Başakşehir Hurdacı

Başakşehir Hurdacı ve Hurda Alan Yerler

Başakşehir hurdacı olarak uzun yıllardan beridir bu ilçede hurda geri dönüşüm çalışması yapmaktayız. Her geçen gün hizmetlerimize bir yenisini ekliyor ve en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Çalışan sayımızı ve hurda geri dönüşümünde kullanılan makinelerin sayılarını her gün artırmaktayız. Başakşehir’in tüm mahalle ve semtlerinden hurda alımı işlemi gerçekleştiriyoruz.  Dünya hurda borsasını takip ederek hurda alımını güncel hurda fiyatları üzerinden yapmaktayız.

Bu ilçede hurda nakliye işlemleri oldukça kolay durumdadır. Bu durumu sağlayan ise bu ilçemizin trafik sorunun olmaması denebilir. Hurda alımları bu sayede kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Metal geri dönüşüm merkezlerinin birçoğunun Başakşehir ve çevresinde olmasına şaşırmamak gerekir. Başakşahir hurdacılık sektörü ilçedeki bu pozitif etkiler ile sürekli canlılığını korumaktadır. Çevre bölgeler arasında geri dönüşümün kalbinin attığı nokta denebilir.

Başakşehir’de hurda alan yerler denince akla ilk gelen firmalardan birisiyiz. Esnaf ve tüm şirketler ile yıllardır ticaret yapmaktayız. Sizde güvenilir hurdacı arıyorsanız aşağıda ki tüm mahallelerden bizi arayıp hurda satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Başakşehir Hurdacı

Başakşehir’de hurda alan firmamız 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Yerinde, değerinde ve nakit olarak hurda alım işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemler için deneyimli ve uzman personellere sahibiz. Bu mahallede en fazla aldığımız hurda çeşiti ise demir hurdası ve inşaat iskelesi alımlarımız mevcut. Miktarı ve kg değeri fark etmeksizin bakır hurdası, alüminyum hurdası ve hurda sarı alımları yapmaktayız.

Başakşehir 1. Kısım Hurdacı

Başakşehir 1. kısım mahallesinde temiz işçilik ve çevre düzenine hiçbir zarar vermeden çalışmaktayız. Bu mahallede güvenilir hurdacı adresi arıyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Hurda fiyatı sorularınız için bizi arayın ve sizlere fiyat desteği verelim. 1. kısım mahallesinde şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadık. Güler yüzlü ekibimiz ile hurda alımlarını gerçekleştirdik. Hurda ve hurdacılık sektöründe bu mahallede verdiğimiz hizmetlerden gurur duyuyoruz.Bu mahallede alım yaptığımız hurdalar ise şu şekilde sıralanabilir. Tüm bu hurda alımlarını peşin yapmaktayız.

  • Sarı hurdası
  • Atık kağıt karton hurdası
  • Nikel hurdası
  • Krom hurdası
  • Paslanmaz hurdası

Şahintepe Hurdacı

Şahin tepe demir hurdasının bolca çıktığı mahalleler arasında yer alır. İstanbul’un diğer tüm semtlerinde olduğu gibi burada da ray demiri hurdası alımı yapmaktayız. Ray demiri nakliyesi konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekip ve makinelerle çalışma yapıyoruz. Bu işlemler sırasında iş güvenliği önlemlerinin alınması önem arz etmektedir. Şirket politikamız gereği insan hayatı her şeyden önce gelir. Bu önlemler alınmadan kesinlikle işe başlamıyoruz. Şahintepe hurda  alımlarında yükleme ve nakliye bize aittir. Siz sadece hurda metalinizi satın yeterli olacaktır. Bölgede bulunan esnaf ve fabrikalardan bakır ve alüminyum hurda alımı yapmaktayız.

