Bahçelievler Hurdacı

Bahçelievler hurdacı Cumhuriyet ve Hürriyet mahallelerinde hurda demir alımları yapmaktadır. Hurda demir bölgede bulunan atık demir hurdası toplama yerlerinden toplanır. İstanbul bölgesinde hizmet veren kurum bakır hurdası alımlarını en güncel bakır fiyatları üzerinden değerlendirir ve paranızı nakit olarak verir. Bakır hurdası bölgedeki fabrikalardan çokça çıkmaktadır. Alüminyum metal hurdası ise ne demir kadar çok çıkar ne de bakır kadar az. İkisinin ortasında bir değerde hurda çıkışı vardır. Hurdacı olarak çeşit gözetmeksizin hurda satışı için tıklayınız.

Bahçelievler hurdacı tüm hurda türleri
Bahçelievler hurdacı ve geri dönüşüm hizmeti. Demir hurdası alımları.

Hurda DKP ise en fazla bölgede bulunan üretim fabrikalarında bulunmaktadır ve bu fabrikalardan gün içerisinde sürekli DKP hurda alımı yapmaktayız. Hurda paslanmaz sac ise bu fabrikaların çatılarında bulunur. Ömrünü tamamlamış fabrikalar hurdacı şirketimiz de çalışan usta işçiler ile sökülür.

Bahçelievler Hurdacı Soğanlı ve Zafer Mahallesinde Çelik, Plastik, Sarı Alımları

Çelik hurdası alımlarını paslanmaz çelik hurdası olarak da yapmaktayız. Paslanmaz çelik hurdası fiyatları diğer hurdalara oranla daha pahalıdır. Plastik boru hurdaları ise inşaat ve şantiyelerde artık durumda olabilir. Bu artık boruları kg değeri ne olursa olsun almaktayız. Hurda sarı madeni ise maden hurdacılarının aldığı bir hurdadır ancak biz Bahçelievler hurdacı olarak bu madenin alımını da yapmaktayız. Sarı çubuk hurdası ise sanayi sektöründe bolca kullanılan hurdalar arasında yer alır.

Sert alüminyum hurdası ise yine sanayi sektöründe büyük makinelerin iç kısımlarında kullanılmaktadır. Bu makinelerin zamanla eskimesi ile hurdacıya satılma işlemi gerçekleştirilir. Piston parçaları hurdası ise yine bu sert alüminyumlardan yapılmış olabilir. Bir başka ilçemiz olan Çatalca da ise yine demir hurdası barındıran tüm hurdaların alımlarını yapmaktayız.

Bahçelievler Hurdacı Feyziçakmak ve Çobançeşme Mahallelerinde Kağıt, Krom, Çelik, Konteyner Hurdaları

Kağıt hurdası en fazla market ve matbaalardan çıkmaktadır. Güncel kağıt hurdası fiyatları üzerinden kağıt alımlarını yapıyoruz. Ayrıca krom hurdası ise değerli madenler arasına girmektedir. Hurdacılar krom hurdasına ayrı bir değer gösterir. Kg değeri ne olursa olsun alım yapmaktayız.

Çelik halatlar ise ağır yük taşıma vinçlerin de çoğunlukla kullanılır. Halatların eskimesi ile çelik halat hurdası durumuna düşerler ve bu hurdalar hurdacılara satılır. Konteyner hurdası ise fabrika ve şantiyelerde bolca bulunan hurdalar arasındadır. Diğer hurdalara oranla daha fazla kg değerine sahiptirler.