Avcılar Hurdacı

Avcılar hurdacı olarak uzun yıllardan beridir bu bölgede hurda alımı yapmaktayız. Avcılar bölgesi konumu itibari ile hurdacıların çoğunlukta olduğu bir bölgedir. Bu bölgede bir çok insan geçimini hurdacılık yaparak sağlamaktadır. Bölgedeki avcılar hurdacı sayısının artması ile insanlar başka işlere yönelmeye başlamıştır. Avcılarda bulunan hurdacılar bu bölgede istihdamın sağlanması için çok önemli durumdadır. Biz Avcılar hurdacı bugüne kadar bir çok kişiye iş verdik ve vermeye de devam edeceğiz. İletişim kısmındaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşmak için iletişim kısmındaki numaralardan bizi aramanız yeterli. Anında fiyat desteği alacaksınız. İsterseniz hurda metalin fotoğrafını çekip whatsapp uygulaması ile bize gönderin. Biz de size fiyat desteği verelim. Fotoğraf yeterli olmazsa avcılar hurdacı keşif ekibi gönderelim.

Avcılar’ da hurdacıların bulunduğu bölgeler genellikle kenar kesimlerdir. Bu özelliği ile Avcılar hurdacıların barınması için mükemmel bir yer haline gelmiştir. Hurda işi ne yazık ki gürültülü bir iştir. İnsanları gürültüden rahatsız etmemek için avcılar hurdacı yerleşkesini insanlardan ve şehirden uzak bir yere kurduk. Bunu yapmadaki temel amacımız avcıların mahalle sakinlerine rahatsızlık vermeden işimizi yapma amacıdır. Avcılar hurdacı halkın memnuniyeti için elinden gelen tüm gayreti göstermektedir.

Avcılar’ın çoğu bölgesi yakın zamanlarda göç almış yerlerdir. Aslına bakılırsa sonradan oluşmuş bir bölge de denebilir. Daha önce de anlatıldığı üzere Avcılar’da hurdacılık bura da yaşayan insanların temel geçim kaynağı halini almıştır. Avcılar hurdacı sektöründe sayısız tane hurdacı mevcut halde bulunmaktadır.

Avcılar’ da bulunan bir çok bölge sonradan imara açılmıştır. İmara açılan bölgelerle birlikte Avcılar’da bulunan arsa fiyatları da yükselişe geçmiştir. Bu durum avcılar geri dönüşüm firmaları için negatif etki sağlamaktadır. Bunun nedeni artan arsa fiyatları ile hurdacıların kiraladığı arsaların kira fiyatlarının da artmasıdır.Buna bağlı olarak ta hurdacıların giderleri arttı ve buda avcılar hurda piyasası için dalgalanmalara yol açtı. Avcılarda hurda alan firmalar hurda alım fiyatlarını düşürmek zorunda kaldılar.

Avcılar’ın imara açılan bölgeleri ile ne yazık ki çarpık kentleşme de artmış durumdadır. Bunun önlenmesi için avcılar belediyesi çalışmalar yapmaktadır.Her ne kadar bu oluşumun önlenmesi için çalışmalar yapılsa da yapılan yüksek katlı binaların önüne geçmek ne yazık ki mümkün değil. Bu yüksek katlı binalar Avcılar bölgesinde berbat bir görüntü oluşturmaktadır.

Bu çarpık kentleşme sonucunda avcılar bölgesinde yollar daralmış ve uzun trafikler oluşmaya başlamıştır.Bu artan trafik yüzünden insanlar daha mutsuz ve evlerine geç gitmektedirler. İmara yeni açılan bölgelerin bu trafiğin oluşmasında etkisi büyük olmuş ve olmaya devam etmektedir.Bunun nedeni bölgeye olan göçlerin artması ve buna bağlı olarak da insan nüfusunun artmasıdır.İnsanların birçoğu daha konforlu bir ulaşım istedikleri için toplu taşımayı kullanmak yerine bireysel araç sahibi olmaktadır. Bireysel araç sahibi olma sonucunda ise avcılarda bulunan trafik oranı her geçen gün daha da artmaktadır. Avcılarda hurda alan yerler ise bu yüzden hurda teslimatında sorunlar yaşamaktadırlar.

Avcılar Hurdacı Sektöründe Alımını Yaptığımız Hurda Metal Çeşitleri

Her zaman metal hurdası alımı önceliğimiz olmuştur. Tüm hurdaları almaktayız. Avcılar ilçesinde hurda alan yerler de bizim gibi hurdacı yoktur.Bizler bu hurdaları geri dönüşüme kazandırmaktan gurur duyuyoruz. Böylece güzel Avcılar ilçemizin kirlenmesini önlüyoruz.Alımını yapmakta olduğumuz bazı hurda çeşitleri aşağıda yer almaktadır.

