Bağcılar Hurdacı

Bağcılar hurdacı Avrupa Yakası hurdacılarına öncülük eden bir firmadır. Tüm hurda alımlarını İstanbul’ un bütün ilçelerinde yapmaktadır. Her geçen gün hacmi artan geri dönüşüm sektörü ile atık ve hurda metallerinizi bırakın bağcılar hurdacı nakite çevirsin. En güncel hurda fiyatları üzerinden başta Hürriyet mahallesi olmak üzere diğer tüm mahallelerden de hurda alımımız mevcuttur. Hurdacı olarak bölgede demir hurdası geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Hurda demir alan firmalar arasında en verimli çalışan kuruluşlardan birisiyiz.

Bağlar mahallesi sanayisinde ise kablo işleme tezgahları bulunmaktadır. Haliyle buralardan da hurda soyulacak alımlarını firmamıza ait kamyonlar ile yapmaktayız. Tüm nakliye ve işçilik masrafları tarafımızca karşılanmaktadır. Hurdayı bizlere soyulmuş bakır olarak da satabilirsiniz. Buraya tıklayarak hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz.

Bağcılar hurdacı ve geri dönüşüm hizmetlerimiz.
Bağcılar hurdacı demir hurdası, soyulmuş bakır, fabrika hurdası alımları yapmaktadır.

Maden hurdası alımlarını yapan firmamız aynı zamanda maden sektörüne oldukça yatırım da yapmaktadır. Başta hurda kurşun olmak üzere bir çok madenin geri dönüşümü tarafımızca karşılanmaktadır. Kompozit teknolojisinin gelişmesi ile hurda kompozit miktarında da artış gözlemlenmiştir. Kompozit alımları yine tarafımızca Çınar mahallesin de tarafımızca karşılanmaktadır. Bir diğer hurdacı dükkanımı ise Güngören bölgesin de bulunmaktadır.

Bağcılar Hurdacı Fabrika Hurdası Alımlarını Nasıl Yapar?

Bağcılar fabrika hurdası alımlarını genelde yerinde yapmaktadır. Fabrika hurdaları depolar ve diğer alanlarda yer kapar ve geri dönüşüm ile daha ferah ortamlar oluşturabilirsiniz. Fabrikalardan çıkan hurdalar genellikle karışık hurdalardır ve bu hurdalara ortalama bir fiyat teklif edilmektedir. 

Baklavalı sac hurdası ise daha estetik olan görüntüsü sebebi ile hurdacılar tarafından rağbet görmektedir. Hurda trapez sac ise yine aynı şekille oldukça kullanışlı ve kullanılan bir kapatma hurdasıdır. Hurda sac alarak sıfır sac almaktan daha fazla kara girersiniz. Hurdacıdan ikinci el sac almanızı tavsiye ederiz.

Her araçta bir adet akü bulunur. Bu aküler zamanla kuruyarak ya da hasar görerek kullanılmaz hale gelirler.  Hurda akü geri dönüşümünü profesyonel cihazlar ile yapmaktayız. Parçalıyor ve işliyoruz.

Teneke kutu hurdası ise bölgede bulunan insan nüfusunun artması ile en fazla konuma geçmiştir. İçeceklerin tüketilmesi ile bu katlanmıştır. Hurdacı olarak hem çevreyi temizliyor hem de geri dönüşüm yapıyoruz. Fatih mahallesinde ise eski fırın hurdalarını söküyoruz.  Bazı küçük işletmelerden ve yıkılacak olan binalardan ise hurda pimaş boru almaktayız.