığı, fabrika araiş hurdası, inşaat atığı, sanayi hurdası ve fabrika hurdalarının yerinde alımını yapıyoruz. Nakit ödeme ile anında almaktayız. Güvenilir hurdacı adresi için bizi arayın. Yerinde hurda alımı yapmaktayız. Hurda araç alımlarımız da mevcut. Hurda aracı uzman kadromuz ile gelip yerinde almaktayız. Hurda araç alım ve satışı için bizlere ulaşınız. Oto hurdacılar bizlerle sürekli iş yapmaktadır. Hurdacı sektöründe verdiğimiz hizmetten memnunlar. Güvenilir hurdacı adresi.

Otomobiliniz hurdaya çıktıktan sonra paraya dönüştürmesi çok kolay. Hurda otomobil satımı kolay bir iştir. Aynı zamanda araba parçası alım ve satışı da yapmaktayız. Araç hurdalarının parçalanması ile bu parçalar hurdaya çıkar. Bu parçaları geri dönüşüme kazandırmakla ülke ekonomisine de katkı sağlıyoruz. Yenisinin alınmasındansa eskisini alıp kullanmak her zaman iyidir. Daha ucuz bir alışveriş olacaktır.

5 yorum

 1. Bayrampaşa’da sürekli hurda alım satımı yaptığımız bir firma. Hurdacı sektöründe güvenilir alışveriş için tercih edebilirsiniz. Tüm hurda çeşitlerinin alımını yapmaktadırlar. En güncel fiyat üzerinden alışveriş yapmaktayız.

 2. Ahmet bey güzel yorumunuz için Aslanlar Hurdacılık ailesi olarak çok teşekkür ederiz. Bayrampaşa hurdacı sektöründe bizi tercih ettiğiniz için mutluyuz.

 3. Bayrampaşa hurdacıları arasında vermiş olduğunuz hizmetler için teşekkür ederiz.Demir, bakır ve alüminyuma yüksek fiyatlar uyguluyorsunuz ve sizinle calismakla mutluyuz. İstanbul bölgesinde tercih ettiğimiz hurdacı sizlersiniz.

 4. Hurda alan yerler arasında tercihimiz sizlersiniz. Gerçekten yüksek fiyat teklifi sunuyorsunuz. Bu güne kadar her hurdacı geri dönüşümünü sağladınız.Vermiş olduğunuz hizmet için teşekkür ederiz.

 5. Bayrampaşa da bulunan hurdacılar arasında yüksek fiyat ve kaliteli hizmet veren tek firma

Yorumlar kapatıldı.