Demir Hurdası Almaktayız: Eğer siz de Avcılar’da demir hurdası alan yerler arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.Sizler için burada olduğumuzu unutmayın.Demir saklanması en güç metaller arasındadır.Bunun nedeni su ile tepkimeye girmesi.Su ile tepkimeye giren demir paslanır.Bu paslanma sonucunda demir hurdası özelliğini yitirir.Aynı zamanda iletkenliğini de kaybeder.Paslanmış demir hurdası insan vücudu ile temas edebilir.Bunun sonucunda insanlar tetanos olurlar.Günlerce hastaneden çıkamayabilirler.Hastane masrafları da aynı zamanda insanların ekonomisini kötü etkiler.

Bakır hurdası alıyoruz:Bakır hurdası ülkemizde en rağbet gören metaller arasındadır. Bunun nedeni bakır mükemmel ötesi bir iletken.Her ne kadar altından iletken olmasa da.Bakırın bu iletkenlik özelliği bakır hurdasının elektronikte kullanılmasını sağlar.Bakır hurdası değerli bir metaldir.Biz bakır hurdasının değerini iyi bilmekteyiz.Avcılar bölgesinde bakır alan yerler arıyorsanız buyurun biz varız.Bakır metali ve hurdası elektronik dünyasının temelini oluşturur.Eskiyen elektronik hurdalardan bakır geri dönüşüme kazandırılır.Bu kazanım sayesinde yeni elektronik ürünler yapılır.Daha sonra bunlar elektronik hurda olurlar.Döngü bu şekilde devam eder.

Alüminyum hurdası alıyoruz: Alüminyum hurdası bakır kadar değerli değildir. En değerli hurda denemez.Ancak yine de değerlidir. Alüminyum profil yapımında çokça kullanılır.Bu profiller özellikle sanayi sektörü olmak üzere birçok sektörde kullanılır. Temel kullanım alanı iskelet oluşturmaktır.Alüminyum profilin ortası boş ve kenarları doludur. Bu sayede alüminyum hurda profili kesmesi çok kolay olacaktır. Alüminyum satıp para kazanmak istiyorsanız bizler hizmetinizdeyiz.Alüminyum hurdası alan yerler de Avcılar’da bir telefon kadar uzak konumdayız.

Avcılarda kablo hurdası alıyoruz:Kablo hurdası aslında bakırla eşdeğerdir.Kablolar genellikle bakırdan yapılır.Çelik hurdası ve alüminyum hurdalarından yapılan hurda kablolarda vardır.Çelik hurda kablo bakır hurda kablo ve alüminyum hurda kablosundan haha sağlamdır. Kablo hurdası alan yerler önceleri Avcılar’da bulunmuyordu. Bunun nedeni hurdacıların geri dönüşümde kullanılan araçlara sahip olmamasıydı. Avcılar hurdacılar kablo hurdası geri dönüşümü önemini anlayınca bu işe yöneldiler. Sonuç olarak bugün çoğu hurdacı kablo hurdası alımı yapmaktadır.

Avcılar Hurdacı Telefon Numarası ve Verdiğimiz Hizmetler

Avcılar’da bina yıkımı yapıyoruz: Avcılar her ne kadar yakın tarihte imara açılmış olsa da bir çok eski bina bulunmaktadır. Bu eski binaların yıkılıp yerlerine yenilerinin yapılması gerekmektedir. Bu eski binaların yıkılmaması sonucunda göçmeler olur. Göçmeler insan hayatını etkiler. İnsanlar göçen evlerin altında kalabilirler. İnsan yaşamının devamı için bu binaların yıkılması gerekir. Şirketimiz Avcılar’da hurda karşılığı bina yıkımı yapmaktadır. Biz bu binaların yıkımını gerçekleştirerek daha güzel bir avcılar yapıyoruz. Bizler Avcılar’da aynı zamanda depo yıkımı ve fabrika yıkımı hurdacı işleri yapmaktayız.

Avcılar bölgesinde çevre düzenlemesi ve temizliği: Bazı nedenlerden dolayı çevre kirliliği oluşmaktadır. Be nedenlerin başında ne yazık ki insan oğlu gelmektedir. İnsanlar çevrelerini kirletmede uzmandır. Bu kirliliği temizleyen de yine biz hurdacılar. Biz aynı zamanda avcılar hurdacı olarak bina içi temizlik de yapmaktayız.

