Avcılar Hurda Bakır

Avcılar Hurda Bakır Alımı

Özdemir Hurda Geri Dönüşüm Firması olarak Avcılar İlçemizde Hurda Bakır almaktayız. Hurda Bakırları değerinde ve Nakit Paraya Almaktayız. Avcılar Huda Bakır alımı 905539538366

Özdemir Hurda Geri Dönüşüme bir telefon kadar yakınsınız. Avcılar Huda Bakır alımı Sizin için çöp olan malzemelerin ayrımlarını yaparak bellirli bir ücret karşılığında bu bakır ve hurda türevlerini sanayide kullanmak üzere üretime kazandırmaktayız. Avcılar Huda Bakır alımı

hurdaci
hurdaci

 

Avcılar Hurda Hizmetler

Çorlu hurda bölgede her hurdacı hizmetini vermektedir. Çorlu Huda Bakır alımı  Bunlardan ilki fabrika temizliği yapıyoruz. Fabrika bölgesinde ne kadar işinize yaramayan atıl durumda hurda varsa Çorlu hurdacı bunları toplayıp parasını nakit olarak sizlere takdim eder.

Fabrika sökümleri yapılır. Kendi araç envanterimiz ile yıkım işlemi gerçekleştiriyoruz. Çıkan moloz ve atıkları kamyonlar ile nakil etmekteyiz. Hurda ayrıştırması yapıyoruz. Söküm işleri bölgede çok sayıda yaptığımız işlerdir. Çevre düzenlemesi gibi hizmetler de vermekteyiz.Çorlu Huda Bakır alımı

Avcılar Hurdacılar

Hurda fiyat listesine ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda fiyatları her geçen gün değişiklik göstermektedir.  Avcılar hurdacıları ise bu fiyatları takip ederek müşterileri bilgilendiriyor. Avcılar hurda fiyatları genellikle yüksek tutulur. Avcılar hurda sektöründe hurda satışı yapan müşteriler yüksek karlar elde edecektir.

Fabrika üretim atığı hurdalarını fabrikalardan yerinde almaktayız. Bölge de çeşitli üretim yapan fabrikalar bulunmaktadır. Çevre kirliliğini önlemek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Makine hurdaları ise yine çok sayıda. Fabrika sayısının fazla olması bu sayıyı da artırıyor. Kullanım ömürleri tamamlanmış olan hurda makineler tarafımızca alınır. Avcılar hurda alımları yapılmaktadır. Avcılar hurdaları sanayi hurdaları arasında önemli yer kaplar.

Avcılar Eski Sanayi Hurdacı Avcılar Hurda Bakır

Avcılar eski sanayi bölgesi hurdacı yönünden oldukça zengin bir bölge. Bölgenin geri dönüşüm kalbinin attığı nokta denilebilir. Bölge de bulunan bir çok hurda geri dönüşümü bura da yapılmaktadır. Avcılar ki hurdacılar burada işlerine devam ettirmektedirler. Sanayi hurda geri dönüşümü aşırı miktarda yapılıyor. Ayrıca Krom ve çelik gibi değerli hurda geri dönüşümleri de yapılmaktadır. Hurda paslanmaz diğer hurdalara oranla daha az getiri sağlamaktadır.

Hurda kablo ve soyulacak hurdaları Avcılar eski sanayi hurdacıları hemen alarak geri dönüşüme kazandırır. Hızlı hizmet almak istiyorsanız hemen gelip alalım. Elektronik atıkları da yüksek fiyatlar teklif ederek almaktayız.

Hurda inşaat demiri alımlarını ise yerinde çorlu hurdacılar bölgesinde yapmaktayız. Fabrika söküm hurdalarını hızlıca alıyor ve iş güvenliğine önem vererek taşıma işlemi uygulanıyor. Hurdalar ne olursa olsun satı işlemi yapabilirsiniz.

 

İletişim İçin