Arnavutköy Hurdacı

Arnavutköy hurdacı sektörde deneyimli uzun süredir bölgede hurda alımı yapan bir firmadır. Her türlü hurdanın geri dönüşümü yapılmaktadır. Elektronik kart hurdası alan nadir hurdacılardan birisidir. Kart hurdaları altın yönünden zengin atıklardır. Altın elde etmek amacı ile toplanırlar. Bu hurdaların çöpe atılması demek altının çöpe atılması ile aynı şeydir. Bilgisayar kartı hurdaları en fazla altını barındıran hurdalardır.

Televizyon ve beyaz eşya hurda alımlarımız da mevcuttur. Güvenilir hurdacı adresi için bize ulaşmanız yeterli. Eski ev eşyalarınızı kamyonlarımız ile gelip alıyoruz. Sizler elinizi bile sürmeyin. Tüm işçilik tarafımızca karşılansın. Bölgede saygınlık kazanmış hurdacı firmamız her zaman müşteri memnuniyetine özen göstermektedir. Hurda alımlarında bu konuya hep dikkat etmişizdir.

Arnavutköy Hadımköy mahallesi başta olmak üzere diğer tüm mahallelerden demir, bakır, alüminyum hurda alımları yapmaktadır. En iyi fiyatlar üzerinden hurdaları alalım. Aramanız yeterli. İçerisinde metal hurdası barındıran her türlü atığın hurdasını almaktayız.

Arnavutköy Hurdacı  Mahallelerde Hurda Alım İşini Nasıl Yürütür?

Arnavutköy çeşitli fabrikaların yani farklı malzeme ve iş yapan üretici firmaların bulunduğu bir bölgedir. Haliyle bölgede bulunan hurda çeşitliliği de oldukça fazladır. Bazı bölgelerde radyatör krom çubuk yoğun olarak vardır. Bir kaç mahalle ise bakır çinko alaşım hurdası her geçen gün artmaktadır. Aldığımız hurdaları ise Fatih hurdacı merkezimize taşımaktayız. 

Galvaniz paslanmayan bir metal olması sebebi ile bölgede bulunan fabrikalarda kullanılır ve atık olarak da atılmaktadır. Fabrikalara konteyner bırakarak bu hurdaların alımını yapmaktayız. Mahalle mahalle gezip hurda alıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Öncelikle metallere en iyi kg değerini veriyoruz. Alımını yaptığımız çatı panellerini neredeyse 2. el fiyatlarından almaktayız. Aynı zamanda defolu çatı sacı alım ve satışı da yapıyoruz. Tüm bunları en uygun fiyatlar ile yaparak sürümden kazanıyoruz.

Ve kuru akü alımlarını gerçekleştiriyoruz. Kuru akü araçlarda çalışmayacak duruma gelen akülere denir. Yani bitmiş anlamına gelir.

Yapılan bir araştırmaya göre 2016 yılından bu yana çevreyi en fazla kirleten atıkların meyve suyu kutuları olduğu kanıtlandı. Bu bağlamda sizden ricamız bu kutuları biriktirerek lütfen geri dönüşüm şirketlerine satınız.

Alüminyum levhalar fabrikalar tarafından üretilir ve büyüklüğüne göre fiyat alırlar. CNC makinelerinde işlenerek istenilen parçalar oluşturulur. En ufak parçaya kadar kullanıldıktan sonra parçalar çok ufalınca hurdaya satılıp geri dönüşüm ile tekrar levha haline gelmesi gerekmektedir.

Profil hurdaları ise neredeyse her sektörde kullanılır. Sıfır profil kullanmakla 2. el çıkma profil kullanmak arasında hiç bir fark yok. İkisi de metal sonuçta. Çıkma profil için dükkana gelmeniz yeterli.