Avcılar fabrika söküm işleri: Avcılar konumu nedeniyle fabrikaların bulunmasına elverişli bir bölge. Haliyle bu bölgede birçok fabrika var. Bu fabrikaların çoğu yıllar önce inşa edilmiş ve kullanılmaz durumda. Kullanılmaz durumda olan fabrikaları ortadan kaldırılması ve yer açılması lazım. Bu işin yapılması için Avcılar’da fabrika söküm işi yapan nadir hurdacı şirket biziz. Fabrika sökümü oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Bu işlemin yanında fabrika sökümü işlemi yapılırken tüm güvenlik önlemlerinin alınması gerekir.

Hurdacı Avcılar Şirketimizin Alımını Yaptığı Diğer Hurdalar

Avcılar’da sarı hurdası alımı gerçekleştiriyoruz: Sarı hurdası bakır hurdası olarak değerlendirilebilir.Ancak bakır hurdası olarak değerlendirilmemesinin nedeni diğer bakır hurdalarına kıyasla daha sert olmasıdır. Sert bakır elektriği daha iyi iletir.Bunun nedeni bakır sıkışınca atomlar birbirine yaklaşır. Hal böyleyken elektronların bir atomdan diğerine atlaması kolaylaşır. Bu özellikleri sayesinde hurda sarı diğer tüm bakır çeşitlerinden daha değerlidir. Avcılar’da sarı hurdası alan yerler için çok fazla aramanıza gerek yok.

 • Krom hurdası
 • Bina yıkım hurdası
 • Şantiye hurdası
 • İnşaat demiri hurdası
 • Kitap hurdası
 • Karton hurdası
 • Kağıt hurdası
 • Plastik hurdası
 • Konteyner hurdası
 • Akü hurdası
 • Pirinç hurdası
 • Kurşun hurdası
 • Makine Hurdası
 • Raf Hurdası
 • Alüminyum talaş hurdası
 • Pik talaşı hurdası
 • bronz hurdası

Krom hurdası alım ve satımı:Krom hurdası çok değerli bir metaldir. Bakır hurdası, demir hurdası ve alüminyum hurdasına göre daha değerlidir. Krom hurdası özellikle sağlık sektöründe kullanılır. Sağlık sektörünün olmazsa olmazı krom hurdası. Sağlık sektöründe insan kemiklerini birbirine bağlamak için kullanılır. Bu işlem sırasın da yine de kromun insan vücudu ile temas etmemesi gerekmektedir. Avcılar’da krom hurdası alan yerler için krom hurdasına en iyi fiyatlandırma yapıyoruz.

Avcılar Hurda Alım ve Satışı Yaptığımız Mahalleler

Avcılar Ambarlı Mahallesi hurdacı: Ambarlı bölgesinde çok az sayıda hurdacı bulunmaktadır. Bu yüzdendir ki en yakın hurdacı hizmetinizde.

Avcılar Yeşilkent Mahallesi hurdacı: Yeşilkent mahallesin de insanların gelir düzeyi oldukça düşüktür.Bu mahallede insanlar geçimlerini hurdacılık yaparak karşılamaktadır.

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi hurdacı: Bu mahalle geniş ve gürültüsüz sokaklara sahiptir. Avcıların en gözde mahallelerinden birisi olarak söylenebilir. Eşsiz doğası ve bitki örtüsüyle adeta bir cenneti andırmaktadır.

Avcılar Firuzköy Mahallesi hurdacı: Bu mahallemiz insanların henüz yeni göç etmeye başladığı bir mahalledir. Bu mahallede hastana ve eczaneler bolca bulunur. Aynı zamanda demir ver geri dönüşüm hurda satımı için çok elverişli bir yerdir.

Avcılar Changir Mahallesi hurdacı: Changir mahallesi avcıların tam ortasında yer alır. Diğer tüm mahallere olan uzaklıkları hemen hemen aynıdır. Yürüme ile 10 dakikalık uzaklıktadır. Hurdacıların yoğun olarak yaşadığı bir bölgedir.

Avcılar Gümüşpala Mahallesi Hurdacı: Bu mahallede bulunan hurdacılar genellikle alüminyum hurdası üzerine yoğunlaşmıştır. Alüminyum hurdası alıcılarının tamamı neredeyse bu mahallededir. Aynı zaman da bu mahalle de ekovat alan hurdacılar da vardır.

Avcılar Tahtakale Mahallesi hurdacı: Geçtiğimiz günlerde hurdacı haberleri ile ünlenmiş bir mahalle. Hurdacı sektörünün kalbi bu mahallede atar. İnsanlar hurda demir, hurda bakır, hurda krom ihaleleri için bu mahalleye gelir.

Avcılar Denizköşkler Mahallesi hurdacı: Deniz köşkler denize kenarı olan cennet gibi bir mahalle. Bu mahalledeki kağıt hurdaları, bakır hurdaları ve demir hurdaları çevreyi kirletmektedir. Bunu geri adıma atmak için avcılar hurdacı var gücüyle çalışıyor.