Güvercintepe Hurdacı

Hurda geri dönüşüm firmaları arasında Güvercintepe mahallesinde biz de varız. Bu mahallemizde hurda alımı yapmaktayız. Fabrika söküm hurdası alıyoruz. Ayrıca bölgede bulunana fabrikalardan araiş hurdası alımı yapmaktayız. Aldığımız tüm hurdalar güncel hurda fiyatları üzerinden değerlendirilecek. Hurda bakır kg fiyatını öğrenmek istiyorsanız bizden destek alabilirsiniz.

Başakşehir 2. Kısım Hurdacı

Başakşehir 2. Kısım Mahallesi bizim hurda alım ve satışı yaptığımız merkez mahalle konumundadır. Sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizi arsanız her türlü desteği alacaksınız. Ayrıca info@istanbulhurdacilari.com mail adresini kullanarak da bize ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Verdiğimiz veya vereceğimiz hizmetten memnun kalacaksınız. Kağıt hurdası ve pet plastik hurdası alımı yapmaktayız. Nakit ödeme almak için bizi aramanız fazlasıyla yeterli olacaktır.

Altınşehir Hurdacı

Altınşehir mahallesi hurdacısı olarak hurda alımlarında kolay ve pratik işlemler uygulamaktayız. Bunlara örnek vermek gerekirse. Hurda alımlarını vinç ile hızlı bir şekilde yerinde alım yapmaktayız. Ancak bu 1 tondan fazla hurdalar için geçerlidir. Geri dönüşüm sektöründe en iyi hizmeti vermeyi hep amaç edindik. Bunların yanında yıkım hurdası alımı da yapmaktayız. Yıkım hurdaları kentsel dönüşümün bölgede var olmasından buyana armış durumda. Bunun için bu bölgede yüklü miktarlarda hurda alımı yapmaktayız.

Başak Mahallesi Hurdacı

Bu mahalle konumu gereği ilçenin en güzel mahallesidir. İçinde bulunan doğa güzellikleriyle tam bir cenneti anımsatır. Bu güzel çevrenin korunması için Başakşehir hurdacısı olarak geri dönüşüm çalışması yapmaktayız. Böylelikle doğayı korumuş oluyoruz. Bu bölgedeki hurdacı şirketler çevre temizliği için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadırlar. Ayrıca bu mahallede çatı söküm işleri ve bina içi boşaltım yapmaktayız. Tüm hurda çeşitlerini almaktayız.

İkitelli Osb Hurdacı

Bölgede bulunan en iyi hurdacı şirketlerden birisiyiz. İkitelli Osb mahallesi hurdacıların çoğunlukta olduğu bir bölge. Burada bulunan hurdacılar genellikle fabrika atık hurdası alımı yapmaktadırlar. Bu mahallede hurda alımı yaptığımız hurdaların başlıcası kağıt hurdasıdır. Kağıt hurdası geri dönüşümü doğa ve hayvan yaşamı için önemli. Atık kağıt geri dönüşüm hizmetini veren nadir hurdacı şirketiz. Hurda alımlarımızı en güncel hurda fiyatları üzerinden yapacağız. Güvenilir hurda alım satım hizmeti sunuyoruz.

Kayabaşı Hurdacı

Kayabaşı mahallesi Başakşehir’in merkez mahallesidir. Diğer tüm mahallelerde olduğu gibi bu mahallede de atık kağıt, krom hurdası, paslanmaz hurdası ve diğer tüm hurda çeşitlerini almaktayız. Bu hurdaların değerleri diğer hurda çeşitlerine göre daha fazladır. Hurdacılar bu malzemelere daha düşük fiyat vererek yüksek kar elde etmek isterler. Bunun önlenmesi için güvenilir hurdacı olarak biz hizmetinizdeyiz. Eğer hurda metali yerinde hurda alan bir şirkete satmak istiyorsanız 7/24 hizmet sunuyoruz.Hurda aldığımız diğer mahalleler ise şu şekilde sıralanabilir. Başakşehir hurdacı hizmetinizde.

  1. Ziya Gökalp Hurdacı
  2. Şamlar Hurdacı