Avcılar Merkez Mahallesi hurdacı: Merkez mahallesi avcıların merkezinde yer almaktadır. Hurda satmak için en iyi mahalle burasıdır. Bizim hurda merkezimiz de burada yer alır. En yakın ve güvenilir hurdacı için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Avcılar Üniversite Mahallesi Hurdacı: Üniversite mahallesi ismini İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsünden alır. Bu kampüste çoğunlukla avcılardaki öğrenciler okumaktadır. Öğrencilerimiz için çere düzenlemesi ve temizliği önem arz eder. Biz avcılar hurdacılar bu bölgede kirliliği önlemek adına el ele uğraşıyoruz.

Avcılar’da Hurda Alımı Yaptığımı Diğer Bölgeler

 • Harman Sokak
 • Yanık Sokak
 • Burnaz Caddesi
 • Nehir Sokak
 • Karataş Sokak
 • Doktor Sadık Ahmet Caddesi
 • Bebe Sokak
 • İstanbul Gelişim Üniversitesi
 • Kanarya Sokak
 • Şirin Sokak
 • Namık Kemal Caddesi
 • Hilal Sokak
 • Cami Sokak
 • Avcılar Kavşağı
 • Demet Sokak
 • Mareşal Caddesi
 • Yeni Yuva Sokak
 • Merkez Cami Sokak
 • Lale Sokak
 • Nergis Sokak
 • Çiğdem Caddesi
 • 1. Kasım Mahallesi
 • Değirmen Sokak
 • İstiklal Caddesi
 • Dere Sokak
 • Feyzi Çakmak Caddesi

Avcılar Hurdacılar ve Hurdacıların Eğitime Verdiği Önem

Avcılar insanı aynı zamanda eğitime de çok önem vermektedir.Avcılar’da çok sayıda ilk ve orta okul bulunmaktadır.Bunların yanında eğitimde başarılı meslek liseleri, Anadolu liseleri, Anadolu meslek liseleri, fen liseleri bulunmaktadır.Öğrenciler bu okullarda eğitimlerine hızlı şekilde devam ediyorlar ve bilgi birikimlerini artırmaktadırlar.Avcılarda aynı zaman da bir de üniversite bulunur durumda. İstanbul üniversitesinin bir kampüsü Avcılar’da yer alır.Avcılar bölgesinde hurda alan yerler üniversiteli gençlerin tavsiye ve önerileri için her zaman beklemektedir.Gençlerimiz bizim için her zaman çok değerli.

Avcılar’da İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü bulunmaktadır. Bu kampüs de şimdilik 3 farklı bölüm vardır. İstanbul Üniversitesi bu bölümlerin sayısının artacağı sözünü vermiştir.Şu anda faaliyette olan fakülteler: veterinerlik fakültesi, işletme fakültesi ve mühendislik fakülteleridir. Bu üniversite Avcılar Üniversite Mahallesin de bulunmaktadır. Öğrenciler barınma imkanlarını 3 farklı şekilde karşılıyor.Bunlar Avcılar Kampüsü Konuk Evi, Avcılar Kampüsü yurtları ve Avcılar Kampüsü Sosyal Tesisleri. Avcılarda bulunan hurdacılar bu öğrencilerimizin okumasını kolaylaştırmaktadır. İş imkanı olarak ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar.

Hurdacı Avcılar ve Öğrencilerden Beklentilerimiz

Bizim de öğrencilerimizden beklentilerimiz bulunmaktadır.Bizler her ne kadar geri dönüşüm konusunda uzman olduğumuzu iddia ediyor olsak ta daha çok öğreneceğimiz şey olduğunu düşünmekteyiz.Biz bu konu da avcılar hurda geri dönüşümünün daha kaliteli bir hale gelmesi için çalışmalara başlamış durumdayız.Avcılar geri dönüşüm diğer ilçelere örnek olacaktır. Bizim daha hızlı ve güvenilir şekilde ilerlememiz için gençlere ihtiyacımız var.Gençler teknolojik gelişmelerden daha hızlı haberdar oluyorlar.

Okuyan öğrencilerimizin bu bilgileri bizlere ulaştırması çok kolay. Avcılar hurdacı telefon numarası kısmından bize ulaşmaları yeterli olacaktır.Verdiğiniz tavsiyeleri dikkate alacağımızdan emin olabilirsiniz.Sizler bu ülkenin geleceğisiniz.Biz de bu ilçenin ve ülkenin kirletilmemesi için çalışan avcılarda hurdacı şirketiz.